Şimdi Ara

Warcraft Figür Koleksiyonu [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuda yazan ilk mesajlar kafanızı karıştırabilir. 4-5 hafta önce figür aradığım için Ankara'da nerede bulabileceğimi sormuştum. Şimdi figürleri tedarik etmeye başladım. Bugün özel bir raf gelecek ve bazı figürlerde yolda. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Ayrıca buradan warcraft figür koleksiyonu yapanlarla paylaşımlarda bulunabiliriz. Gerektiğinde değiş-tokuş dizayn önerileri vs.. Bu arada boarding game satan varsa alıcıyım :)

Son mesajı editleyerek resimleri ilk mesaja aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 20 Aralık 2017; 13:8:37 >

• Eskiden Karum'da bir oyuncakçı vardı oradan alıyordum ben, artık durmuyordur muhtemelen.
  • Koleksiyonumda o figürlerden var ,bir kaç eksiğim vardı araştırdım ama sağlam formda bulamadim Eski olduklari icin sergilenmeleri kotuydu ve yipranmislardi. Artik o figürler üretilmiyor. Çok eski bahsettiğiniz figürler. Letgo ve Facebook ta figür toplayan gruplara üye olun. Arada satan çıkabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

Koleksiyonumda o figürlerden var ,bir kaç eksiğim vardı araştırdım ama sağlam formda bulamadim Eski olduklari icin sergilenmeleri kotuydu ve yipranmislardi. Artik o figürler üretilmiyor. Çok eski bahsettiğiniz figürler. Letgo ve Facebook ta figür toplayan gruplara üye olun. Arada satan çıkabiliyor.

Hadi ya artık satılmaması kötü olmuş, internette vs. mevcut gerçi. Adana'da bir dükkan var orada da satışlar devam ediyor ama ben Ankara'dan elden alabileceğim bir yer arıyordum.
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Adana'daki firmaya güvenebilirsiniz. Lakin paketlenmesi konusunda özellikle uyarın. Alışveriş yapmıştım oradan İllidan'ın boynuzu yerinden çıkmış geldi. Ama kırılmamıştı.Kendim yerine yapıştırıcı ile dikkatlice yapıştırdım. Görsellerini gönderdim sonrasında yapacağım alışverişte güzel bir indirim yapmışlardı.
  • Bende de 8 Warcraft figürü var bu serilerden, ben bulaşma derim. Toz alırken dokunup da bir yerlerini düşürmemek için eziyet çekiyorum her seferinde. Fight Club'dan alıntı yapmak gerekirse sahip olduklarım bana sahip olmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 20 Kasım 2017; 20:19:41 >
  • Anladım dostum söylerim o halde, herhaldr oradan alacağım. İstanbul’da dahi satan yok.. Adana .. İlginç :D

Jack sen satmayı düiünmüyorsun herhalde ?

• Arkadaşlar Ankara’da figürleri bulamadım ben de Adana ve Çin’den getirttim. Çinden çok daha ucuza geliyor tabi ki.. istanbulda’da bulamadım ayrıca.. çok fazla dükkan koleksiyoner gezdim yoktu. Aliexpress indada yetişti. Şuan 3 tane oldu 1 tane Night Elf Hunter (Alathena Moonbreeze) yolda. Aşağıya birkaç foto ekledim. Bugün bi kitaplık aldım beyaz Playstationun yanına koyup figür gibi şeyleri orada toplayacağım ( wow, star wars vs..)

Edit: fotoları konu başına aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 20 Aralık 2017; 13:8:11 >
  • Bir zamanlar piyasada çoktu, öğrenciydik para yoktu. Şimdi de para var figüüler yok. Zamanında lock oynarken Merly Felstorm almıştım. Kendisi hala duruyor ama asası kayıp. Eve gelen dingil misafir ve çocuklardan korumak için kilitli vitrin lazım. Yoksa 5 dakka evi boş bırakmaya gelmiyor.

En son baktığımda yurtiçindekiler çok geçiriyordu. Çinle de uğraşmak istemiyorum gümrüktü şuydu buydu sabrım yetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 20 Aralık 2017; 13:33:30 >
  • Arkadaşlar arayan varsa elimde İllidan Stormrage var, DC Collectibles marka. Figürü bilenler bilir. Çok eskiden almıştım neredeyse 10 senelik diyebilirim. Sanırım TBC - WOTLK zamanlarında almıştım. Sadece o günler sergilemiştim sonra kutusuna kaldırdım senelerce kutusunda durdu. Yer sıkıntım olduğundan satıyorum. Fiyatım 250 lira.

Resimler
    https://i.hizliresim.com/G9nRb6.jpghttps://i.hizliresim.com/y0d52y.jpghttps://i.hizliresim.com/6JRP67.jpghttps://i.hizliresim.com/W72kr2.jpghttps://i.hizliresim.com/3E8LR2.jpg

EDIT

S A T I L D I !!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 7 Nisan 2018; 17:54:4 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.