Şimdi Ara

Ankara'da Volvo Yetkili Servis?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracıma bir talihsizlik sonucu park halindeyken ön tampondan darbe aldığından dolayı boyanmak zorunda. Kızılay taraflarına çok uzak olmayan hangi yetkili servisi tavsiye edersiniz? Özellikle git ya da gitme diyeceğiniz bir yer var mı?

• Gecmis olsun.

İs dolayısıyla Ankaraya gittiğim sırada yanan bir arıza lambası sonucu Ankara Volvo Volana gittiğimde ustaların bilgi birikimi,Volvo talimatlarına gösterdikleri özen ile islerini ciddiye almaları İstanbulda bulamadığımız türden oldugu icin oldukça hoşuma gitmisti.Kızılay yakını demişsiniz ama bu servis İstanbul yolunda.Eğer yeri sıkıntı olmazsa mutlaka tavsiye ederim.
  • Öncelikle geçmiş olsun.
    Kızılay'a yakın servis Grup Volvo'dur. Ama ben de Volan'ı (Küçükyılmaz) tavsiye ederim. 20 dk. daha farkeder ama değer.
    İlla yetkili servis demezseniz, Volvoto'yu tavsiye ederim. Ben arabalarını oraya götürüyorum.
  • Teşekkürler arkadaşlar
  • Ankara'da Volan ile Grubu tecrübelerine dayanarak başka kıyaslayabilecek olan var mı?
    Hangisini tavsiye edersiniz?
  • Grup volvo da hersey pahali ve ilgisiz servis elemanlari calistigindan hep musteri kaybeder elemanlari gercekten cok lakayit yani bir dunya para veriyorsunuz ama karsilgini alamiyorsunuz bir musteri salonu var cay kahve ikramlari iyi ama dedigim gibi buyuk konusmayim ama buradaki bir cok volvo sahibi gibi Grup volvoya asla gitmem.

Volan iyidir tabi fiyat acisindan ucuz degil ama en azindan elemanlarindan sorunuza yanit alabiliyorsunuz.

Volvoto hasan diye eski bir grup volvo calisanin actigi bir servis ama yetkili servis olmamasina, sadece bir ozel servis olmasina ragmen fiyatlari Grup volvo ve Volan gibi yetkili servislerden 10 veya 15 tl ucuz yani bir ozel servise gore inanilmaz pahali, ben sahsen tavsiye etmem. Ornek olarak yaptigim gorusmenin sonucu aciklayim.

Orjinal Ön balata fiyatlari
    Yerkili servisler :
    Grup volvo : 268tl + iscilik
    Volan volvo : 270tl + iscilik

Ozel servisler
    Volvoto : 242 + iscilik
    Znt : 185 + iscilik 30tl
    Bulut 185 + iscilik 30tl

Yeni aldigim fiyatlari sizinle paylastim. Ben sahsen ozel servise gidip 242 tl vereceksem, onun yerine Yetkilisine giderim 20 tl fark veririm garantili alirim. Birde sunu unutmayalim ozel servis ucuzdur demeyin ornekteki tarz yerlere giderseniz Yetkili servis gibi ucret odersiniz o yuzden bilincli olalim fiyatlari arastiralim kendimizi somurtmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateon1 -- 13 Aralık 2011; 14:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateon1

Grup volvo da hersey pahali ve ilgisiz servis elemanlari calistigindan hep musteri kaybeder elemanlari gercekten cok lakayit yani bir dunya para veriyorsunuz ama karsilgini alamiyorsunuz bir musteri salonu var cay kahve ikramlari iyi ama dedigim gibi buyuk konusmayim ama buradaki bir cok volvo sahibi gibi Grup volvoya asla gitmem.

Volan iyidir tabi fiyat acisindan ucuz degil ama en azindan elemanlarindan sorunuza yanit alabiliyorsunuz.

Volvoto hasan diye eski bir grup volvo calisanin actigi bir servis ama yetkili servis olmamasina, sadece bir ozel servis olmasina ragmen fiyatlari Grup volvo ve Volan gibi yetkili servislerden 10 veya 15 tl ucuz yani bir ozel servise gore inanilmaz pahali, ben sahsen tavsiye etmem. Ornek olarak yaptigim gorusmenin sonucu aciklayim.

