Şimdi Ara

Ankara'da Sosyal Aktiviteler Kurslar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
4.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeşitli kurs ve hobilere yönelmek istiyorum sizlerin önerisini merak ettim ankarada gözünüze çarpan yerler varmı karakalem olur ingilizce olur gitar olur aslında spor'a başlamak istiyorum ama adam akıllı bir yer bulamadım önerilerinizi bekliyorum.Son olarak siz benim yazdıklarımla sınırlamayın önerilerinizi kafama yatarsa gider kaydolurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 6 Nisan 2017; 17:50:0 >

• up
  • Spor konusunda Etlik civarlarında oturuyorsan Keçiören Belediyesinin yüzme havuzuna takılabilirsin fiyatı çok uçuk değildi bildiğim kadarıyla, ayrıca antares avm'de GYMfit diye bir spor merkezi açılmış senelik 1200 TL gibi bir rakam istiyorlar, havuz,sauna,fitness v.s v.s imkanları ve şartlar baya düzgün gibi. Onun dışında Mithatpaşa'da bir arkadaşımın profesyonel eğitim veren müzik akademisi var, enstrüman çalmak gibi bir merakın varsa adresini verebilirim.
  • Cahem de ucretsiz her türlü kurs bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlker Yıldız kullanıcısına yanıt
    Keçiören belediye havuzunun ve müzik akademisinin adreslerini verebilirmisin bu arada belediye havuzu nasıl hijyenik oluyormu?
  • Bende o civarlardayım hocam keçiören havuzuna giden arkadaş lar var memnunlar

• Kızılay'da dil kursuna gittim 1 yıl hayatımda yaptığım en iyi şeydi.
  • bloodbanger kullanıcısına yanıt
    Adini ve adresini verebilirmisiniz

• FRKN9779 F kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ücret aliyorlar birde tam olarak nerede adresini verirmisiniz

• Ben SunAcademy'e gitmiştim mithatpaşadaydı sanırım.Sen yine de araştır active english var bir sürü yer var.Fiyatları en uygun olanı seç.Ben rusçaya gitmiştim fiyatı farklılık gösterir mi dile göre bilemiyorum.
    Sunacademy'den memnun kaldıysan oraya gidebilirim ama benim önce ingilizce öğrenmem lazım

• Ben sun academy'e 3 ay gittim sonra okul açılınca çayyolunda active english e gittim.Kızılay'Daki kadar kalabalık değildi hatta bir ay içinde herkes ayrıldı tek başına gittim tüm derslere.Tek başına güzeldi ama biraz sıkıcıydı açıkçası.Ona göre bir yer seç.
  • Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası her hafta salı ve cuma günleri konserler düzenliyordu sanırım. Öğrenci biletinin fiyatı da 10 lira olması lazım. Hiç yoktan ayda 2 kere gidilebilir, farklı ve güzel bir etkinlik olur.
    Kalabalık olması önemli sunacademy ile görüşüm çayyolu uzak zaten bana yenimahallede oturuyorum

• tabibitosan kullanıcısına yanıt
    Aslında gitmeyi düşünüyorum ama her seferinde üşeniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 29 Ekim 2016; 22:3:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabibitosan

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası her hafta salı ve cuma günleri konserler düzenliyordu sanırım. Öğrenci biletinin fiyatı da 10 lira olması lazım. Hiç yoktan ayda 2 kere gidilebilir, farklı ve güzel bir etkinlik olur.

Bileti nerden alabiliriz?

• İceCube_ kullanıcısına yanıt
    http://www.cso.gov.tr/tr/
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Evet burayı duymuştum bilgisayar üzerine kurs sanırım sertifikada veriyorlardı bu arada site açılmıyor ama gidip bi görüşürüm olmazsa.

Arkadaşlar bu arada bildiğiniz başka kurs-aktivite falan varsa lütfen paylaşın gidip görüşücem.
  • Yazın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.