Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.606
Cevap
106
Favori
170.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qwerty006

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Podium avm nib yanında büyük bir lastikçi var 30 tl ye değiştiriyorlar...

Hangi yanında acaba? Dükkan ismi yada google dan konum verebilir misiniz?
    https://www.google.com.tr/maps/place/G%C3%9CLER+OTO/@39.9640108,32.7710376,336m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x14d3490cf9ac8325:0x5eefba1002446135!8m2!3d39.9643308!4d32.7712177?hl=tr

şimdi aradım numarası 0312 354 80 36, değişik bir bayi size aktarıyorum;

ben: merhaba lastik değişimi yaptırmak istiyordum siz yapabilir misiniz acaba?
    lastikçi: lastiklerinizi bizden mi aldınız?
    ben: hayır sizde almadım 3 yıl kadar önce başka bir yerden almıştım. sadece değişim yaptırmak istiyorum siz yapabilir misiniz?
    lastikçi: lastikleriniz bizde mi?
    ben: hayır beyfendi lastiklerim bende sadece lastik değişimi yaptırmak istiyorum. siz yapıyor musunuz?
    lastikçi: bizim müşterimiz misiniz?
    ben: müşteriniz olmak için arıyorum yalnızca lastik değişimi yaptırmak istiyorum yapmıyor musunuz acaba?
    lastikçi: bayimize yakın yerde mi oturuyorsunuz?
    ben: beyfendi sadece lastik değişimi yaptırmak istiyorum bu mümkün mü?
    lastikçi: bizim bayimiz çok KALİTELİ sadece müşterilerimize hizmet veriyoruz siz müşterimiz değilmişsiniz.
    ben: teşekkürler sağolun.

hakkaten şuan şoktayım ben sadece lastik değişimi yaptırmak istiyordum.
    adam beni hem GEREKSİZ sorguya çekti hem kendi işyerini KALİTELİ diye övdü hem de beni kendince belirlediği ELİT müşteri sınıfına sokmadı... alt tarafı lastik değişimi yapacaksın bir lastikçi olarak neyin elitliği bu, hangi şaraya kral arıyorsunuz? anlamadım ki

Ankara'da çok değişik esnaflarımız var vesselam..

Valla ben de lastiklerimi oradan almadim. Bulvardan geçerken tesadüfen girdim lastiklerim bagajda idi hemen değiştirdiler çay ikram ettiler falan. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

quote:

aradım 50tl dediler.

Valla ben tesadüfen gittim 30 tl ye 15 dk da hallettiler hocam.

Akşam uğradım geçerken... Nalet bir herife denk geldim. Dışardan alınan lastikleri takmıyoruz dedi önce, sonra dedim Alican bey taktırmış 30TL'ye. 50TL'ye takarız dedi sonra. Dedim 30TL'ye taktırmış üstüne sibop takmışsınız. Özel durum olmuştur öyle o dedi. Akşam akşam hey Allah'ım...
  • ben divan a gitmeyi düşünüyorum. eğer iskitlerdeki lastikçilerden bize özel bir uygulama ayarlayabilirsem burada belirteceğim sizlerede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty006

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Hangi yanında acaba? Dükkan ismi yada google dan konum verebilir misiniz?
    https://www.google.com.tr/maps/place/G%C3%9CLER+OTO/@39.9640108,32.7710376,336m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x14d3490cf9ac8325:0x5eefba1002446135!8m2!3d39.9643308!4d32.7712177?hl=tr

şimdi aradım numarası 0312 354 80 36, değişik bir bayi size aktarıyorum;

ben: merhaba lastik değişimi yaptırmak istiyordum siz yapabilir misiniz acaba?
    lastikçi: lastiklerinizi bizden mi aldınız?
    ben: hayır sizde almadım 3 yıl kadar önce başka bir yerden almıştım. sadece değişim yaptırmak istiyorum siz yapabilir misiniz?
    lastikçi: lastikleriniz bizde mi?
    ben: hayır beyfendi lastiklerim bende sadece lastik değişimi yaptırmak istiyorum. siz yapıyor musunuz?
    lastikçi: bizim müşterimiz misiniz?
    ben: müşteriniz olmak için arıyorum yalnızca lastik değişimi yaptırmak istiyorum yapmıyor musunuz acaba?
    lastikçi: bayimize yakın yerde mi oturuyorsunuz?
    ben: beyfendi sadece lastik değişimi yaptırmak istiyorum bu mümkün mü?
    lastikçi: bizim bayimiz çok KALİTELİ sadece müşterilerimize hizmet veriyoruz siz müşterimiz değilmişsiniz.
    ben: teşekkürler sağolun.

hakkaten şuan şoktayım ben sadece lastik değişimi yaptırmak istiyordum.
    adam beni hem GEREKSİZ sorguya çekti hem kendi işyerini KALİTELİ diye övdü hem de beni kendince belirlediği ELİT müşteri sınıfına sokmadı... alt tarafı lastik değişimi yapacaksın bir lastikçi olarak neyin elitliği bu, hangi şaraya kral arıyorsunuz? anlamadım ki

Ankara'da çok değişik esnaflarımız var vesselam..

