Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
1.156
Cevap
66
Favori
103.125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

quote:

Orijinalden alıntı: omr.clskn50

lastık degıısmınden başayar servıs ucret almıyor arkadaslar arayın sorun reklem amaclı yapıyolarmıs
    0312 207 77 49 ankarada bura

Bugün gittim. Değişime ücret almıyorlar ama 20 TL + kdv olarak balans ücreti alıyorlar. Gerçi her halükarda diğer yerlerden ucuza geliyor.
    Siboplarda eskimiş onlarıda değiştirttim çelik taktırdım 80 TL.
    Büyük ihtimal ordan bi kazık yedim gibime geliyo ama artık lastikler değişirken olsun bari dedim.

Bosuna atasozu yok: " Hayatta en pahali sey bedava olandir " diye
    Edit: japon atasozuymus, baktim simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 4 Aralık 2016; 11:32:29 >
    |
    |

Lassa bayasi olmasi gerektigini düşünmedim fiyat almak icin sordum ayni fiyatsa bayide yaptiracaktim. Bu arada gene de msjini artiladim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmelihx -- 4 Aralık 2016; 12:16:0 >
    |
    |
    ali222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3656 Mesaj
    Lastiklerim jantlı çekiyorum boş bir araziye teker teker değiştiriyorum bir saat anca sürüyor işlem kesinlikle onların hava tabancasını bijonlara geçirirken takır tukur jantlara verdikleri zararıda vermiyorum...

o bijon sökme tabancasını janta sürterek takmalarına gıcık oluyorum kimse işini düzgün yapmıyor müdahale edersende ne kıymetli araban var oluyorhalbuki güzelce bijon tabancasını yerleştirip düğmeye bassa olmaz ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    etlik'te 4 lastik değişim + balans + otel hizmeti 50tl (geçen yıl 40tl idi, yazmıştım yine konuya)

ben 3 yıldır burayı kullanıyorum. özellikle otel hizmetinin dahil olması ciddi avantaj.

https://yandex.com.tr/harita/org/autone_car_care_oto_kuafor/1266374693/

mekan, linkteki yerin biraz aşağısı, atadan cad., hicret camiinin altı
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorgmoller -- 9 Şubat 2017; 17:58:33 >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Ankara çevik kuvvet müdürlüğünün yanındaki Shell istasyonundaki ATK Lastik kapanmış. Kışlık lastiklerim ordaydı, telefon edip lastiklerimi almam gerektiğini söyleyebilirlerdi. Şimdi dükkanı taşıdılar mı kapattılar mı lastiklerime ne oldu belli deği Bilgisi olan var mı?

benimde lastiklerim oradaydı kapandı dediler arıyacaklar bekliyorum bakalım.Yeni adres neresiymiş hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feanor007 -- 6 Mart 2017; 1:19:20 >

Orijinalden alıntı: feanor007

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Ankara çevik kuvvet müdürlüğünün yanındaki Shell istasyonundaki ATK Lastik kapanmış. Kışlık lastiklerim ordaydı, telefon edip lastiklerimi almam gerektiğini söyleyebilirlerdi. Şimdi dükkanı taşıdılar mı kapattılar mı lastiklerime ne oldu belli deği Bilgisi olan var mı?

benimde lastiklerim oradaydı kapandı dediler arıyacaklar bekliyorum bakalım.Yeni adres neresiymiş hocam ?

Gümüş Jant&Lastik, Turgut Özal Bulvarı üzerinde Ankamall istikametinde giderken üst geçidin ayağında yerleri..

• Yarbay
    2322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Lastik değişiminden bıkmadınız mı hala? 4 mevsim lastiklere geçtim kafam rahat.

https://forum.donanimhaber.com/goodyear-vector-4seasons-gen-2-dort-mevsim-lastik-konusu--120608701

kafa değil araba rahat olsun, önemli olan araba kışın buzunda ve yazın eriyen alsfaltda o dört mevsim lastik erir gider yol tutmaz, kışık kış yazın yaz ve baharlarda dört mevsim lastiği iyi yol tutar yola tutunmak isteyenler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2322 Mesaj

Arabanızı emaneten kimseye bırakmazken, değerli lastiklerinizi nasılda kolay bırakıyorsunuz, hırsızlar o lastikleri ele geçirmek için nerdeyse bedava ucuz işçilik gösterip sizi kandırıyor, 30 tl için 2 000 tl yi gözden çıkarabiliyosun

|
    |
    feanor007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz daha açar mısınız? Yani emanet edilen lastikler kullanılıyor mu?

|
    |
    aslanoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-20/+30 derece, 1 milyon km testi var. diyorsun buna göre ülkemizde + 30 üzeri ısı olmuyormu oluyor hatta 45 leri bulabiliyor,

dahada üzerine aslfalda çıkabiliyor, asfalda yumurta pişirildiğini haberlerde görüyoruz

buda gösteriyorki +30 üzerinde kullanılamaz,

biz hepsini satıyoruz müşteri ne isterse onu her markayı, bize soranda yok, şu model lastik kaç para bu para tamam tak, takıyoruz,

her lastik iyi tamam, fakat mevsimine göre değişim gerekir bunu belirtiyorum, yıl boyu kullanım yanlış, şikayetvar ve bu forumda lastikleri kullananlar tecrübelerini yazmış, kışın zor şartlarda iş görmediğini yazmışlar, en azından çok kış çok yazda iş görmez bu lastik çıkarır uygununu takarsın, yolu iyi tutmak için, idare etmek ayrıdır, riskleri vardır, birde riski kaldırmak daha emniyetli olmak vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 6 Mart 2017; 12:29:42 >
    |
    |
    incitmemeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayır ben bu konuda geçen yıl yazmadım,

ortam ısısına göre lastik kullanmak, arabayı ve canınızı korumanın gereğidir,

düşünün çok kaza oluyor, olmayacak yerde çok,

ısıya uygun olmayan lastikde araba hakimiyetini bozan bir unsurdur

|
    |
    incitmemeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizim arkadaşın yeni lastikleri kapanan lastikçide kaldı.adam kaçtı.güvenilir olması önemli

|
    |
    Conqueror26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla hepsiburada dan aldım lastikleri söküp takma ücretsizdi. Bir yerle anlaşmalı. Oraya bıraktım. İnşallah kötü bir şeyle karşılaşmam işkillendim şimdi.

|
    |
    elk-elektronik8606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arabasına takılı mevsime göre en iyi lastiği olmayan, yolda kullanırken limitleri zorlamasın, hatta düşürsün, yavaşlasın, kaza yapmamak için, aşırı hız, çok seri kullanım, aşırı fren yapmasın en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 6 Mart 2017; 13:27:47 >
    |
    |

çok teşekkürler gidip bir bakayım.
    |
    |
    TeQuiLaS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.