Şimdi Ara

Ankara'da Web Tasarım/Yazılımcı Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Tasarım ve grafik >> Web Tasarım ve Hazır Kodlar >> Ankara'da Web Tasarım/Yazılımcı Aranıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17 Mesaj
    Arkadaşlar ilan linki aşağıda. Böyle ilan açmak serbest mi bilmiyorum ama ben başka işe geçeceğimden bir an önce yeni birini bulabilmemiz için buraya da yazıyorum.
    İş tanımı web tasarım ama sosyal medya yönetimiyle ilgilenebilecek olanları ve ayrıca mobil uygulama da geliştirebilecek arkadaşlar tercih edilir diye tahmin ediyorum ama tahmin tabi ki.
    Genel müdürün istekleri doğrultusunda sitenin tasarımını yapabilecek, tasarımın yanında yazılım olarak da ileriki dönemlerde web uygulamaları geliştirebilecekseniz ve sosyal medyayı da yönetirim diyorsanız hemen başvurun derim. Maaş konusunda hiçbir şey diyemiyorum malesef, o konu mülakatta konuşulur.

Ayrıca normalde Freelance çalışıyorsanız buranın işlerini hallettikten sonra başka işlerle ilgilenmek ve kendinizi geliştirmek için bol vaktiniz oluyor.

http://www.kariyer.net/ozel-ankara-maya-goz-hastaliklari-merkezi/web-tasarim-is-ilani-i1253612/?tmpsno=1

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.