Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhendizz

İst Anadolu yakasında böyle ucuz yer bilen var mı?70 80 den kapı aciyorlar

Türkiye'nin her yerindeki lassa yetkili servislerinde, 4 lastik değişimi + balans 50 lira diye duydum, arayıp sorun derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Bende solmazdan 2 set lastik almıştım 2-3 yılda onda değiştirdim ama önü dar bide kalabalık.

Şaşmaza gitmeye değmez, en yakın nereyse işçilik iyi olduğu sürece gidilir

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32562340545.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.30842b7djiNBU8

Aliexpress de satılıyor ama zamanla yağmur karda paslanıyor diye okumuştum birinden o yüzden almaktan vazgeçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara keçiören divan oto lastikte 30 liraya değiştirdim.kredi kartı geçiyor gayet memnun kaldım

• Divan otodan ben de memnunum yıllardır.Bu yıl da değişimi yaptırdım.Fiyat 30 tl ve hizmet guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32562340545.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.30842b7djiNBU8

Aliexpress de satılıyor ama zamanla yağmur karda paslanıyor diye okumuştum birinden o yüzden almaktan vazgeçtim

Sanırım oksitlenme yapıyor bunlar, benden önceki arabanın sahibi bunlardan taktırmıştı oksitlendiğini söylemişti lastikçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

İst Anadolu yakasında böyle ucuz yer bilen var mı?70 80 den kapı aciyorlar

Türkiye'nin her yerindeki lassa yetkili servislerinde, 4 lastik değişimi + balans 50 lira diye duydum, arayıp sorun derim

yok hocam
    mahallede var lassa 70 tl cekiyorlar
  • Dün sıfır audi a3 aracıma kışlık lastikleri taktırdım. Taktırmaz olsaydım. Defalarca söylememe rağmen jantların bijon kısmına gelen yerleri ezdiler ve çzdiler. 60 tl de paramı aldılar.

• Keçiören Gün Sazak caddesi Ayyıldız oto yıkama ve lastikte 4 lastik değişim, balans 35 lira. Otel de istenirse 50 lira.
  • Uygun fiyatli kislik lastik bulup taktirabilecegim neresi var, yer onemli degil haftasinu araba ile gidebulirim

• Arkadaşlar 5 10 kuruş için iş bilmeyen jantınıza,lastiğinize zarar veren,balans yapmasını bilmeyen yerlere uğramayın.
    Hatta bu konuda işini bilen adam gibi yapan yerler paylaşılırsa çok daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Arkadaşlar 5 10 kuruş için iş bilmeyen jantınıza,lastiğinize zarar veren,balans yapmasını bilmeyen yerlere uğramayın.
    Hatta bu konuda işini bilen adam gibi yapan yerler paylaşılırsa çok daha iyi olur.

bu işin ucuz pahalıyla alakası yok. bu ucuz kötü iş yapar demek yada burası pahalı iyi iş yapar demek yanlış. önemli olan eli tecrübeli ustasını bulmak lazım. yoksa bende yaparım ne var lastik değişiminde (oradaki aletleri kullanarak) ama ya jantı çizerim ya bijonu yerim, yada sensörü patlatırım yaparım bir şekilde. yani fiyattan çok ustalık önemli. bakın önce başı kalabalık baştan sağma yapar boş yere gideyim diye düşünmeyin. aceleden 4-4 lük yapmasada 4-3,5 luk iş çıkartır eli alışkındır o kadar işlemi yapa yapa.

benim dikkat ettiklerim balansa önem veriyor mu? hava basarken basınç göstergesi kullanıyor mu yoksa kafasına göre basıp göz kararı bırakıyor mu? jantı takarken bijonu 2-3 tur el ile çeviriyor mu? bunları yapan yerden korkmayın zaten.

küçük bir örnek

quote:

