Şimdi Ara

Ankara'da pitbull saldırısına uğrayan 2,5 yaşındaki çocuk (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kopegi besliyenlerin topluma verdigi zarar ortada ! Devlet onlem almiyorsa bizmi gerekeni yapalim ?

• sözde hayvan severler birazda insan sever olsun kim o annenenin çocuğun yaşadıklarının hesabını kim verecek.?

• Apollo31 kullanıcısına yanıt

Şaka mı yapıyorsun ciddimisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyada aklı selim hiç bir ülke vatandaşı şu köpeği beslemiyordur. Ya problemli bir çocukluk geçirmiştir veya başka bir sorunu vardır.
    İstisnası olamaz eminim böyledir durum.

Kimse bana hayvan düşmanı diyemez ben milletin çocuğuna alamadığı yiyecekleri hayvanlara verip besleyen birisiyim ama hiç bir yedirdiğim hayvan gidip bir çocuğa zarar vermeye kalkışmadı aksine çocuklara karşı ekstra dikkatliydiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 22 Ocak 2021; 7:43:26 >
  • X_S!nS! kullanıcısına yanıt

orada yapılacak şey basit ya arka ayaklarından tutup havaya kaldıracaksın ya da bıçağı alıp ön kürek kemiğinin arkasından sokacaksın

eğer imkan müsaitse 2. seçenek benim ilk yapacağım seçenek olur sahibi orada olsa da olur olmasa da olur

• İtine narkoz verin sahibinide çarmıha gerin o meydanda ateşe verin

Bakın çağ dışıdır ama gereklii çocuğa karşı işlenen suçların cezası çarmıha gerilip yakılmak olmalı

• Yalnız çocuğu neredeyse öldürecekmiş. Niye böyle bir durumda bıçağı boyun damarına vurup öldürmüyorlar? Hiç değilse vur omuriliğine anında bırakır çocuk da hasar görmezdi. Köpeğin hayatı insandan daha değerli değildir. Amerika'da polis üzerine pitbull koşsa atlamadan önce çekip vuruyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 22 Ocak 2021; 10:0:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayvanlar eylemlerini insan tipi bilinçli gerçekleştirmediği için hiç bir hayvan türü suçlu olmaz. Daha saldırgan türlerde olabilir bir timsah eğlence için gittiğiniz bir tatilde safaride size saldırabilir veya böyle saldırgan bir köpek size parkta saldırabilir sokak köpeği de olabilir bu cinste ama hayvan suçlu olmaz. Eğer saldıran cins bir köpek ise %100 sahibi suçludur salmıştır tasmasını ağızlık takmamıştır ya da eğitmemiştir vesaire.. O zamanda sahibi hapse girer köpek alınıp kısırlaştırılıp barınağa gönderilir..

Yani suçlu hayvan olmaz ama tehlikeli hayvan olabilir eğer bu bir evcil hayvansa kurallara bağlı şekilde beslenmesi ve barındırılması gerekir eğer bunun aksi bir durum oluşuyorsa doğrudan sahibinin ceza alması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 23 Ocak 2021; 10:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Hala köpeğin suçu yok diyorlar.
    Bu köpek cinsi sıkıntılı. Niye anlamak istemiyorsunuz

Şimdi gelirler derlerki
    Ben eğitmenim, bende de var. Çocuklarıma bir şey yapmyıor.
    Yeri gelir golden retriever de saldırır.

ben eğitmenim, bende de var. Çocuklarıma bir şey yapmyıor. işin şakası bir yana cidden böyle düşünen bir zihniyet var ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 22 Ocak 2021; 11:38:27 >
  • Elbet sahibi bulunacak. Hangi psikopat zihniyet pitbull beslerki zaten. Dünyada köpek mi kalmadı?

• sissil S kullanıcısına yanıt

Bu genetiği ile oynanmış köpek görünümlü canavarı besleyince kendini daha bir erkek zanneden tipler var hocam. Testosteron eksikliklerini böyle gideriyor vitaminsizler.

Hayvan seven bir insanım ama bu bir canavar. Birini gözüne kestirdiği zaman kafasına sıkmadan durdurmanın pek bir yolu yok. Çenesi kitleniyor zaten.

Beyfendiler ağızlıkla gezdirmeyi de kendilerine yediremiyorlar. Ortaya böyle görüntüler çıkıyor.

• Bu it değil canavar besleyeni de ayni canavar zihniyet bir tarafi ufak bunla kompanse ediyor.

Bunların tamamını itlaf e-de-cek-sin besleyenlere de cezayı yapıştıracaksin.
    başka adam akıllı cins mi yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

hocam emin misiniz ? ben çok fazla görüyorum yasak olsa nasıl gezdirsinler hem de İstanbul gibi yerde hiç mi zabıta çevirmiyor illa şikayet mi etmeliyiz ?

Kağıt üstünde suç doğru da ilgilenen olmayınca...Çarşıda Pazarda sürekli rastlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 24 Ocak 2021; 15:7:17 >
  • Hayvanları seviyorum ama bazı gerizekalılar,sırf ego tatmini için pitbull besliyor.Pitbull zaten beslenmemeli ve köpek sahibi olmak için psikolojik bir testten geçilmiş olmalı.Bizim apartamanın en alt katında gerizekalı kız 3 tane köpek besliyor.Kırma doberman gibi birşey.Sorun köpek değil her sabah havlıyorlar.Evde odaya kitliyip dışarı çıkıyorlar.Şimdi bu gerizekalı kız nasıl köpek bakabiliyor.Yan binadakiler şikayet ettiler geldi belediyeden ekip aşıları tam diye gitti.Apartmanda tek dairede 3 büyük köpek beslenir mi.Hayır eve kapatıp gidiyorlar her gün hayvanlar havlıyor sürekli.Köpekleri bu kızın elinden alabilecek bir yasa niye yok.

• burda birtane var besleyen tam olarak nereye şikayet ediliyor bilen yeşillendirsin

• Başka köpek mi yok besleyecek? Bu itin teröristten farkı yok.

• Pitbull/Dogo beslemek ile ilgili yasalar ne durumda şuan bilen var mı? Beslemek yasak değil mi bunu?

Vir de Pitbulların çenesi filan mı kilitleniyordu ısırdıklarında öyle bir şey vardı sanki, yoksa kendi istekleriyle mi bırakmıyorlar. Gerçi tabii kendi isteğiyle bırakmıyor yoksa sağa sola sallamazdı ısırdığı hayvanı.

• Hiç acımamak lazım önce insan canı önemli. Elinde bıçak satır ne varsa vurup ikiye böleceksin cani yaratığı.

• Haberi gördüm. Şok oldum. Aklımdan geçen ilk şey hunharca o pitbulu defalarca pıçaklamak. O kadar sinirlerim gerildi ki bir an dedim ustura ile bağırsağını filan sokağa dökmek lazım diye kendi kendime söylendim. Sahibini bulsam tekme tokat dövmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.