Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Şaşmaz Başayar otomotivde Lastik Değişimi ve Balansı 35 TL

Not: Lütfen Randevu Alınız

0312 207 77 49
    0312 207 77 37

Randevu alma süreleri
    Hafta içi 08:30 --- 16:00
    Hafta sonu cumartesi : 08:30 --- 14:00
    l
    Lastık Otelımız Yoktur
  • KEÇİÖREN - ETLİK civarlarinda uygun ve isini iyi yapan yer var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Bu islemi ucretsiz yapiyorlar sanirim eger balans ayari tamsa lastiklerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Bu islemi ucretsiz yapiyorlar sanirim eger balans ayari tamsa lastiklerin.

MB temsilcisi ücretsiz dedi zaten diğer konusunda sadece randevu alın dedi...

emekte bir lastikçiye gitmiştim 2016da aynı işlem için o zaman 50 tl istemişti....
  • bizim milletimiz gercekten nankör iyilik yaramaz işletme on numara ilgi alaka guzel lastik degisimi icin gittim randevu saatinde araci aldilar bekleme salonunda cay faslindan sonra kisa surede islem tamamlandi daha sonra araci yikadilar araci oyle teslim aldim anlamiyorum insanlar daha ne bekliyor tum bu islemler ucretsiz yapiliyor burda laf kalabaligi yapan insalara diyecek bisey bulamiyorum simdi gelip banada yuklenecekler bu tip kimseler heryerde aynidir memnuniyetsiz kardesim kimsenin lafina bakmayin gidip kendiniz gorun bende adamlari tanimam etmem gidip gordum hersey sorunsuz bu arada ilgisinden dolayi omer beye tesekkur ediyorum

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi

• divan konutlarının ordaki divan oto lastiğe giden varmı. hala 30 tl mi

• ayrancıda en uygun yer neresi olabilir

• Keçiören Divan Konutları divan oto lastik gene 30 TL her zaman ki gibi.Yani öyle yok randevu al gel falan filan gerek yok,gayet mütevaziler. Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Acil giriş kapısının orada.Ardahan sokak.

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Keçiören Divan Konutları divan oto lastik gene 30 TL her zaman ki gibi.Yani öyle yok randevu al gel falan filan gerek yok,gayet mütevaziler. Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Acil giriş kapısının orada.Ardahan sokak.
    Otoparkın içerisinde olan yer mi?

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

quote:

Orijinalden alıntı: kursatowen

quote:

Orijinalden alıntı: kursatowen

Haftasonu arkadaslarin bahsettigi yere gittim. Baba ogul calisiyor, forum donanimhaberden geldim dedim, adamlarda ilgi alaka muhtesem oldu. Kartini verdi, abi baska arkadaslari da bekleriz falan. Celik sibop da takti :d

Etimesgut tarafinda olanlar icin degerlendirilebilir

ne kadar fiyat hocam?

Alıntıları Göster
    Bu lastik çiye gittim bugün 50tl dedi direk üslubu hiç hoşuma gitmedi 10 bina altında yiğit oto var oraya sordum 30tl dediler 3 kişi hızlıca değiştirdiler sıra kuyruk felan yok tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 7 Nisan 2018; 20:32:27 >

• Yenimahalle karşıyaka makromarketin oradan şentepe ye doğru çıkarken sökme takma balans 30 tl. Yusuf oto lastikti galiba 1 saat civarı sıra bekledim değiştirirken ama ctesi yoğunluğu muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • omr.clskn50 kullanıcısına yanıt
    Hocam neredeyse 4 haftadır haftada en az 2-3 defa arıyorum. Pazartesileri 8.45 civarı aradım özellikle ama bir türlü randevu alamadım. Bu Pazartesi de arayacağım ancak muhtemelen yine dolu olacaksınız. Yaz lastikleri öylece duruyor. Randevu almak için başka bir telefon numarasından ulaşabilir miyiz size? Bir de öyle deneyelim.

• Ankara Şaşmaz Başayar otomotivde Lastik Değişimi ve Balansı 35 TL

Not: Lütfen Randevu Alınız

0312 207 77 49
    0312 207 77 37
    0533 493 37 36

Randevu alma süreleri
    Hafta içi 08:30 --- 16:00
    Hafta sonu cumartesi : 08:30 --- 14:00
  • Başayar'agittim bugün. Çok güzel ve büyük bir oto galerisi, servisleri de aynı şekilde büyük. Ancak şans mıdır bilmiyorum tam 2.5 saat sürdü aracın lastiğini değiştirmeleri... Önceki araçta sorun olmuş, tek lastikçileri varmış vs. Neyse ki acelem yoktuama sıkıldım baya.

Bekleme salonunda ağırlıyorlar, düzgün bir ortam. 35TL + KDV şeklinde fiyat yansıttılar, 35 değil miydi diyince öyle yaptılar. Seneye eski lastikçimi tercih edeceğim sanırım.

• quote:

Keçiören Divan Konutları divan oto lastik gene 30 TL her zaman ki gibi.Yani öyle yok randevu al gel falan filan gerek yok,gayet mütevaziler. Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Acil giriş kapısının orada.Ardahan sokak.
    Kac sezon oldu bilmiyorum masallah bu fiyata bu hizmet helal olsun adamlara, şuan hala 30 lira

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Aynen hiçbir kaprisli esnafın kahrını çekmeden 30 TL verip adam gibi gidip değiştiriyorum .

• quote:

Aynen hiçbir kaprisli esnafın kahrını çekmeden 30 TL verip adam gibi gidip değiştiriyorum .
    Aynen öyle. Yok pazartesi günü ara, yok pazartesi ama her saat olmaz 8.36 ile 8.38 saatleri ara. Yok fiyat 35 lira fiyat ama artı KDV var 45 vereceksin, vay efendim siboplar bozuk bilemem ne 40 tl daha ver. Mis gibi adamlar artistlik yapmazlar, ek para çıkarmazlar, randevu al gel yoksa gelme demezler. sorunsuz sıkıntısız işlerini yapar bahşiş verirsen alırlar vermezsen de surat yapmazlar.

• Ben de geçtiğimiz Pazar günü yine Bahçelievler'den kalkıp Divan Oto'ya gittim. Gerçekten işlerini güzel yapıyorlar. Hızlılar, çok özenli olmasalar da özenli olmaya çalışıyorlar. Jant eğri, sibop yırtık vs. gibi alavere dalavere yok. Fiyat yine 30 TL. Bahşiş isteyen çalışanlar yok. Ben seviyorum burayı.

Tek eleştirim sahibi Murat Bey'e. Hafta içi aradım, Pazar geleceğim dedim. Abi 8-8:30 gibi gel çok sıra oluyor dedi (Kışlıkları taktırırken 2 saat beklemiştim). Sabah da erken kalkınca 8'de gittim, ama elemanlar 9:00'da geldi. Abi biz Pazar 9:00'da geliyoruz dedi. Murat Bey sağ olsun yine bir saat bekletmiş oldu :)
  • Arkadaşlar, degisim sirasinda sibop gidik abi, takimi 50 tl gibi muhabbetlere maruz kalmamak icin ggidiyor vb yerden sibop alip bulundurmak istiyorum. Nasil sececegim? Ebada veya arac markasina gore değişiyor mu? Yardimci olursaniz sevinirim. (Ayrica size de oneriyorum)

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.