Şimdi Ara

Ankara'da Mi Store açılamadı | Olaylı günde yaşananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemın ederım bedava telefon bile verselerdi oraya gıdıp kendımı bu rezıl duruma düşürmezdım.

• İkinci el sayfalarında 5TL'lik kuponu 3'e satan, 2'ye pazarlık atanların memleketinde bunlar olmaz. Ondan sonra vay efendim biz niye Walking Dead gibi diziler çekemiyoruz. Çünkü yaşıyoruz.

• Gerçek ankara bu değil :D

• Xiaomi sen sosyal deney mi yapıyorsun birader? Burası Türkiye yahu anlayın artık şu travmayı. 'D'iken yarıyor bu ülkede öğrenin artık be kardeşim!

• Sanki Ankara değilde Somali'den bir görüntü. En azından onlar aç; ekmek için yapıyor bunu, anlarsın. Şu izdihama girenin zihniyeti benle zaten taban tabana zıttır.

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Piyasaya bi bak istersen ihtiyacı olan kişiler telefon alamıyor adamlarda para yok telefonlar olmuş 5 bin 6 bin adam ordan indirimli ucuz telefon almak istiyor belki boş yapma , ülkede refah olsa zaten böyle kuyruk olmaz xaomi gibi bi markada ...

• the walking dead deleted scenes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steve Dogs -- 18 Kasım 2019; 18:16:28 >
  • call of duty mobile zombie mode trailer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen açıklanan Sefillik endeksinde 5. olduğumuzun kanıtı resmen

• Millet aç ey gidi

• Doanc4n D kullanıcısına yanıt
    Sana giren çıkan ne anlamadım.Sana ne Erdinin postundan,benim postumdan cins misln ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 18 Kasım 2019; 19:11:15 >
  • TheJudgé kullanıcısına yanıt
    Sen piyasaya bakarak alamadığını nasıl anladın? 100-200 liralık indirimdeki telefonlar saniyeler içinde nasıl tükeniyor anlatır mısın?
    5-10 lira indirimdeki ürünler yüzbinlerce satıp kargo şirketleri nasıl felç oldu bunu da anlatır mısın?
    Hele ÖTV indirimi ile piyasada oluşan araba kıtlığını nasıl açıklayacaksın?
    Xaomi dediğin cihazların üst modelleri asgari ücretin kaç katı bunu da hesaplar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Sen piyasaya bakarak alamadığını nasıl anladın? 100-200 liralık indirimdeki telefonlar saniyeler içinde nasıl tükeniyor anlatır mısın?
    5-10 lira indirimdeki ürünler yüzbinlerce satıp kargo şirketleri nasıl felç oldu bunu da anlatır mısın?
    Hele ÖTV indirimi ile piyasada oluşan araba kıtlığını nasıl açıklayacaksın?
    Xaomi dediğin cihazların üst modelleri asgari ücretin kaç katı bunu da hesaplar mısın?
    Ben mühendisim kullandığım telefon Samsung galaxy note 4

Mc donalts yada LC waikiki de çalışan kasiyerin yada satış elemanının cebinde iphone x max var

şimdi nasıl oluyorda bende o telefon yokken bunlarda oluyor bu durumda benden çok kazanıyorlar

Tamam kardeşim haklısın sen ekonomi uçmuş ALAMANYA BİZİ KISAKIYOR

senin bu anlattıkların Afrikanın ücra köşelerindeki kentlerdede oluyor insanoğlu penceresinin çapı kadar görür dünyayı ,adam diyoki arabam yok evim yok bi bokum yok bari telefonum iyi olsun diyor 9 ay yemeden içmeden çalışıp iphone alan adam biliyorum parası olan gene alır yediğinden içtiğinden keser alır bu refah göstergesi değiltir hala boş konuşuyosun

Refah görmek istiyorsan aç interneti asgari ücretleri yıl yıl dolar olarak karşılığı ne kadar geliyomuş hesapla gör
    senin ülkende asgari ücrete yapılan zam bile olması gerekenin altında birde yurt dışı enflasyonu eklediğinde her sene ürünler daha da pahalanıyor
    2012 yılında asgari ücretle çalışıyordum ve şimdiki asgari ücretten daha fazla dolar kazanıyordum ama sen anlamassın kıdemli aktroll

Ankara'da Mi Store açılamadı | Olaylı günde yaşananlar
    2019 asgari ücreti 350 dolar

Ankara'da Mi Store açılamadı | Olaylı günde yaşananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 18 Kasım 2019; 19:34:54 >

• Valla ben işletme yerinde olsam hiç böyle toplara girmem, sinire, strese ne gerek var ki bir kaç insan azmanı için?

Bence sen işini bırak hangi alanda mühendissin bilmiyorum ama bu şekilde kıyaslama yapıyorsan işinde yaptığın hataları düşünemiyorum...
    En küçük indirimde oluşan kuyrukları harcanan parayı açıklayın sorduğum soru çok net..
    Bana kredi çekiliyor muhabbeti yapmayın kimse ödeyemeyeceği kredinin altına girecek kadar akılsız değil..
    Verdiğin örnek için de bir cümle söylemeden olmaz ben xaomi kullanıyorum çünkü işimi görüyor yeterli buluyorum sen bu zihniyetle telefon almıyorsan zaten hiç cevap verme

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Bence sen işini bırak hangi alanda mühendissin bilmiyorum ama bu şekilde kıyaslama yapıyorsan işinde yaptığın hataları düşünemiyorum...
    En küçük indirimde oluşan kuyrukları harcanan parayı açıklayın sorduğum soru çok net..
    Bana kredi çekiliyor muhabbeti yapmayın kimse ödeyemeyeceği kredinin altına girecek kadar akılsız değil..
    Verdiğin örnek için de bir cümle söylemeden olmaz ben xaomi kullanıyorum çünkü işimi görüyor yeterli buluyorum sen bu zihniyetle telefon almıyorsan zaten hiç cevap verme
    Sana söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan güç.
    gerçeklerin kötü bir huyu vardır oda üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin ortaya çıkarlar
    o yüzden artık cevap vermeyeceğim nasılsa sende birgün anlayacaksın
    çok geç olduğunda...

• @Erdi Bey keşke kuyruktaki arkadaşlara mikrofonu uzatsaydınız.

Emin ol anlatabilecek olsan anlatırsın ama bunun açıklaması yok
    Chptroll olmayı bırakıp bunları da düşünmek lazım
    not: herhangi bir parti taraftarı değilim gördüklerime cevap arıyorum

• bi telefon alamadım beleşciler yüzünden
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.