Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alfa147black

Ümitköy-Şaşmaz- Başkent Sanayi vs. dolaştım. Fiyatlar yoğunluktan uçmuş. Bir tavsiye ile Bağlıca’da burayı buldum en ucuz. 50 değişim 30 otel ücreti. Güleryüzlü iki genç ve yaşlıca bir amca var. Çıkan lastikleri poşetleyip arabaya yerleştiriyorlar. Oteli alt kat kapalı uygun bir mekan. Ben memnun kaldım. Reklam gibi oldu ama özellikle şu şaşmaz çakallarını (değişime 60 otele 120 istediler hepsi ağız birliği yapmış) görünce böyle küçük mütevazi esnafları bulmak gerekiyor.
    Ben de aynı yerde değiştirdim ve memnun kaldım. Tavsiye ederim.

• Çayyolu pazar yerinin arkasında ki sarnıç park avm vardır. AVM altında lastikçi var 50 TL değiştirdim. Çok büyük fırsat değil standard fiyat biliyorum. Ama bu semtte standart fiyat bulduğun her şey fırsattır. Esnaf, berberinden lastikcisine hatta yufkacisina kadar uçuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • g_boz kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum, mahallenin tüm esnafı burada oturanları yolunacak kaz gibi görüyor. Bu nedenle pazar alışverişini yapmamaya çalışıyorum buradan, tamirat tadilat için usta lazım olsa etimesgut tan buluyorum daha iyi ve hesaplı şekilde
  • Bizim insanımız çiğ süt emmiş akşam üzeri 6 da konuştum . “50 lira abi 200 tane de araba getirsen inmem “dedi . Gece 2:30 a kadar istediğin zaman getir neyse işimi hallettim 20:30 da gittim lastijleri çıkarrttılar vs dedi balansla beraber 70 lira. Akşam üzeei 50 dedin dedim ayıptır, ukalalık ve küstahlıkla “şimdi söylüyprum 70 lira “ dedi , sonra bir başkası geldi Tamam 60 a takalım . Bende laf a bakarım dedim koytuklaro lastikleri geri aldım ve çıktım. Bu akköprü den samsun istikametine giderken bp nin hemen yanında inci akünün yanı elibolcar sanırım isimleri . Allah böylelerinin eline düşürmesin

• Keçiören tarafında var mı işini düzgün yapan ücretini abartmamış birileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çankaya tarafında oturanlar için tavsiye ederim. Kırkkonaklarda 40₺ ye değişim yapılıyor. En dikkat ettiğim şey lastikleri kendilerinin alıp, geri kendilerinin yerleştirmesi. Bunu da düzgünce yapıyorlar.

Can Oto Yıkama Lastik
    Kırkkonaklar, 290. Sk. No:1 D:A, 06610 Çankaya/Ankara
    https://www.google.com/maps?q=K%C4%B1rkkonaklar,+Can+Oto+Y%C4%B1kama+Lastik,+290.+Sk.+No:1+D:A,+06610+%C3%87ankaya/Ankara&ftid=0x14d34fef1b4eacf3:0xf4b236ec65f152dc&hl=tr-TR&gl=tr&shorturl=1

• lastik değişiminden sonra sağa çekme başladı, bunu nasıl düzeltebiliriz?

• zero-man kullanıcısına yanıt

@zero-man

Lastik yönlerini kontrol edin. Outside yazan kısmın dış tarafına geldiğinden, bir de direction (yön) oku varsa onun da doğru olduğundan emin olun. Eğer montaj hatası yoksa rot ayarı yaptırmanız gerekiyor.

• Okan_mersin kullanıcısına yanıt
    Çoğu çakallık için yapıyor, maket bıçağıyla sibobu kesip, abi sibop yırtılmış değiştirmemiz lazım diyeni bile gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

@zero-man

Lastik yönlerini kontrol edin. Outside yazan kısmın dış tarafına geldiğinden, bir de direction (yön) oku varsa onun da doğru olduğundan emin olun. Eğer montaj hatası yoksa rot ayarı yaptırmanız gerekiyor.

onu kontrol ettik, basınçları aracın ekranından kontrol ettik hepsi aynı.

Sanırım olay aşınma yönüyle alakalı. Yada montaj hatası var, sağ arka ve ön lastiklerin yeri değişti fakat durum hala devam etmekte.

bir süre böyle kullanasam düzelir mi? lastiğin parçalanabileceği gibi durumlar okudum, tehlikeli midir bu durum?

• Bugün en az 10 lastikçiye ugradım. Hepsinde sıra var. Vazgeçtim. 40 a takanlar şuan 60 standart a bağlamış. 😠😠

• babakaan kullanıcısına yanıt
    İyi de o bölge de oturanlar malum Ankara'nın kaymak tabakası oluyor,ee malum esnafı da ona göre olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaja toplamaya çalıştım yorumlarda memnun kalanların gittiği yerleri ve fiyatları
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Şimdi insan eşiyle 50 TL.ye ancak hamburgercide yemek yiyebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Aralık 2019; 9:48:3 >
  • Bursa’da yaşıyorum vallahi kıskandım fiyatları. Bir de Ankara pahalı şehir derler. Daha az önce 4 lastik değişimine 70 lira verdim 😥

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    İşte öylelerine vereceksin şamarı. Bende az önce kışlıkları taktırdım, yazlık lastiklere çökmeye çalıştı. Abi sen bombanın üzerinde gidiyomuşsun bu lastikleri yazın sakın kullanma dedi. Normalde 70 lira laatik değişimi, yazlıkları bırakırsan 60 ver yeter dedi. 70’i verdim ama yazlıkları aldım yürüdüm.

• babakaan kullanıcısına yanıt
    Herkesi zengin sanıyorlar zengin bile olsa müşteri ne emekle zengin olmuş bilmez.

• keçiören günsazak cad.19 Mayıs mah. üzerinde 50 tl söküm-takım balans
  • Aydınlıkevler
    Alpin Garage
    Söküm takım balans
    50 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

keçiören günsazak cad.19 Mayıs mah. üzerinde 50 tl söküm-takım balans
    Biraz önce değiştirdim 50₺ siboblar çürümüş değişmesi gerek dedi 30₺ de o tuttu yersen artık Neyse dedim içimden

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.