Şimdi Ara

Ankara'da Hatunla 'Rahatça' Takılacak Mekan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
99
Cevap
3
Favori
94.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konur 2de köşedeyiz :) mithat paşada ki dip bar :) metropolun hemen üstünde ki nedjima, felsefe :) v.s v.s
  • quote:

Newcastle gate 66 var corvus bar var bide getto var bestekarda çok karanlık her haltı yiyebilirsin terchim hep lükslerden yana olduğu için papermoon cafeyi de önerebilirim ama seni içeri alırlarmı onu bilmem

Saydıgın yerlerin hepsine gittim o kadar itici geliyorlar ki bana bu tip yerler,sadece corvus biraz normal geliyor..
    Hele hele papermoon...

quote:

ya şimdi hocam mekan varda, daracık sandalyede iki büklük olmak istemiorum, şöyle 2 kişilik geniş koltuklar falan arıyorum..
    Mesela söylediğin felsefe rahat değil bildiğim hem daha çok rock tayfa falan oluyor, ortadünya'da öyle.

bu arada shadow sakarya'da demi, köşede..

Dostum şimdi shadow dedigin yerde fakat orda da sandalye var..
    Bana biraz düsünme payı ver

quote:

Yani demek istiorsn ki aynı anda 5-6 çift oluyor odanın içinde 10 kişi oluyor ve o kadar kalabalıkta bu adam nası yanaşsın kıza???sonuçta kızda kendini kötü hisseder yalnışmıyım??

yok kardesim odayı kapatıyosun icerde armut bol zaten 4 tanesini yanyana koyunca 2 metre anca ediyor.
    İstedigin gibi kullanıyosun..

Kısaca tek oda icinde 1 çift oluyor,sakin olun bi aksilik yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dallassimo -- 6 Haziran 2008; 11:47:58 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orjinalden alıntı: Dallassimo

quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

quote:

...

Odada 7-8 tane armut var,armut koltuklardan, yere yakın bi sehpa var
    adam filmi takıyo ayarlıyo kumandayı sana veriyo bi isteginiz var mı diyo.cay kahve kola gazoz cips vs gibi.

...

Len bende adamların odada ne işi var diyorum

armutları düzeltiyosun sekil alıyorlar zaten yatak gibi de yapabilirsin kısacası
    oda bildigin ev odası gibi kücük
    armutları koyma nedenini anladın;)
    rahat rahat film izliyosun kimsenin bi sey dedigi yok..baktıgı yok
    üstelik kliması falan var odanın adam soruyor acayım mı diye ac diyorum..serin serin

odalar mor ve koyu mavi renklerdeydi sanırım

Yani demek istiorsn ki aynı anda 5-6 çift oluyor odanın içinde 10 kişi oluyor ve o kadar kalabalıkta bu adam nası yanaşsın kıza???sonuçta kızda kendini kötü hisseder yalnışmıyım??

ya hocam odayı kiralıyorsun işte, ister 2 kişi ister 5 kişi,, gibi anladım ben.

• valla ben tam anlamadım 7-8 armut var dior 20 ytl verince bütün oda seninmi oluyor tam açıklama yapsın kanımca
  • yav ne odaymıs

Arkadaslarım 2 kişi toplam 20 ytl veriyosun ve bu elit oda her seyiyle bir film boyunca senin artık
    oda da istedigini yap
    baska kimse ne var ne girip cıkıyor...
  • quote:

Bak bu yeri kimseye söylemezdim ama neyse,kesinlikle gitmelisin biz de gectik bu evrelerden sıkıntılardan:)

Kızılaydan tunalıya giderken bestekar sokakta sagda,
    Tunalıdan kızılaya giderken bestekar sokakta solda,

Şimdi yer:
    Bestekar sokaga giriyosun
    Otantik Kumpir,Twister,Yer Fıstıgı falan var onları geciyosun Şencam köftesine gelmeden sol
    Bestekardan sola bakarak asagı dogru yürü.
    Binan tekinin 2. katında büyük mavi harflerde PMC yazar görürsün zaten.
    Privete Movie Center

Yer bura sistem şöyle işliyor.
    Gdiyosun odalar var kimi odalarda play station
    Kimi odalarda plazma tv ve dvd player var..

Bizi film izleyebilecegimiz tv li odalar ilgilendiriyo:)
    Gidiyosun bir sürü film cd si var seciyorsun ordan
    adam seni odaya sokuyor.büyük ihtimal vip mi normal mi diye soracak
    sen normal de hic bi farkı yok

Oda ya giriyonuz cok güzel bi oda(zaten kapıdan giris filmi sectigin yer falan da çok elit,çok güzel)
    Odada 7-8 tane armut var,armut koltuklardan, yere yakın bi sehpa var
    adam filmi takıyo ayarlıyo kumandayı sana veriyo bi isteginiz var mı diyo.cay kahve kola gazoz cips vs gibi.

