Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanıyor.... DonanımHaber kullanıcılarına lastik değişim 35 TL... EREN OTO LASTİK, ETİMESGUT/ELVANKENT

05519533300 CÜNEYT USTA

DONANIMHABER aracılığıyla derseniz 35 TL lastik değişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazlıklara geçmeye başladınız mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu anda yazlık var zaten

• Keçiören Günsazakcaddesi Keçiören ilkokulu karşısı Trendoto lastik 40₺ bilginize dün değiştirdim

• Demso Lastikte Ostim de 40 TL ye değiştiriyor.

4 adet sibopta 20 TL

Keresteciler Sanayi Sitesi karşısında Uzayçağı Caddesi 1155 Cadde No:4 Ostim

Ben gittim memnun kaldım.

• Dağ10 D kullanıcısına yanıt
    Google da eren oto yıkama çıkıyor. Eğer orasıysa yorumlar felaket

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Orası mı ben bilmiyorum da kullanıcı yorumları önemli oluyor cidden.Git 15-20 lira daha ver kafan rahat olsun, psikolojin bozulmasın 15 lira az vericem diye.
  • Eren oto lastiğin sahibi eskiden Bilkent oto lastiğin ustasıydı ve aynı hizmete 70 lira alıyordu... Şimdi kendi yerini açtığı için bu fiyatlardan yapıyor ve şu anda zaten full dolu...

Bu dönem bitince düz 50 lira yapacak... 35 lira özellikle o bölgede bulunan kişiler için çok iyi.

Kısaca; Eren oto lastiğe gidin 35 liraya lastiklerinizi değiştirin

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Keçiören Günsazakcaddesi Keçiören ilkokulu karşısı Trendoto lastik 40₺ bilginize dün değiştirdim
    orası benim evimin 2 bina yanı perşembe bende değişeceğim. memnun kaldınız mı? zorla subab falan değişmiyor değilmi direkt 40 verdiniz

• Selamlar, Yenimahalle dolaylarında var mı uygun fiyata temiz işçilikli bir yer?
  • Çayyolunda önereceğiniz yer var mı?
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam düzgün esnafa benziyor sıkıntı çıkmadı bende ilk defa gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dağ10

Eren oto lastiğin sahibi eskiden Bilkent oto lastiğin ustasıydı ve aynı hizmete 70 lira alıyordu... Şimdi kendi yerini açtığı için bu fiyatlardan yapıyor ve şu anda zaten full dolu...

Bu dönem bitince düz 50 lira yapacak... 35 lira özellikle o bölgede bulunan kişiler için çok iyi.

Kısaca; Eren oto lastiğe gidin 35 liraya lastiklerinizi değiştirin
    ahahahahahahaha kaç para la bi entry

• qwerr02 Q kullanıcısına yanıt
    Bugün değiştirdim. Yeni açılan Migros karşısı Çağ Lastik diye bir yer. Sibop değiştirelim ayağı falan yok. Sök tak 18 jant 70 TL

• Hasköy Esenevler Anadolu Lisesi yanı. Derin Oto'da değiştirdim. İyi bir kardeşimiz yapıyor işi, sibop değiştirelim vs oyunlarına girmiyor tavsiye ederim. 40 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan68 -- 28 Nisan 2020; 18:39:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m.sun M kullanıcısına yanıt
    Sarnıç AVM (Arcadium un karşısındaki Migrosun arkasındaki pazaryerinin arkasına düşen ufak alış veriş merkezi) nin altındaki yer kış lastiği taktırırken 50₺ idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Sarnıç AVM (Arcadium un karşısındaki Migrosun arkasındaki pazaryerinin arkasına düşen ufak alış veriş merkezi) nin altındaki yer kış lastiği taktırırken 50₺ idi.
    Bahsettiğiniz yer D-Max sanırım, diger adı da Foliotech.
    4-5 yıl önce boya koruma hizmeti almış ve memnun kalmıştım. Bugun gidip lastik değişimi yaptırdım. Fiyat 50 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.sun

Selamlar, Yenimahalle dolaylarında var mı uygun fiyata temiz işçilikli bir yer?
    Ben bugün buraya değiştiririm. 60 TL tuttu. İşçilikleri güzel bence bi sıkıntı yaşamadım.

AHM JANT LASTİK HAMDİ FİDAN
    Mehmet Akif Ersoy, Mehmet Akif Ersoy Cd. 5/D, 06200 Yenimahalle/Ankara
    (0312) 332 22 65
    https://www.google.com/maps/place//data=!4m2!3m1!1s0x14d349701205d68b:0xfc71c48fb317bd08?utm_source=mstt_1

• Balgat-Dikmen civarında uygun fiyatlı, gereksiz sibop değiştirmeyen ve bijonları tork anahtarı ile sıkan lastikçi tavsiye edebilecek var mı ?
  • Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    "tork anahtarı" konusu biraz açabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.