Şimdi Ara

ANKARA'DA Patlama!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulusta'ki Anafartalar Çarşısında patlama olmuş.. Çok sayıda yaralı ve ölü olduğu söyleniyor, NTV'den takip ediyorum. Kaza diyenler var ki ben pek sanmıyorum. eğer yine bir terör saldırısıysa lanet olsun, şerefsiz köpekler. Köklerini kazımak lazım artık şu dünyadan terör örgütlerinin, hangi örgüt olursa olsun..

Forumda Ankara'lı arkadaşlar var.. Bildiklerim Neutral, Homeedition ve Korayg. Umarım herşey yolundadır...

• bu şerefsizler Allah katında nasil hesap verecek anlamıyorum

Allah belalarini versin diyeceğim ama gerek bile yok zaten olacağı belli.

yakınlarını kaybedenlerin başı sağolsun.
  • umarım çok kötü değildir durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

umarım çok kötü değildir durum...
    Bende bi anakralı olarak içim gitti.Kameralarda istemeden kopmuş bir bacağı gösterdiler içim bi garip oldu kapadım televizyonu,kaza olması imkansız böyle bir patlama için kesin o allahın belası örgütten yapılmıştır
  • quote:

ntv'de 3 ölü 40 yaralı olduğu bahsediliyor.Seçim öncesi ülkeyi karıştırmak isteyenlerin oyunu.Bu arada tsk kuzey ırakta operasyona hazırlanıyor pkk'nında işi olabilir.
  • quote:

Durum kötü gibi.. Şahsen ben NTV'de kopan bi kol gördüm.. Sunucu da hafif bi dumur oldu.. Hesapta yoktu sanırım. Ortalık kötü gözüküyor. Canlı bomba olma ihtimal yüksek..

Valla allah katında değil bizim katımızda hesap vermelerini tercih ederim.. HAtta o kadar kat yukarı çıkmaaya zahmet etmesinler. Benim evin 2. katına çıksınlar, onlara vereceğim cezayı biliyorum.. Çok sinirlendim, ulan şerefsiz köpekler, ne sitersiniz onca masum insandan. Nedir bu yahu? Nerdesin Atatürk??? Bu kadarı fazla artık, harbidn yetti ya... Aha şimdi de bombalı paket deniyor.. Du bakalım ne olacak..
  • quote:

Gerçekten bir bu eksikti, herkese hepimize geçmiş olsun. Ölen yurttaşlarımıza Allahtan Rahmet , Yaralılarada acil şifalar diliyorum. Olayın failleri derhal bulunur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adventure

Durum kötü gibi.. Şahsen ben NTV'de kopan bi kol gördüm.. Sunucu da hafif bi dumur oldu.. Hesapta yoktu sanırım. Ortalık kötü gözüküyor. Canlı bomba olma ihtimal yüksek..

Valla allah katında değil bizim katımızda hesap vermelerini tercih ederim.. HAtta o kadar kat yukarı çıkmaaya zahmet etmesinler. Benim evin 2. katına çıksınlar, onlara vereceğim cezayı biliyorum.. Çok sinirlendim, ulan şerefsiz köpekler, ne sitersiniz onca masum insandan. Nedir bu yahu? Nerdesin Atatürk??? Bu kadarı fazla artık, harbidn yetti ya... Aha şimdi de bombalı paket deniyor.. Du bakalım ne olacak..

Alıntıları Göster
    10 ölü 60 yaralı duydum,inşallah yanlış duymuşumdur ...

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yapılan açıklamada büyük ihtimalle canlı bomba olduğu söyleniyor.(kaza ihtimali var diyenler de var fakat kendileri bile inanmıyorlar sanırım).Benim de bir tanıdığım Kızılay'daydı Allah'tan bişeyi yokmuş.
    En az 40 yaralı olduğu söyleniyor;görgü tanıkları kesinlikle 3 ölü var diyor.
    Allah tüm TERÖR ÖRGÜTLERİNİN BELASINI VERSİN , LANET OLSUN BUNLAR GİBİLERE
    Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.
    NOT:Olay yerine telefonla ulaşım şu an için mümkün değil-ulaşamayanlar telaşlanmasın.Polis sinyalleri kesmiş!

• quote:

Biraz ciddi görünüyor bakalım altından ne çıkacak
  • quote:

Alıntıları Göster
    Patlamanın olduğu binada sağlam cam kalmamış.Biz hala ırağa girmemek için tereddüt edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Patlamanın olduğu binada sağlam cam kalmamış.Biz hala ırağa girmemek için tereddüt edelim

Alıntıları Göster
    Şu an seyrediyom. Çok fena bi patlama olmuş umarım ciddi değildir.

Edit: Şimidilik 10 Ölü 60 Yaralı diyolar

Edit 2: 20 Yaralıymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuvelle -- 22 Mayıs 2007; 19:45:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neuvelle

Şu an seyrediyom. Çok fena bi patlama olmuş umarım ciddi değildir.