Paylaşım için teşekkürler.
    Böyle firmalar 30 değil 10 lira olsa gitmem. Sizde gitmeyin bırakın kendi hallerine
  • daru kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bende gideyim değiştiririm 50+30 = 80 TL güzel bir rakam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ment -- 6 Kasım 2017; 18:32:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2013.dibimde lastijci 45 e değiştiriyordu. Biri kanıma girdi 25 e değiştren yer tarif etti 1km var yok gittim. Lastikler değişti sağ arka lastiği takarken 5 bijondan 2 si sıyrıldı . Avi bisim hatamız vsvs derkrn solyuğu sanayide aldım. Kampanalar değişti. Torna için et kalınlığı yoktu. Balatalar değişti derken 350 lira ödeyip çıktım. Golf 4 dü araç.

Niye yazdım? Ucuz diye güvenmediğiniz yere gitmeyin

• Keçiören eğitim hastanesinin ordaki lastikçi de 30tl siboplar değişirse +10tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

quote:

aradım 50tl dediler.

Valla ben tesadüfen gittim 30 tl ye 15 dk da hallettiler hocam.

Akşam uğradım geçerken... Nalet bir herife denk geldim. Dışardan alınan lastikleri takmıyoruz dedi önce, sonra dedim Alican bey taktırmış 30TL'ye. 50TL'ye takarız dedi sonra. Dedim 30TL'ye taktırmış üstüne sibop takmışsınız. Özel durum olmuştur öyle o dedi. Akşam akşam hey Allah'ım...

Valla özel bi durum olmadi. Kendilerini tanımam etmem. :) Girdim sordum sadece :) :) :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

geçen senelerde burada paylaşılan ve memnun kaldığım Danışmanlar Oto ivedikte yerleri, abi kardeş iyi insanlar. En son 40 TL ödedim

https://www.google.com/maps/place/Dan%C4%B1%C5%9Fman+Oto+Lastik+Rot+Balans/@39.9989694,32.6794124,12z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xa0981f019b423758!8m2!3d39.9989694!4d32.7494502

danışmanlar iyidir. Bu sene de oraya gidip değiştireceğim inşallah.
  • Adama bak kendi müşterilerime hizmet veriyorum demiş, aman aman böyle yerlerden uzak durun şunlara 5 kuruş kazandıracağıma dürüst esnafa 10 kuruş kazandırırım. Sanayide hep mizacı düzgün yalancı olmayan ustalarla çalışmaya özen gösteriyorum. Oto elektrikçisi, motor ustalarından Allah'a şükür memnunum üstüne bir de adamakıllı bir lastikçi bulursam tamamdır.

Oto Hamam uygun duruyor
  • AjanHaKaN kullanıcısına yanıt
    Bende çok memnunum nizami çalışıyorlar. Lastikleri sıktıktan sonra yere basınca bir dolanıp boşluk kalmısmı kontrol ediyorlar. Bir keresinde hafif kaldırım surtmesinden dolayı zedeli lastigim vardı onu bile direksiyona en uzak mesace sag arkaya takalım dediler. İyi insanlar isleri düzgün tavsiye ederim. 30 Tl idi lastik saklama ucreti olursa 40 tl idi.

• Ceyhun Atıf Kansu Cad.sindeki Lastik Evin denen yere aman bulaşmayın. Sordum 4 lastik değişimi ne kadar diye. 50TL dedi. İyi değiştirelim dedim. Lastikleri söktükten sonra siboplar değişecekmi diye sordu. Dedim evet değişecek ama kendi getirdiğim çelik siboplar takılacak. Neyse taktı lastikleri. 50TL verdim dedi 20 daha vereceksin. Niye? Sibop değiştirme parasıymış. Sibopları değiştirmek için uğraşmışta yok zaman harcamışta. Dedim peki ben kendi getirdiğim siboplar takılacak dediğimde neden söylemedin 20 daha alırım diye. Ses yok tabi. Dedim al 20 daha ama hayırla yemek nasip olmasın. Aç herif.

