Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mnr980

k.ören askiyi geçınce solda ve sağda görürsunuz

Tam olarak isim veya konum alabilir miyiz? Birde 30 tl yerine nasıl 20 tl ye anlaştınız?
  • Arkadaşlar kaliteli jant düzeltme nerde Yaptırabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Arkadaslar konu disi olacak ama aracima kis lastigi almak istiyorum. 205/55/16 onerebileceginiz kaliteli marka ve modeller var mi ? Tskler.

Kardeş şu an hepsiburada da continental t860 ile nokian d4 uygun gibi. Nokian 209,90 ₺, continental T860 ise 229₺. İngiltere 2016 testlerinde kıl payı farkla T860 önde ama her iki lastiğin kendine has özellikleri var. T860 ıslak zeminde ve su birikintilerinde daha iyi iken d4 kar ve buzda daha iyi. T860 da gürültü seviyesi biraz daha iyi. Sanıyorun yakıt sarfiyatında da teker dönme direncindeki kıl payı avantajla t860 önde. Ama lokasyon önemli bence. Çok yağmur alan karadenşz bölgesinde yaşıyorsan t860 avantajlı iken karın ve buzun çok olduğu Eskişehir, Erzurum, Ankara, Kayseri gibi yerlerde yaşıyorsan Nokian d4 daha avantajlı duruyor. İngilteredeki testlerde 3 üncü pirelli cinturato, 4 üncü goodyear ultra 8 geliyor. Sıralamada dikkati çeken diğer lastik ise 8 inci sıradaki hankook ve bana göre aralarında ciddi fark görünmüyor. Sen hangisi daha kesene uygunsa onu da değerlendirebilirsin. Kal sağlıcakla

• geçen gün kışlıkları taktırdım anasını satayım arka sol tarafın 2 bijonu yalama yaptı bir de tornaya gitmek zorunda kaldım 2 bijona yay açtılar falan ulan lastikleri 30a değiştim 40 lira torna masrafı çıktı bundan sonra kendim takacam buradan lastikçilere saygımı sunuyorum beceremiyorsan yapma bu işi

ayrıca kışlık lastikte hele ki uzun yolda sadece hankook ve nokian tavsiye ederim gerisi tırt (erzurum-ağrıda kullandığım goodyear ve michelin kışlıklarda beş para etmez)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 3 Kasım 2016; 3:0:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isnilgiz

quote:

Orijinalden alıntı: tano

Arkadaslar konu disi olacak ama aracima kis lastigi almak istiyorum. 205/55/16 onerebileceginiz kaliteli marka ve modeller var mi ? Tskler.

Kardeş şu an hepsiburada da continental t860 ile nokian d4 uygun gibi. Nokian 209,90 ₺, continental T860 ise 229₺. İngiltere 2016 testlerinde kıl payı farkla T860 önde ama her iki lastiğin kendine has özellikleri var. T860 ıslak zeminde ve su birikintilerinde daha iyi iken d4 kar ve buzda daha iyi. T860 da gürültü seviyesi biraz daha iyi. Sanıyorun yakıt sarfiyatında da teker dönme direncindeki kıl payı avantajla t860 önde. Ama lokasyon önemli bence. Çok yağmur alan karadenşz bölgesinde yaşıyorsan t860 avantajlı iken karın ve buzun çok olduğu Eskişehir, Erzurum, Ankara, Kayseri gibi yerlerde yaşıyorsan Nokian d4 daha avantajlı duruyor. İngilteredeki testlerde 3 üncü pirelli cinturato, 4 üncü goodyear ultra 8 geliyor. Sıralamada dikkati çeken diğer lastik ise 8 inci sıradaki hankook ve bana göre aralarında ciddi fark görünmüyor. Sen hangisi daha kesene uygunsa onu da değerlendirebilirsin. Kal sağlıcakla

T860 almayi dusunuyorum. Cek vs bulabilirsem 200 lu rakkamlara denk gelebilir. Nokian la kiyaslamaya ben de baktim. Ama sanki algisal olarak Continental daha iyi hissi olusuyor bende. Cahilce bir soru ana birde bunlarin H91 falan seklinde uzantilari oluyor. Mesela HB de T860 iki farkli modeli var biri daha pahali bu ne anlama geliyor acaba. ? Yanit icin tskler.

• kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Çayyolu tarafında otel hizmeti de olan bir lastikçi önerisi olan var mı??
    Fiyat 50 TL'ye kadar makul buluyorum, balansı falan düzgün yaptıktan sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

Bugün keçiörende ayyıldız oto kuaför de 30 liraya 4 lastik sök tak balans yaptırdım, ilgilenen arkadaş oldukça ilgili çocuklar hızlı ve özenli, fiyat da gayet uygun...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi

Yolumuzun üstü dedik, hata yaptık.
    Adamlar abi abi diyor, saygılılar ama gerisi hikaye. Lastik balans makinaları ve diğer gereçleri tarihi eser.
    Hafta içi sıra beklemeden lastik değiştirdik ama sonrasında tekrar gitmek zorunda kaldım.
    Hafta sonu kendilerinden kaynaklanan hata yüzünden beni sıra var diye iki saat beklettiler. Beklerken sohbet ettiğim birisinin lastik sensörünü kırdıklarını (sadece 350 TL cik miş), bir diğerini ise lastiklerinin balansını yapamadıkları için direksiyon titreme yaparsa tekrar gel abi diye gönderdiklerini görmüş olduk ve halimize şükrettik.
    10 Lira için deymedi gerçekten.
    Tek kazanımım 30 liraya bir hayat dersi almam oldu.

