DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ankara'da nereden köpek alabilirim??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
45.029
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ankara'da nereden köpek alabilirim??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      92 Mesaj
      14 Ocak 2008 19:42:34 Konu Sahibi
      Ankara'da oturuyorum ve köpek almak ıstıyorum. Sizce nereden almalıyım? Pet shoptan gormeden almak zararlı mıdır?? Yardımlarınız için simdiden tesekkurler..

|
      |

• Yarbay
      3415 Mesaj
      14 Ocak 2008 19:52:54
      Ben petshoptan köpek aldım.İstersen adresini verebilirim(PM'den).
      |
      |

Encinaar
    • Yüzbaşı
      980 Mesaj
      14 Ocak 2008 19:53:31
      Pet Shop' dan alıp oralara prim kazandrıma. Git bir barınağa ordan al. Barınakta sadece sokak köpekleri olmuyor. Cins ve yavru köpekler bile bulabilrsin. Ve ücretsiz.
      |
      |
    • Çavuş
      92 Mesaj
      14 Ocak 2008 19:56:46 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Ata

Ben petshoptan köpek aldım.İstersen adresini verebilirim(PM'den).

iyi olur

Barınak bende düşünüyorum ama Ankarada nerden barınak bulacam. Pet shoptan saglıklı olmuyormus dedıler. Hastalıklı çıkabılıyormus. Ayrıca köpeği gormek de onemlı bence.
      |
      |

• Yüzbaşı
      723 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:00:05
      quote:

Orjinalden alıntı: lvthsgm

Bu adresi incelersen:http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/bolum/ilan-panosu/yuva-bulanlar/

oraya girmiştim ben gerçekten çok güzel köpekler var içim gitti şimdi bizim iş yerine bekçi köpeği olarak almak istiyorum
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:01:16 Konu Sahibi
      quote:

Bu adresi incelersen:http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/bolum/ilan-panosu/yuva-bulanlar/

Burası ankaradamı bulamadım adresını.
      |
      |

• Yüzbaşı
      980 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:01:29
      Ben sana Ankara barınak adreslerini veriyim. Pet shop hayvanları bi kere hareket edemiyorlar. Sürekli etrafları kalabalık. Bu yüzen hayvanlar çok sinirli olabiliyor ve ilerde belki çok ciddi bir sorunla karşılaşabilirsin.
      |
      |
    • Çavuş
      92 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:05:07 Konu Sahibi
      quote:

Ben sana Ankara barınak adreslerini veriyim. Pet shop hayvanları bi kere hareket edemiyorlar. Sürekli etrafları kalabalık. Bu yüzen hayvanlar çok sinirli olabiliyor ve ilerde belki çok ciddi bir sorunla karşılaşabilirsin.

bana da oyle soyluyorlardı ilerde sorun cıkarır dıye. o yuzden bır sorayım dedım. adreslerı pm den atabılırsen sevınırım kardes.saol sımdıden
      |
      |

• Yüzbaşı
      980 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:09:53
      Bu adresten ulaşabilrsin.

35. Sokak, No. 10 Bahçelievler, 06500

ANKARA
      0312-215 15 55

0312-222 26 22

info@haykod.org
      |
      |
    • Yarbay
      3415 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:14:04
      quote:

Orjinalden alıntı: _@kin_

Alıntıları Göster

iyi olur

Barınak bende düşünüyorum ama Ankarada nerden barınak bulacam. Pet shoptan saglıklı olmuyormus dedıler. Hastalıklı çıkabılıyormus. Ayrıca köpeği gormek de onemlı bence.

Barınaktanda alabilirsin ama yavru cins köpek alırım dersen bahsettiğim yerin köpekleri son derece sağlıklı.İşlerini ciddi yapıyorlar.Yavruları çiftlikten alıp petshopa götürüyorlar(Kendi çiftlikleri var)Bu arada hangi cins istiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 14 Ocak 2008; 20:16:06 >
      |
      |