Edit: Şimidilik 10 Ölü 60 Yaralı diyolar

Edit 2: 20 Yaralıymış

Alıntıları Göster
    ... allahsızlar... kitapsızlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Alıntıları Göster
    Valla bir tek tV ekranınd bile kaç tane yerde yatan üstü örtülü insan gördüm malesef.. Yaralananların 50 kadar olduğunu Vali kendi söyledi. Kemal Önal, Ankara valisi... Yaralananlar da ağır yaralı olabilir çoğu çünkü kollar bacaklar kopmuş hep. Otobüs durağı ile giriş arasına bırakılan bomba da olabilir... Zaten bu adamlar bomba bırakıp kaçar genellikle, kendini feda edecek cesaret olabilir mi böyle mahluklarda. Korkaklar..

Edit: 50 değil 20 yaralı denmiş.

A4 plastik patlayıcı olduğu belirlenmiş, kesinleşmiş bu arada. Askeri bir madde. Patladığında çevrsine 3000 derecelik ısı ve basınç uyguluyormuş. Yazık yahu o insanlara, yazk ölenlere yaralananlara... PKK ihtimali yüksek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 22 Mayıs 2007; 19:46:06 >

• quote:

Valla bir tek tV ekranınd bile kaç tane yerde yatan üstü örtülü insan gördüm malesef.. Yaralananların 50 kadar olduğunu Vali kendi söyledi. Kemal Önal, Ankara valisi... Yaralananlar da ağır yaralı olabilir çoğu çünkü kollar bacaklar kopmuş hep. Otobüs durağı ile giriş arasına bırakılan bomba da olabilir... Zaten bu adamlar bomba bırakıp kaçar genellikle, kendini feda edecek cesaret olabilir mi böyle mahluklarda. Korkaklar..

A4 plastik patlayıcı olduğu belirlenmiş, kesinleşmiş bu arada. Askeri bir madde. Patladığında çevrsine 3000 derecelik ısı ve basınç uyguluyormuş. Yazık yahu o insanlara, yazk ölenlere yaralananlara... PKK ihtimali yüksek!

Alıntıları Göster
    patlayıcı olarak a4 tipi patlayıcı (bu patladığı anda 3000c ısı yayıyormuş)ile yapılmış polis pkknın işi olduğu konusunda şüpeler olduğu söyleniyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    KANAL D'ye ilk görüntüler geldiğinde yanlışlıkla kopmuş kol ve bacakları yayınladılar,manzara gerçekten korkunçtu.
    Adventure doğru söylemişsin bişey uğuna-her ne kadar şerefsizce olasa da-kendilerini feda edebilcek yürek var mı bu şerefsiz adilerde!!!

• quote:

Alıntıları Göster
    İnşallah bir yakınımız yoktur. ALLAH mağdurların ailelerine sabır, yaralılarada acil şifa versin

İçimden çıkıpda eve gitmek gelmiyor. Olayın olduğu yere çok yakınız ama nedense sesi dahi duyamadık.. İnşallah olayın sonucunda en az kayııp olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

İnşallah bir yakınımız yoktur. ALLAH mağdurların ailelerine sabır, yaralılarada acil şifa versin

İçimden çıkıpda eve gitmek gelmiyor. Olayın olduğu yere çok yakınız ama nedense sesi dahi duyamadık.. İnşallah olayın sonucunda en az kayııp olur

Alıntıları Göster
    Marmarali;

Hocam o kadar yakın mısın hakkaten? Büyük şans valla.. geçmiş olsun. Patlamayı duymamış olabilirsin, açı meselesi. Ben 2-3 km olduğu halde İstanbul'daki 2 patlamayı bile duymuştum, daha doğrusu camlara uygulanan basınçtan fark ettim, bomba olduğunu anlamıştım sesi duymasam bile.. açıdan kaynaklanıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Alıntıları Göster
    ırak a girmeden bu köpekler akıllanmayacak.

sözde ABD de pkk ya karşı her türlü desteği vermeyi kabul ettiydi bize.

ama petrol uğruna ırağa girmemizi istemiyorlar.

artik gözümüzü karartmanin vakti geldi bence.

Kıbrıs a da müdahale edersek bin bir türlü tehdit etmişlerdi bizi.sonuç ne oldu?tehdit ettikleriyle kaldilar.

bu kadar amerika merkezli yönetilmemesi lazım bu Ülkenin...

Ordumuz iyi dayanıyor bu iktidara...

• quote:

Orijinalden alıntı: xanty

ırak a girmeden bu köpekler akıllanmayacak.

sözde ABD de pkk ya karşı her türlü desteği vermeyi kabul ettiydi bize.

ama petrol uğruna ırağa girmemizi istemiyorlar.

artik gözümüzü karartmanin vakti geldi bence.

Kıbrıs a da müdahale edersek bin bir türlü tehdit etmişlerdi bizi.sonuç ne oldu?tehdit ettikleriyle kaldilar.

bu kadar amerika merkezli yönetilmemesi lazım bu Ülkenin...

Ordumuz iyi dayanıyor bu iktidara...

Alıntıları Göster
    4 ölü 50 üzeri yaralı.. Şu anki veriler böyle.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.