Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Bijonların havalı tabanca ile değil de, daha hassas bir şekilde uygun değerde sıkılması için.

örnek:
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdjPNuFlRrofWceqbWhjg_H8Geyk-aP9JWkr6QjrID24qyIHFx&s
    https://www.alpermetin.com/wp-content/uploads/2014/11/bijon-tork1.jpg
    http://www.alpermetin.com/automotive/arac-lastik-bijonlarinin-tork-ayari-ile-sikilmasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buchholz rölesi -- 30 Nisan 2020; 13:19:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Buchholz rölesi

Bijonların havalı tabanca ile değil de, daha hassas bir şekilde uygun değerde sıkılması için.

örnek:
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdjPNuFlRrofWceqbWhjg_H8Geyk-aP9JWkr6QjrID24qyIHFx&s
    https://www.alpermetin.com/wp-content/uploads/2014/11/bijon-tork1.jpg
    http://www.alpermetin.com/automotive/arac-lastik-bijonlarinin-tork-ayari-ile-sikilmasi/
    Bırak lastik için buji için bile york anahtarı kullanan esnaf bulamıyorum. Birde ukela bir esnafımız var. Tork anahtarı ile buji sıkılır diyince "bunca yıllık esnafım bilsem ben bilirim" diye terkiyor.
    Varsa öyle esnaf hemen dükkanının önünde biterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Basın caddesi lastikvs aman ha sakın uğramayın daha önce de yaZdım kışlıkları değiştirirken başıma gelenleri sayıyorum önce tabi siboplar ölü değiştirelim muhabbeti ki bu sene değiştirdiğim yer direkt baktım abi sorun ypk siboplarlarda dedi ki kışın lastik vs ölü bunlar yolda bırakır demişti
    1 fahiş fiyat çekti
    2 lastiğin birisini ters taktı gören lastikçi dalga geçti
    3 bir bijonum kayıp 1 bijonumu elimle söktüm
    Sonra diyorki yok akşam saati yok çok yoğun vsvs çok yoğunsa almayacan birader sibopların tanesine ki plastik sibop 12,5 lira yazdı üzerine birde gelişine veriyorum diyor dalga geçer gibi
    İşim dolayısıyla mecbur kaldım ama pişmanım aklınız da olsun LASTİK VS basınevleri basın caddesi önünden geçmeyin

• hasköyde önerebilecek yeriniz var mı lastik değişimi için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercanozan06

Demso Lastikte Ostim de 40 TL ye değiştiriyor.

4 adet sibopta 20 TL

Keresteciler Sanayi Sitesi karşısında Uzayçağı Caddesi 1155 Cadde No:4 Ostim

Ben gittim memnun kaldım.
    Telefon numarası mevcut mudur?
  • Keçiören civarında önerebileceğiniz lastik oteli olan guvenilir biyer var mi acaba? Atapark gazino conker civarları olabilir

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Hasköy Esenevler Anadolu Lisesi yanı. Derin Oto öneririm.

• Hocam Emek 8. Cadde üzerindeki BP içerisinde prolas var. Tork anahtarı kullanıyorlar, yetkili beyefendi de ekstra dikkatli bu konularda. Ben memnun kaldım. 80 tl değişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: biloman2332

Hocam Emek 8. Cadde üzerindeki BP içerisinde prolas var. Tork anahtarı kullanıyorlar, yetkili beyefendi de ekstra dikkatli bu konularda. Ben memnun kaldım. 80 tl değişim.
    Hocam millet 35-40 diyor, siz 80 lira fiyattan bahsediyorsunuz

• Arkadaşlar bugün Çankaya Emek mahallesi Bişkek caddesi üzerinde Ankalas denilen bir yerde yazlık lastiklerimi taktırdım. İnanılmaz ilgili ve son model lazer rot-balans makineleri ile ayarlama yapıyorlar. Donanım haber Forumdan bahsettim. Normal fiyatları 80 TL imiş. Forum için bir fiyat yaptı. Forumdan aradığımızı söylersek 60 TL ye değişim yapacağını iletti. Emek-Bahçeli civarında oturanlar değerlendirebilir. Sibop kırıldı gibi bahaneleri de yok. Bu arada zerre kadar tanışıklığımız yoktur. Gitmeden önce randevu almanız gerekiyor.
    Tel:03122236003 - Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu karşısı

• gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    Kışlıklarım kara jantlı olduğundan her sene kendim değiştirirdim ancak boyun fıtığı ameliyatından dolayı konuya bakınca sizin mesajını gördüm @gokhan68 (teşekkürler bilgi için) Sayenizde mahallemde -yüksek fiyatlı ve ustalıklarına şüpheli baktığım ancak- efendi, güleryüzlü ve mütevazi ustalarla tanıştım. Benim hazır jantlı olduğundan 30 TL aldılar, tavsiye ederim
  • ironic kullanıcısına yanıt
    Aydınlığın neresinde tam acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Çevreli Cad. üzerinde İstinye Sokağın girişinin yanında.

Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İskitler de var mı bilindik 2020 için güncellersek
  • Ben de geçtiğimiz Cumartesi günü Emek 8. Cadde'de yer alan Ankalas'a gittim. Sağolsunlar çok ilgililer, işlerini de çok düzgün yapıyorlar. Forumdan geldiğimi söyleyince de ₺ 60'dan yardımcı oldular. Çok temiz iş yapıyorlar, lastikleri yeni poşete koyup verdiler (bunca zaman başka bir yere gidiyordum, hep eski poşete koyup gönderiyorlardı). Ben çok memnun kaldım. Sedat Bey'e teşekkür ederim. Talep eden olursa lastik otel hizmeti de varmış, ama ben istemedim.

Not: Yazdıklarımın arkasında olmakla birlikte kötü bir olayı paylaşacağım. Arkadaşlar aracın lastiğini değiştirdiğimden beri hep kısa mesafe kullanmıştım, şehir içi dur kalk trafikten lastiklerin performansını da inceleyememiştim. Bayram için tatile giderken araba bir sağa bir sola S çizip durdum. Bandırmada lastikçiye gittiğimde balansların durumunu anlatmak istemiyorum. Hiç balans yapılmasa bu kadar kötü olabilirdi. Bandırmadaki lastikçi buraya kadar nasıl geldin dedi haklı olarak. Sanırım makinelerinin kalibrasyonu yoktu, ama 6 saatlik yolculuk 60 saat gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joepa -- 10 Ağustos 2020; 12:23:14 >

• joepa J kullanıcısına yanıt
    Bijonları tork anahtarıyla ayarlı mı sıkıyor yoksa havalı tabanca ile mi gelişi güzel sıkıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buchholz rölesi -- 17 Haziran 2020; 13:25:28 >
  • Konyada nereye degistiriyosunuz? 4 lasige (17 inc) 100 tl istiyorlar. Balans varmi deyince yok diyemiyor balans makinasi arizali diyorlar.

• ironic kullanıcısına yanıt
    Cagirin beni gelip degiseyim

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.