Resimdeki Varta yazısının üstündeki at hırsızı kılıklıdan bahsediyorum. Aç esnaf. Uzak durmanızı tavsiye ederim.
    https://www.google.com.tr/maps/place/Lastik+Evi/@39.8916783,32.814141,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14d345fbcfba2951:0x6ecd8ef5606a8969!8m2!3d39.8916783!4d32.8163297
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgl

Ceyhun Atıf Kansu Cad.sindeki Lastik Evin denen yere aman bulaşmayın. Sordum 4 lastik değişimi ne kadar diye. 50TL dedi. İyi değiştirelim dedim. Lastikleri söktükten sonra siboplar değişecekmi diye sordu. Dedim evet değişecek ama kendi getirdiğim çelik siboplar takılacak. Neyse taktı lastikleri. 50TL verdim dedi 20 daha vereceksin. Niye? Sibop değiştirme parasıymış. Sibopları değiştirmek için uğraşmışta yok zaman harcamışta. Dedim peki ben kendi getirdiğim siboplar takılacak dediğimde neden söylemedin 20 daha alırım diye. Ses yok tabi. Dedim al 20 daha ama hayırla yemek nasip olmasın. Aç herif.

Resimdeki Varta yazısının üstündeki at hırsızı kılıklıdan bahsediyorum. Aç esnaf. Uzak durmanızı tavsiye ederim.
    https://www.google.com.tr/maps/place/Lastik+Evi/@39.8916783,32.814141,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14d345fbcfba2951:0x6ecd8ef5606a8969!8m2!3d39.8916783!4d32.8163297

Bu mesajı aynen google'da dükkan yorumuna yazın. Hak ettiği yıldızı da verin.

• qwerty006 Q kullanıcısına yanıt
    Orada 3 kere lastik değiştirmiş, bir kere de lastik patlayınca hizmet almaya gitmiş birisi olarak değişik bir yer olduklarına katılıyorum. Bu yıl sadece değişim için 50 TL istediler, kartla ödemek isteyince de KDV alınıyor diye kabul etmediler. Ondan sonra lastikleri otele falan bırakmadan çıktım, bir daha da adım atmam. Halbuki geçen yıl Michelin lastik alıp binlerce lira para vermiştim. Ellerindeki müşteriyi tutamıyorlar ki yeni müşteri kazansınlar. Bir naz var anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkanax

Keçiören eğitim hastanesinin ordaki lastikçi de 30tl siboplar değişirse +10tl

dükkan ismi nedir hocam memnunsanız bende orada hallettireyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holigannn

quote:

Divan oto lastik hocam. Anatolia sosyete pazarının altında otoparkın içinde.
    Valla ne diyim. Değiştirdiler işte. :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkanax -- 7 Kasım 2017; 17:26:20 >
  • Ucuzluğundan ziyade jantları çizmemesi benim için daha önemli.titiz çalışan bir yer arıyorum yenimahalle tarafında

• arkadaşlar bir süredir buraya gidiyorum;
    https://www.google.com.tr/maps/place/Car+Oto+Y%C4%B1kama/@39.873585,32.8613593,3a,90y,63.48h,79.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCEOfReACjUPBacj8VW5QCg!2e0!7i13312!8i6656!4m16!1m10!4m9!1m3!2m2!1d32.857809!2d39.895653!1m3!2m2!1d32.861464!2d39.8735519!3e0!3m4!1s0x0:0xc3423896c61a7b76!8m2!3d39.8736368!4d32.8615779?hl=tr

turan güneş tarafında. hem değişim hem lastik oteli için gidiyorum. geçen sene değişim+otel 80 tl idi. bu sene 90 olmuş. (değişim 50 , otel 40 şeklinde)

kendi adıma hem yakın hem de iyi bir seçenek. birkaç hafta önce el değiştirdi. yeni sahipleriyle tanıştım kibar ve iyi insanlara benziyorlar. geçen haftasonu değişim için gittim 1 saatte yapıp gönderdiler. 1.5 yıldır eski sahipleriyle de herhangi bir problem yaşamadım. eski sahipleri arada değişime gittiğimde sibop , pas sökücü gibi şeyleri biraz ısrarla satmaya çalışıyorlardı ama genel olarak iyiler,tavsiye edilebilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 7 Kasım 2017; 18:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holigannn

quote:

Ben bu sezon dahil son 3 sezondur divanda değiştiriyorum gayet memnunum her çıkışımda balans kontrol için biraz hız yapıyorum direksiyonda hiç titreme olmadı şimdiye kadar, Oranın sorumlusu Murat bey cok iyi cok ilgili bir arkadas işini severek yapıyor, internttn siyah astralı arkds tavsiye etti dersiniz elinden gelenin en iyisini yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 7 Kasım 2017; 21:58:44 >
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim hocam gri astra ekleyim bende portföyüne :)
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.