Şimdi Ara

Ankara da okunur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani şehir nasıl hiç gitmedim bi ara gezmek için gidesim var

• ODTÜ’de okunur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugünkü aklım olsa İzmir'i tercih ederdim zira yapılabilecek şeyler sınırlı.Normalde her ülkede başkent en önemli şehirdir ama maalesef bizde öyle değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap olarak soru sormak isterim.
    Neden okunmasın?
    Bu soruya verilen cevaplar üzerine konuşalım.

Zaten Ankara'da yaşayan biri olarak Ankara'da okuyorum ve bence okunur.

Kişinin kendi beklentisi/istekleri önemli. X kişi sever, y kişi nefret eder...

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt

Herkesin vereceği cevap farklıdır.Sizin verdiğiniz cevaba saygı duyuyorum ama hayatının büyük bir bölümünü deniz kenarında geçirmiş biri olarak Ankara beni pek açmadı ayrıca 2-3 tane cadde dışında gidilecek çok da iyi bir yer olduğunu sanmıyorum

• dostum deniz yokluğu sana iyi gelmiyorsa yazma. her ne kadar yapacak şey bol olsa dahi denizin yerini tutan bir şey yok, muhtemelen sen de bulamazsın. boğaz kenarında oturup bir simit yemek bile ne güzelmiş dedirtir

• tabi güzel şehir kötülemek istemedim ama alışmış insanlar için denizin yeri ayrı, o da olmayınca

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

Kardeş ben de aile evinde İzmirdeyim, her gece barlara gitmiyorum, merak etme. Her şeyden evvel paran olması gerekir. Paran olursa her yerde her şekilde eğlenirsin.

• Güzel yer okunuyor da

• iyidir hoştur ama istanbul'u barındıran bir ülkede öğrenciysen istanbul'da okursun AGA bu fırsat tepilmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Orada içinde deniz olmayan her şeyi yaşayabilirsin

• ankarada okuyan biri olarak çok net söyleyebilirim ki asla ve asla okunmaz. odtüde de okunmaz şehir odaklı gidince. odtü ayrı bi şehir demeyin :dd bu ülkede sadece istanbulda okunur

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da vapurun rüzgarını yiyen adamı Ankara kesmez diye düşünüyorum

• bu ülkede istanbul ve diğerleri vardır

• İstanbul ve diğerleri kısmını çok doğru buluyorum. Eğer paranız ve kalma olanağınız varsa İstanbul harici bir yerde okunmaz.

ps- Ankara’da okuyorum.

• Ankara'da okuyanlar İstanbul'a gidene kadar Ankara'da okunur der(ben yaşadım bizzat)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 25 Ocak 2023; 21:10:25 >
  • Dogma buyume Istanbullu ve su an Kaliforniyali biri olarak Ankara'yi cok ozledim.

• ankarada okuyanların çoğu burada yapılıcak bişi yok diyor. bilkent odtü tutuyorsa mecbur gidilir. ama istanbul bambaşka bir şey. canın sıkılır sahile gidip oturursun. en basit örneği mayıs haziran aylarında arkadaşlarınla günü birliğine olsa bile adalara gidersin. ulaşım olarak rahat. eğer sosyal biri değilsen ve üniversitede sadece ders çalışıcaksan arada bir fark yok

• okunur BENCE

• sen yalanci misin hani tip okuyodun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.