Şimdi Ara

Ankara'da nereden köpek alabilirim?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
53.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Ata

quote:

Orjinalden alıntı: _@kin_

Öyle bır yer bulursam alıcam. Ama bızım evın yakınında bi pet shop var adama sordum kaporayı ver getıreyım dedı.pek guvenemedım onlara acıkcası 2. el olma ıhtımalı bıle var.bu arada sıbırya kurdu almak ıstıyorum ıkı ıkı bucuk aylık

Sibirya kurdu güzel köpek.Fakat koruma yapmaz.Bahçeye koysan herkese kuyruk sallar.Belki bilmiyorsundur diye söyledim.Bir arkadaşım aldıktan sonra bu niye korumalık yapmıyor diye dövünüyordu.

koruma gorevı olmadıgını bılıyorum. Cok arastırdım bu kopegın cınsını. Bahcemız yok malesef. Evde beslıycem sıbırya kurdunu. Sıbırya kurdu sahıplerım var gercekten cok tatlı kopekler. Sahıplerıde bu cınsı onerıyo.

• valla ben sokakta bulduğum bir yavru köpeği alıp veterinerde aşılarını yaptırıp beslerdim hem o sokaktan kurtulmuş olurdu.
  • arkadaşlar şuanda aynı durumu bende yaşıyorum, öneribileceğiniz bir yer varmı? internette bu konuda çok fazla güncel kaynak göremedim araştırmama rağmen.
  • ben terrie cinsi köpek almak istiorm acaba elinizde warmı ? en kısa zamanda almak istiorm bir de ücretsiz alınabilio dimi ?
  • Ankara’daki barınaklara dair tüm bilgileriwww.ankarakopekbarinaklari.weebly.com sitesinden öğrenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.