Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.606
Cevap
106
Favori
170.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20TL + KDV hocam ben değiştirdim. KDV yi de alıyorlar.
  • Cannondale kullanıcısına yanıt
    ilginç. bir deneyeyim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lefke1910 kullanıcısına yanıt
    Nakit verince KDV almadılar
  • Kampanya Hala Devam edıyor

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omr.clskn50

Kampanya Hala Devam edıyor

Gercek kampanyami yaptiran var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Orijinalden alıntı: omr.clskn50

Kampanya Hala Devam edıyor

Gercek kampanyami yaptiran var mi?

hocam ben yaptırdım gayette memnun kaldım bir tane usta tecrübeliydi şimdi adını hatırlayamadım ama balansta başında durdum gayet güzel balans yaptı.
    20 tl verdim hiçte sibop değiştirelim demedi. Eğer deseydi zaten değiştirmeyecektim. Olurda söylerse değiştirip değiştirmemek size kalmış. Kimse zorlamaz ki
    Diğer bir konuda değişim yerleri 2 araçlık kapasitesi var 2 kişi çalışıyo yani haftasonu kalabalık olabilir bence vaktiniz uygunsa hafta içi gidin rahat rahat değiştirirler
    Zaten öyle bildiğiniz lastikçi değil Kia servisi onun içine giriyorsunuz

Edit: ustanın adı Osman dı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fertile -- 20 Nisan 2017; 15:22:47 >
  • ücretsiz lastik değişimi diye ilan verip 20 lira almaları nedir?

ne oldukları burdan belli

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    beni aradılar arabanız hazır diye fatura kesilmiştir 20+kdv den ister nakit ver ister kredi kartı. Size denk gelmiştir muhtemel yoksa fatura hazırdı 20+kdv den
  • a.a.b.t

Bir sor evin yakınsa sibopun tanesi kaça liraymış tanımadığın ahbaplığın olmadığı lastikçiye. Adam 10liralık 15lik ve 25lik sibop var diyor. Sana 3 sibopu 10 liraya değiştirmiş. Adama sordum bak böyle yazmışlar forumda dedim. Adam mümkün değil diyor ancak arkadaşım ya da çok yakınımsa 4 lastik ve sibop için 40 lira almış olabilirim dedi.
    Uzatmayayım. Demek ki ya seni çok cana yakın bulmuş ya da senden yanlışlıkla bir sibop parası almış o da 10 liralık olandan. Öyleyse adama borçlusun haberin olsun. Başka açıklaması yok çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balans yapmadan lastik degistirmeyecekleri icin bence kelime oyunu cakalligi yapmışlar, yine de fiyat iyi gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar başayarda lastikleri değiştirdim ilgi alaka güzeldi, siboplarım zaten yeniydi bişey demediler ancak aracım belli bir şekilde sağa çekmeye başladı dümdüzyolda ne yapmam lazım başına böyle bir durum gelen varmı

• Gecen hafta gittim, hic memnun kalmadim. Kisliklarla degisen siboplari degistirdiler guzelim metal sibop kapaklari da gitti ustune rezalet bir balans yaptilar cantin yamuk titremesi normal dediler. Abartmiyorum 100 lira verseydim de bunu yapmasalardi. Bir daha kendi ustam disina gitmem.

• Şaşmaz Girişinde Başayar Otomotiv

0533 493 37 36
    0312 207 77 48

• Yukarıdaki sibop sahtekarlıklarını okudum, gerçekten inanamadım.

Bana da lastik değişimi + siboba 70 lira para aldılar. Eminim siboplarda sıkıntı yoktu. Ne diyeyim, haram zıkkım olsun şu mübarek günde bunu söyletiyorlar adama.

Böyle şark kurnazı esnafların batması en büyük de temennimdir.
  • Bu sene herkes başayar da değiştirmiş herhalde. Yokmu öveçler emek cepa gimat şaşmaz civarlarında
    değiştiren ucuza?
  • mehmetak34 M kullanıcısına yanıt
    Bana 30 TL Balans 3X10 30TL de sibop 60 TL yapıyor, 50 TL versen yeter dedi.
    Ben de 40 TL verdim çıktım.

(Âdi sibobun tanesi 4-5 TL ama elimde Alman Sibop var 10 TL dedi ve ondan taktığını söyledi. 20 25'lik siboplardan ne hikmetse (!) bana hiç bahsetmedi.

1- Şimdi sen sibobunu değiştirmek istemiyorsan lastikçi bunu çıkarıp yenisini takamaz.
    2- Diyelim ki taktı, geri sök diyebilirsin.
    3- Söktürmek istemiyorsan, neden ucuzunu takmadın da pahalısını taktın diyebilirsin.

Haa sen bunların hiçbirini yapmayıp kuzu kuzu adama hak etmediği hâlde parasını veriyorsan, burda kabahatli olan ben değilim kardeşim.

Hâlâ bana adamı tanıdığımı veya onunla ortak çalıştığımı ima ediyorsun.

Azıcık kendinde kusur ara.

Yoksa böyle paranı sağa sola kaptırır gelir forumda ağıt yakarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CalisanAdam

Gecen hafta gittim, hic memnun kalmadim. Kisliklarla degisen siboplari degistirdiler guzelim metal sibop kapaklari da gitti ustune rezalet bir balans yaptilar cantin yamuk titremesi normal dediler. Abartmiyorum 100 lira verseydim de bunu yapmasalardi. Bir daha kendi ustam disina gitmem.

Başım ağrımasın lastiklerim de düzgün bir yerde saklansın diyorsanız Cepa AVM'nin alt katındaki lastikciyi öneririm.

Daha önce başka bir lastikci bana da jantların yamuk titreme yapar demişti. Ama bu arkadaşların yaptığı balansdan sonra titreme falan kalmadı. Jantlarda da bir sorun yok dediler. Demek ki ilk götürdüğüm lastikci kasıtlı bozuk balans yapmış.

Değişim+balans+saklama 100 TL.
  • SwordsMan kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benim araçta da var.Kaza yok çarpma yok jantlar yeni,neymiş yamukmuş titreme ondandır.Üçkağıtçı adam ya.Sadece Balans ı ne kadara yapıyor? Ona göre gideyim.

• Bu isi dürüst yapan lastikçi sayisi fazla değil malesef bir yerden itelemeye calisiyorlar, lastikçi deyip gecmeyin araci mercedes olan lastikci gördüm rekabet lazim yoksa ucuzluk hayal...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eryamanda lastik oteli ile ilgili yardimci olacak var mi? Uygun fiyata nerde bulabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ment -- 3 Haziran 2017; 13:38:24 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.