Şimdi Ara

Ankara'da mp3 player nerden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara'da nerden mp3 player alabilirim?

• bilgisayarcılarda satılır genelde koskoca ankarada yokmu bilgisayarcı ya?
    ilginç ya.. :)
  • hadi ya gerçekten mi?
  • istersen pazarda da satılıyo kiloyla istanbulda yanılmıyosam kilosu 10tl
    ellemeden alma sakın çürük çıkabilir... mersin yöresinde yetişiyor
  • yokmu maltepe pazarında..?
  • maltepe pazarı na guvenilir mi?
  • gold veya eksenın subesı yok mu orda
  • eksen i bilmem de gold yok... bi mavi bilgisayr var işte en uygun o gözüküyo
  • Teknosa, Mavi Bilgisayar, Hızlı Sistem, Maltepe Pazarı (orjinal ve garantili Olympus MR-100 bile var) vs.

Yaplacak işlem basit, alacağın MP3 player'a karar ver. Distribütör sitesine gir, ankara'da satış yapılan firmaların adres ve telefonlarını al.
  • teknosa olabılır...
  • İnternetten alınır abicim teknoloji ürünleri. Elinin altında istediğin kadar mağaza var araştır. Hangisi ucuzsa ver siparişi. En geç iki iş günü içinde elinde oluyor. Ben defalarca aldım. Kesinlikle online alışveriş artık olmuştur. Yani tamamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecar limon

İnternetten alınır abicim teknoloji ürünleri. Elinin altında istediğin kadar mağaza var araştır. Hangisi ucuzsa ver siparişi. En geç iki iş günü içinde elinde oluyor. Ben defalarca aldım. Kesinlikle online alışveriş artık olmuştur. Yani tamamdır.

Kesinlikle katılıyorum dostum,internetten alışveriş büyük rahatlık
  • aslında en mantıklısı online alısveris
    teknosa ve hızlı sıstem cok pahalı,bi mavi bilgisayar net fiyatlarına yakın
  • Madem öyle düşünüyorsun daha niye soruyorsun ki
  • oyle dusunuyorum ama yine de sormak istedim,soramaz mıyım...
  • Yok yanlış anlama yargılamıyorum :) Tabi ki sorarsın da, öylesine sorduğunu bilsek öylesine takılırdık, bi ara maltepe pazarındaki adamın kartını bile aradım yardım olsun diye yazmak için
  • :) öylesine sormadım,gerçekten alacağım bi mp3 player...Sağol yine de...
  • selam,
    ben de ankaralıyım ama, 1 hafta önce hepsiburada.com dan aldım bitane, creative zen touch 40 gb, yanında da radyolu ve mikrofonlu uzaktan kumandası da hediyeydi, gayet memnunum. tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gbanes374 -- 4 Ağustos 2005, 2:15:06 >
  • gigatekten alabilirsin.ben gecen hafta aldım bir tane.seyranbağlarında mağazaları var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.