Şimdi Ara

Ankara da sudan dolayı hastayım (Hastalık Riski var) ( kaynak eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gündür karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetim var motoru bozmuşum. Bu suyu içmeyi bırakalı bayağı zaman oluyor ama dün dişlerimi fırçalarken çeşme suyu kullandım ondan olabilir mi ? Benden başka bu durumda olan var mı ?

Kaynak:https://eksisozluk.com/ankarada-musluk-suyundan-gelen-lagim-kokusu--4523593?p=1

http://m.t24.com.tr/haber/chpden-ankara-icin-kolera-uyarisi,270146

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinsemer -- 9 Eylül 2014; 13:44:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bir şey yok ama sudan arada pas kokuyor
  • Ben de yaşadım karın ağrısı içmedim sadece diş fırçaladım

• Eczaneye git Reflor al arka çeşmeyi tıkar.
  • Suda gercekten sorun var. Melih pasa ne kadar yok diye bir yerini yirtsa da var. Suyun kokusu bile degisik. Cok gecmis olsun, mecbur kalmadikca kullanmamaya calis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musluklardan su degil tukuruk aksa bu ankara halki oyunu melih gokcege verir.adama suyunuz kirecli desek izmirinki daha kirecli der.saka gibi ulkeyiz gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Odd Adden

Suda gercekten sorun var. Melih pasa ne kadar yok diye bir yerini yirtsa da var. Suyun kokusu bile degisik. Cok gecmis olsun, mecbur kalmadikca kullanmamaya calis.

Hocam 3 aydır Ankara dışındaydım karadeniz de çalışıyordum orada suyu her türlü kullanıyordum buraya geleli 2.5 gün oluyor 1. gün hasta oldum ne yapmış bu suya bu adam anlamadım ağzıma alır almaz midem bulandı hemen suyu attım ama çok geç kalmışım anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Eczaneye git Reflor al arka çeşmeyi tıkar.

Hocam ilacı aldık diyelim vücut kendini temizlemek için yapıyor bu işi bakteri mikroplar vücutta kalırsa daha kötü olur diye düşünüyorum. öneriniz için teşekkür ederim yarına kadar düzelemezsem almam gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: seninhesabin

Ben de yaşadım karın ağrısı içmedim sadece diş fırçaladım

Bu su sadece diş fırçalamak için kullanıldığında bu hale getiriyorsa içenler kim bilir ne haldedir Bir kişi de çıkıp Ankaranın suyunda problem var demiyor. İstanbul allah İstanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

Musluklardan su degil tukuruk aksa bu ankara halki oyunu melih gokcege verir.adama suyunuz kirecli desek izmirinki daha kirecli der.saka gibi ulkeyiz gercekten

Hocam sadece ona oy verenler yaşamıyor Ankara da kurunun yanın da yaşta yanıyor.

• bu ebola mıdır nedir nette gezerken birileri diğer ülkelere gitmeye gerek yok ankaraya gelin görürsünüz falan diyodu o hastalık mı ?
  • Dün evde içme suyu bitmiş farketmedim. Sipariş de gecikince çeşmeden içeyim 1 bardak bişey olmaz dedim. Dün geceden beri motor fena ciddiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Debdebeli

bu ebola mıdır nedir nette gezerken birileri diğer ülkelere gitmeye gerek yok ankaraya gelin görürsünüz falan diyodu o hastalık mı ?

Oha lan abartmayın
    Bildiğimiz su zehirlenmesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarada ebola salgını !!!

bizi karantinaya alın area 51 olalım efsanemiz her yeri sarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 9 Eylül 2014; 11:33:56 >
  • dün bende motoru bozdum 1 bardak içtim diye uzak durun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

Dün evde içme suyu bitmiş farketmedim. Sipariş de gecikince çeşmeden içeyim 1 bardak bişey olmaz dedim. Dün geceden beri motor fena ciddiyim...

Mağdur etmedim suyu kesmedim diye 3 gün sonra bayrak açar gezer ama ne suyu olduğunu söylemez kanalizasyonlu suyu kullandırıyormuş bize. biz duşu neyle alacagız şimdi.

• Lan ben de 4 gün önce geldim ankaraya bi halsizlik bi guruldama meğer su bozukmuş hay allah kahretsin ya. Melih gökçek damacana içmiyorsa bişey bilmiyorum.
  • Bir izmir bir de ankara ideoloji yüzünden sürünüyor beter olsunlar bu kafayla

• Abartmayın lan diş fırçalamayla sudan hastalık kapılmaz iyice hastalık hastası olmuşsunuz siz
  • ankara suyuna kanalızasyon atıgı karışmış, adamlar kendı pıslıgınızı sıze ıçırıyor, Başganımmmmm
    http://www.radikal.com.tr/turkiye/ankarada_icme_suyuna_atik_karisiyor-1211601
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.