Not: Donanımhaber sıcak fırsatlar takipcisi olarak bu mesajı yazmayı bir borç bildim. Herkese saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: civanmert1980

quote:

Bugün keçiörende ayyıldız oto kuaför de 30 liraya 4 lastik sök tak balans yaptırdım, ilgilenen arkadaş oldukça ilgili çocuklar hızlı ve özenli, fiyat da gayet uygun...

Adamlar abi abi diyor, saygılılar ama gerisi hikaye. Lastik balans makinaları ve diğer gereçleri tarihi eser.
    Hafta içi sıra beklemeden lastik değiştirdik ama sonrasında tekrar gitmek zorunda kaldım.
    Hafta sonu kendilerinden kaynaklanan hata yüzünden beni sıra var diye iki saat beklettiler. Beklerken sohbet ettiğim birisinin lastik sensörünü kırdıklarını (sadece 350 TL cik miş), bir diğerini ise lastiklerinin balansını yapamadıkları için direksiyon titreme yaparsa tekrar gel abi diye gönderdiklerini görmüş olduk ve halimize şükrettik.

Not: Donanımhaber sıcak fırsatlar takipcisi olarak bu mesajı yazmayı bir borç bildim. Herkese saygılar.

Yorum yapamam tabiki geçmiş olsun, ben gittim memnunum yazdığımdan beri ne lastiklerimde sıkıntı var ne direksiyonda titreme var vs. vs. ne sahibini tanırım ne çalışanını.

• Antalyada 2 lastik değiştirme 4 lastik balans 50 lira aldılar, kazıklanmışım demek ki.

• Balgat Cevizlidere Kral Oto Lastik 50 tl 4 lastik + Balans . Sınırsız çay hoş sohbet ve kaliteli işçilik.

Eğer ucuz yer arıyorsanız da Keçiören Ovacık Çambaşı caddesi Mevlana Kültür Merkezi karşısında 30 tl balans dahil. Ama ben tercih etmedim ucuz etin yahnisi düşüncesi ile.

Hepimize kazasız belasız kışlar.
  • Ivedik helvacioğlu lastik degisim+balans 40tl.
    Ilgi alaka guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: civanmert1980

quote:

O zaman her zaman gittiğim divan otoya gitmek mantıklı. Keçiören eğitim ve araştırma hastanesi karşısı adesenin otoparkında bulunan Divan Oto Kuaföre götüreceğim. 2 sezondur 25 tl den taktırıyorum maximum 30 olmuştur. Hiç problem yaşamadım balans yaparkende özellikle bakmamı istemişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mvguran

maalesef hocam bilmiyorum.haberim olursa yazarım.iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

Ivedik helvacioğlu lastik degisim+balans 40tl.
    Ilgi alaka guzel.

Vermis oldugum tavsiyeyi geri aliyorum.
    Sabah kalktigimda aracimin sol on tekerinin havasi inmisti.
    Sibop ignesinden teker hava kacirmis.kontrol etmeden lastigi takmislar.
    Ekstra para ve zaman kaybina neden oldular sabah teker degistirmem ve ise gec kalmam cabasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 4 Kasım 2016; 22:45:32 >
  • istanbulda lastik sökme takma işçilik ücreti 20tl, +30tl kira masrafı ödüyoruz maalesef..
    yediğimiz içtiğimiz şeyin yarısı kira ücreti

• quote:

Orijinalden alıntı: mvguran

Buraya bir sorun. Musterisi cok. Otel hizmeti veriyordu ama ben kullanmadim.

Saygilarimla.

3097 sok. No:7 Yaşamkent( Konutkent ile yasamkent arasinda Continental Bayi)

240 34 58 tel- Levent Acar

• kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim ilginiz için, iyi akşamlar.

• Bazi arkadaslar ucuz etin yahnisi atasozunu kullanmis
    Ucuza degisim balans yapan yerler bu işi eksikmi yapiyor
    Mesela lastigin havasini basmiyomu
    Balans yapmiyomu
    Veya ......
    Göz var nizam var dur basinda yaptigi isi gör.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Aslında buraya sordum ancak lastik degiştirme + balans 50 tl otel 50 tl olmak üzere toplam 100 tl fiyat verdiler, fazla geldi bana..

• ivedik cad devamı yahyalarda baygross u geçince solda 30tl.çivi varmış çıkardı yapıştırdı ona para almadı.arkadaş iyi birisi
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.