Dün sıfır audi a3 aracıma kışlık lastikleri taktırdım. Taktırmaz olsaydım. Defalarca söylememe rağmen jantların bijon kısmına gelen yerleri ezdiler ve çzdiler. 60 tl de paramı aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

arkadaşlar bir süredir buraya gidiyorum;
    https://www.google.com.tr/maps/place/Car+Oto+Y%C4%B1kama/@39.873585,32.8613593,3a,90y,63.48h,79.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCEOfReACjUPBacj8VW5QCg!2e0!7i13312!8i6656!4m16!1m10!4m9!1m3!2m2!1d32.857809!2d39.895653!1m3!2m2!1d32.861464!2d39.8735519!3e0!3m4!1s0x0:0xc3423896c61a7b76!8m2!3d39.8736368!4d32.8615779?hl=tr

turan güneş tarafında. hem değişim hem lastik oteli için gidiyorum. geçen sene değişim+otel 80 tl idi. bu sene 90 olmuş. (değişim 50 , otel 40 şeklinde)

kendi adıma hem yakın hem de iyi bir seçenek. birkaç hafta önce el değiştirdi. yeni sahipleriyle tanıştım kibar ve iyi insanlara benziyorlar. geçen haftasonu değişim için gittim 1 saatte yapıp gönderdiler. 1.5 yıldır eski sahipleriyle de herhangi bir problem yaşamadım. eski sahipleri arada değişime gittiğimde sibop , pas sökücü gibi şeyleri biraz ısrarla satmaya çalışıyorlardı ama genel olarak iyiler,tavsiye edilebilir. :)

Burada bende lastiklerimi değiştirdim 50 liraya balans değişim dahil. Dilerseniz sibop takım 25 lira. Otel 40 lira.
    Jantları çizmemek için özverili çalışan bir arkadaş var adı sanırım Umut. Ben memnun kaldım tavsiye ederim. Otele vermedim lastikleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Acaba gerçek 4 mevsim lastikleri mi kullansak böyle sıkıntılarla uğraşmasak diye düşünmüyor da değilim Michelin crossclimate gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Ankara keçiören divan oto lastikte 30 liraya değiştirdim.kredi kartı geçiyor gayet memnun kaldım

Tam adresi neresi hocam buranın ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Ankara keçiören divan oto lastikte 30 liraya değiştirdim.kredi kartı geçiyor gayet memnun kaldım

Tam adresi neresi hocam buranın ??

Keçiören eğitim araştırma hastanesi karşısı. Park site avm kapalı otoparkı

• yakala co da 40 liraya var. giden oldu mu ? adamlar sökme takma balans ve otel hizmeti veriyor bu fiyata? güvenilir olup olmadıklarını bilmiyorum. alışveriş yapan varsa yazsın.

• Dediğiniz yer burası sanırım. Fiyat gerçekten güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Dediğiniz yer burası sanırım. Fiyat gerçekten güzel.

Bu fırsatı ben de gördüm, aradım firmayı. Dedim dışarıdan geleceğim otel hizmeti de istemiyorum indirim yapar mısın? Aynı fiyat olur, değişmez dedi.

Fırsat sitesine en az 5 TL veriyordur, kendisi bilir.

Divan Oto'yu aradım. Ta Bahçelievler'den kalkıp gideceğim. Yakacağım yakıt 7 TL, değişim de 30 TL. Toplamda 37 TL'ye mal edeceğim bu işi.

En azından müşteriye sıcak yaklaşan, samimi esnaf para kazansın.

Dipnot: Otel işine oldum olası mesafeliyimdir. Böyle ufak yerler 3 ay sonra kapatıp gitse ne hak iddia edilebilir, ne de lastikler bulunabilir. Siz siz olun, ufak yerlerde otel hizmeti almayın.

• Dün divanda değişim yaptırdım bende, herhangi bir sorun olmadı, yalnız lastik değişimini nerede yaptirirsaniz yaptırın çıkınca benzinlikte havaları kontrol edin genelde kontrol etmiyorlar. İki senedir aynı şey geliyor başıma bu sene Divanda de aynısı oldu Neyse sıkıntı yok benzinlikte hallettim, Bu arada yeni fark ettim bugün , Keçiören cikisi Shell karşısındaki lastikcide 30 TL diye yazı asmış

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.