Yerkili servisler :

Ozel servisler
    Bulut 185 + iscilik 30tl

Yeni aldigim fiyatlari sizinle paylastim. Ben sahsen ozel servise gidip 242 tl vereceksem, onun yerine Yetkilisine giderim 20 tl fark veririm garantili alirim. Birde sunu unutmayalim ozel servis ucuzdur demeyin ornekteki tarz yerlere giderseniz Yetkili servis gibi ucret odersiniz o yuzden bilincli olalim fiyatlari arastiralim kendimizi somurtmeyelim.

aynen katılıyorum,

floryada gençler diye bir özel servis, yetkili servisin 500 lira, speedy-bosch gibi kurumsal yerlerin 250 liraya yaptığı bakıma 450 lira istemişti.

esasında tetkili servisler işlerini adam gibi yapsalar, dışardan da %20-25 fazla isteseler kimse özel servis vs uğraşıcağını sanmıyorum ama hem hizmet yok hem fiyatlar 2 misli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateon1

Grup volvo da hersey pahali ve ilgisiz servis elemanlari calistigindan hep musteri kaybeder elemanlari gercekten cok lakayit yani bir dunya para veriyorsunuz ama karsilgini alamiyorsunuz bir musteri salonu var cay kahve ikramlari iyi ama dedigim gibi buyuk konusmayim ama buradaki bir cok volvo sahibi gibi Grup volvoya asla gitmem.

Yerkili servisler :

Ozel servisler
    Bulut 185 + iscilik 30tl

Şimdiye kadar Ankara Volan(Arkas) hakkında kötü bir izlenim duymadım
    ancak volan ucuz değil derken grup ile arasında fiyat farkı mı var?
    Ben yetkili servislerde fiyatların standart olduğunu sanıyordum.
  • Fiyat farki var evet. Fiyatlar standart degil. Ama soyle soyleyim aralarinda ucurum yok elbetteki. Biri bir parcayi daha ucuz veriyorsa, baska bir parcayi daha pahali veriyor. Hangisinde ne daha ucuz kestirmek zor. Yani ikiside aslinda pahali. Mesela bir on orjinal xenon far ampulu 400tl (sadece 1 tanesi) bu ucuk bir rakam degilmi? Sanayide yari fiyata almak mumkun.
  • Arkadaşlar merhaba,

Konuyu açmıştım, Volan cevabı almama rağmen Grup Volvo'ya gitmiştim. Çünkü arabayı bırakıp, geri dönceğim yer çok çok tersti. Grup Volvo'dan kesinlikle memnun kalmadım. Hem servis bana güven vermedi, hem de çalışanlarını lakayıt buldum.

Aracımı aldıktan sonra bir gariplik olduğunu düşündüm, bir süredir fırsat bulamamıştım ama bu sabaha randevu alıp Volan'a gittim. Usta baktı araçta bir şey yok dedi, ben israr ettim bir daha içeri yollattım gene bir şey yok dediler, bir test sürüşüne çıkalım dediler. Ustayla test sürüşü de yaptık yine her şey normal dedi. Daha sonra oturup ustalarla çay falan içtik, sonra aracı lifte kaldırdılar bir daha baktı her şeyine. Gene bir şey yok dedi. Benim de içim rahatlamış oldu. Üstelik hiç bir ücret de talep etmediler. Yine bekleriz dediler ve cevabım mutlaka oldu.

Bu arada yaşım henüz 20, Grup Volvo gibi bazı yerlerde lakayıt tavırlarla karşılaşabiliyorum, ama Volan da hiç de böyle bir durum olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexuality

Arkadaşlar merhaba,

Konuyu açmıştım, Volan cevabı almama rağmen Grup Volvo'ya gitmiştim. Çünkü arabayı bırakıp, geri dönceğim yer çok çok tersti. Grup Volvo'dan kesinlikle memnun kalmadım. Hem servis bana güven vermedi, hem de çalışanlarını lakayıt buldum.

Aracımı aldıktan sonra bir gariplik olduğunu düşündüm, bir süredir fırsat bulamamıştım ama bu sabaha randevu alıp Volan'a gittim. Usta baktı araçta bir şey yok dedi, ben israr ettim bir daha içeri yollattım gene bir şey yok dediler, bir test sürüşüne çıkalım dediler. Ustayla test sürüşü de yaptık yine her şey normal dedi. Daha sonra oturup ustalarla çay falan içtik, sonra aracı lifte kaldırdılar bir daha baktı her şeyine. Gene bir şey yok dedi. Benim de içim rahatlamış oldu. Üstelik hiç bir ücret de talep etmediler. Yine bekleriz dediler ve cevabım mutlaka oldu.

Bu arada yaşım henüz 20, Grup Volvo gibi bazı yerlerde lakayıt tavırlarla karşılaşabiliyorum, ama Volan da hiç de böyle bir durum olmadı.

Benim içinde volan çok ters düşüyor. Ancak sizin yazdıklarınızı da okuduktan sonra kesinlikle Volan'a gideceğim.
    Teşekkürler.
  • Grup Volvo'yu kesinlikle önermiyorum. Hizmet kalitesi yetersiz, pahalı ve genel olarak öngörüldüğü gibi çalışanlar gerçekten lakayıt.
  • Ben de diğer arkadaşlar gibi Volan diyorum. Çalışanlar (ustalar dahil) müşteriyle ilgililer. Ben memnun kaldım, tavsiye ederim.
  • Volan bizim arkadasların yerı. Her yıl volvonun turkıyedekı yaptıgı servıs testlerınden en yuksek puanı alarak 1. oluyorlarmıs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.