Encinaar
    • Çavuş
      92 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:19:59 Konu Sahibi
      Öyle bır yer bulursam alıcam. Ama bızım evın yakınında bi pet shop var adama sordum kaporayı ver getıreyım dedı.pek guvenemedım onlara acıkcası 2. el olma ıhtımalı bıle var.bu arada sıbırya kurdu almak ıstıyorum ıkı ıkı bucuk aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _@kin_ -- 14 Ocak 2008; 20:21:40 >
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      14 Ocak 2008 21:11:39 Konu Sahibi
      Yok mu arkadaşlar başka yer tavsiye edecek???
      |
      |

• Yarbay
      3415 Mesaj
      15 Ocak 2008 10:41:49
      quote:

Orjinalden alıntı: _@kin_

Öyle bır yer bulursam alıcam. Ama bızım evın yakınında bi pet shop var adama sordum kaporayı ver getıreyım dedı.pek guvenemedım onlara acıkcası 2. el olma ıhtımalı bıle var.bu arada sıbırya kurdu almak ıstıyorum ıkı ıkı bucuk aylık

Sibirya kurdu güzel köpek.Fakat koruma yapmaz.Bahçeye koysan herkese kuyruk sallar.Belki bilmiyorsundur diye söyledim.Bir arkadaşım aldıktan sonra bu niye korumalık yapmıyor diye dövünüyordu.
      |
      |

Encinaar
    • Binbaşı
      1085 Mesaj
      15 Ocak 2008 11:11:09
      Adres: 100. Yıl Balgat - Çankaya Belediyesi Hayvan Barınağı / ANKARA
      Tel: (0312) 285 97 58
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Ocak 2008 11:19:53
      Benim yakışıklıyı taksimde bulmuştuk! Çok kirli ve üşümüştü. Daha ufacık yavruydu. Meydanda bekledik 1-2 saat beraber, sahibi vardır belki gelir diye ama belliki terkedilmişti.

Hemen aldım, bayağdır birlikteyiz!!

Sana tavsiyemde Hayvan Barınaklarına falan bakman. Terkedilmiş bir sürü tüylü dost var..

Ayrıca sibirya kurdu düşünme bence. Alman kurdu al..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß.m.Ø -- 15 Ocak 2008; 11:22:00 >
      |
      |

our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall...
    • Yarbay
      8789 Mesaj
      15 Ocak 2008 11:30:45
      Selam;inturn vet. hekimiyim.Ö.M. yoluyla ulaşırsan sana gayet bilgi sahibi,etik değerlere saygılı bir vet. hekim üstadımın çiftliğinin numarasını verebilirim;ordan ulaşırsın.Petshop'lara güvenme.
      |
      |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
    • Yarbay
      3247 Mesaj
      15 Ocak 2008 11:51:34
      pet shoptan alınan köpekler aşırı agresif olabiliyor bir arkadaşımda yazmış biz 4 ay önce böyle bir köpek aldık aşırı büyük bahçe rahat rahat dolaşabileceği oyun alanı herşey vardı fakat abartı sinirli türüne göre çok sorunluydu hayvan barınaklarını dolaşmalısın harika eğitimli köpekler var ayrıca çok ufak alcaksan bence istanbuldan almanı öneririm ankarada çok kısıtlı pet shop sayısı ...
      |
      |

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l
    • Yarbay
      3415 Mesaj
      15 Ocak 2008 12:21:23
      quote:

Orjinalden alıntı: ß.m.Ø

Benim yakışıklıyı taksimde bulmuştuk! Çok kirli ve üşümüştü. Daha ufacık yavruydu. Meydanda bekledik 1-2 saat beraber, sahibi vardır belki gelir diye ama belliki terkedilmişti.

Hemen aldım, bayağdır birlikteyiz!!

Sana tavsiyemde Hayvan Barınaklarına falan bakman. Terkedilmiş bir sürü tüylü dost var..

Ayrıca sibirya kurdu düşünme bence. Alman kurdu al..

Bence senin köpekle yarışmalara katıl.Ayrı bir duruşu var.Tüyleride çok güzel.
      |
      |

Encinaar
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Ocak 2008 12:49:23
      quote:

Orjinalden alıntı: Ata

Bence senin köpekle yarışmalara katıl.Ayrı bir duruşu var.Tüyleride çok güzel.

Teşekkür ederiz..
      Ama yarışmaya gerek yok.. O benim şampiyonum zaten!
      |
      |

our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall...

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
5,094
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.