Şimdi Ara

Ankara' da Yetkili BMW Servisi Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
12.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 model 3.16 aracımı 2. el satın aldım ve aracımı garantisi henüz bitmediği için haftaya Ankara'da yetkili servise götüreceğim. fakat Ankara dışından geleceğim ve bu ilk BMW aracım.. Sizden servis tavsiyesi almak istiyorum, sanırım bir Esenboğa var ve yine buraya bağlı Borusan Birlik var... nereyi önerirsiniz, şimdiden teşekkür ederim..

• İkiside borusan....tavsiye etmem açıkçası...
  • birlik borusan genelde bakım işlemleri ve fazla detaylı olmayan şeyleri yapıyor yani sadece konrol ve bakım amaçlı ise birlik uygun, öbür türlü arıza vs. varsa araçta genelde esenboğaya yönlendiriyorlar zaten
  • cevaplar için teşekkür ederim
  • malesef.....borusandan başka yetkili yok..Servisten randevu almak bile çok meşakkatli ve çok ilgisizler....Kırılan camım için Anadolu Sigorta hepsini ödemiyor 200 eu sız cam katılım ücreti ödeyeceksiniz dediler...Sanayide camcıda orjinal bmw logo lu cama 5 kurus fark vermeden 1 saatte değiştirdim...Borusan 1 gün araba kalacak dıyordu....Ben almayım borusanı.....
  • MEBA Metin Usta Şimşek BMW
  • TBS Harun Usta üstüne tanımam borusan bile çözemediği arızaları Harun Ustaya gönderiyor 03123462945
  • quote:

Orijinalden alıntı: İNSERT

borusan bile çözemediği arızaları Harun Ustaya gönderiyor

abartmayalım
  • Güncel, bmw özel servis tavsiyelerini yazarsanız sevinirim. Sırf servis aklıma takıldığı için araba alıp almamakta kararsızım.
  • hangi kasayı almayı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkel

hangi kasayı almayı düşünüyorsunuz?

320ied 2013-2014
  • o zaman şimşek bmw
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

quote:

320ied 2013-2014

garantili arabayı ucuza kaçmak için özel servise sanayiye vs. götürürsen birşey çıktığında garantiyi yaktığı gibi fiyatta da iyice ağlatır borusan, sonra borusan şöyle böyle diye gelir konu açarsın burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

quote:

quote:

320ied 2013-2014

garantili arabayı ucuza kaçmak için özel servise sanayiye vs. götürürsen birşey çıktığında garantiyi yaktığı gibi fiyatta da iyice ağlatır borusan, sonra borusan şöyle böyle diye gelir konu açarsın burda

Garanti 2 sene zaten ondan sonrası önemli, 2 sene servise götüreceğim 2 senede zaten çıkan çıkar, servislerin garanti politikası genelde " kullanıcı hatası" üzerine olduğu için ilk bir sene gitsem bile çok fazla bir şey kaybedeceğimi düşünmüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

quote:

quote:

320ied 2013-2014

Garanti 2 sene zaten ondan sonrası önemli, 2 sene servise götüreceğim 2 senede zaten çıkan çıkar, servislerin garanti politikası genelde " kullanıcı hatası" üzerine olduğu için ilk bir sene gitsem bile çok fazla bir şey kaybedeceğimi düşünmüyorum.

açıkçası ben bugüne kadar borusanla pek ciddi sıkıntı yaşamadım, sanayide c180 i el freni teli tutmamasına rağmen tutar abi kuvvetli basın tutar diye göndereni de gördüm, sırf etrafa gösteriş yapmak için bmw almanın gereği yok yani

ki burda en büyük avantaj şu, yarın bir gün olur da araçla ilgili teknik bir sorundan dolayı kaza yaşarsan yetkili servisi yasal olarak ağlatırsın, hele büyük mal ve olası can kayıpları durumlarında

• Ankara çok iyi teknik bakım yapan vizyon auto var. Şaşmazda yerleri. arkadaşımın arabası ile çok iyi ilgilendiler. tavsiye ederim. sitelerihttp://www.vizyonautoservice.com iletişime bakabilirsin.
  • Birçok BMW servisine gittim. Memnun kaldığım hatta arabayı bırakıp 2 gün sonra almaktan korkmadığım servis Şimşek Bmw oldu diğerleri çakal tayfasının takıldığı pekte dürüst olmayan arabayı bıraksan beynini söküp sana 2 gün sonra arızalanacak beyni monte edecek servisler. Zaten şimşeğe gittiğinizde müşteri portföyüde gayet elitdir.
  • Şimşek BMW kesinlikle. İyi ki gitmişim dersin gittikten sonra
  • Güncel tavsiyeler için up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efe Mekanik
    Uğur SOYSAL
    Özellikle ///M serilerin vazgeçilmez servisidir...

Not: Serseri BMW'si servisi değildir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.