Bir şeyler yemek icmek zorunda degilsin ama arzu ederseniz diye dedim.

sonra gidiyo,filmi izliyon cıkıyon,
    Adam filmin ortasında ya da bitiminde cart diye odaya girmiyo rahat olun
    ama film bitince de erken cıkmaya calısın abartmayın olayı:)

Oda fiyatı: iki kişi 20 ytl idi
    Kişi başı 10 liraya film izlemis oluyorsun..

Abi muhteşemsin. Süper yer söylemişin gidecem bi gün. Bu dediğin yer tunalıdan girince İngiliz Kültür e gelmedenki büyük cadde üstünde mi?

• peki ya o elit odada gizli kamera varsa ne olcak ?
  • quote:

Abi muhteşemsin. Süper yer söylemişin gidecem bi gün. Bu dediğin yer tunalıdan girince İngiliz Kültür e gelmedenki büyük cadde üstünde mi?

Kardes İngiliz Kültür ü bilmiyorum fakat bildigin tunalı hilmi caddesinde degil..

Tunalıdan giriyosun devam ediyosun ertug pasajı var ordan sola dönüyosun (ki bu sokak bestekar sokak)
    o sokaktan asagı salıveriyosun kendini
    150 metre ilerde solda bir kat üste PMC yazar orası..

quote:

peki ya o elit odada gizli kamera varsa ne olcak ?

Aynen dedigin gibi ben de süphelendim ilk gittigimde her yere baktım oda tek renk her tarafı boyalı yani bi sey monte edilmis olsa belli
    eder ki kendim de teknolojiden anlayan bi insanım nerelere koyula bilecegini falan nasıl olabilecegini biliyorum
    fakat ben her yere didik aradım
    tv nin oraya klimanın oraya falan her yere baktım göremedim..

o sekilde icim rahat oldu
    gizli kamera varsa da canımız sagolsun,önemli degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dallassimo -- 6 Haziran 2008; 11:57:30 >

• Peki götürceğin kız pmc cafeyi görünce ne tepki vercek hiç düşündün mü ?kapalı mekan full yalnızlık olcak ben kız olsam kaçardım ordan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oeste

NakedTV ye şahane haber olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turksauron -- 6 Haziran 2008; 11:58:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Cinsel ilişkiye girecek ahmakta yoktur herhalde orda.
  • Konuya bak ya ... paylaşımcılık bu olsa gerek
  • quote:

Peki götürceğin kız pmc cafeyi görünce ne tepki vercek hiç düşündün mü ?kapalı mekan full yalnızlık olcak ben kız olsam kaçardım ordan

Eminim kız, arkadaştan daha hevesli:)
    zaten love stroy e baglıyosun öyle götürüyosun
    İlk asamalarda götürürsen kız kacar arkadasın da dedigi gibi..
    Güven vermen lazım
    Kafelerde gezmen lazım sarılıp dolasman lazım vs
  • quote:

Peki götürceğin kız pmc cafeyi görünce ne tepki vercek hiç düşündün mü ?kapalı mekan full yalnızlık olcak ben kız olsam kaçardım ordan

İki kişinin gönül rızasıyla gideceği bir yer neden rahatsız olalım..
    Cafe'de rahat yamadığım için daha rahat yapacağımız bir yere gidicez. bu kadar basit.
  • quote:

quote:

Kardes İngiliz Kültür ü bilmiyorum fakat bildigin tunalı hilmi caddesinde degil..

Tunalıdan giriyosun devam ediyosun ertug pasajı var ordan sola dönüyosun (ki bu sokak bestekar sokak)
    o sokaktan asagı salıveriyosun kendini
    150 metre ilerde solda bir kat üste PMC yazar orası..

Heeee Bestekarın üstünde diyosun bu PMC. Bende ara caddeye dönecez sandım Bestekardan.

• HATUN NE DEMEKTİR YAV.KIZ ARKADAŞ , SEVGİLİ BUNLARIN ÇİVİSİ Mİ ÇIKTI?
  • valla sanal arkadaşlık sitesi aracılığyla ilk görüşmemde evde görüştüğüm kız sayısı 8-9 vardır denemek lazım çok ilginç oluyor..düşünsenize daha önce görmemişsin canlsıını direk eve gelior süper ya
  • Arkadaşın dediğine benzer bir de Bahçeli de bir mekan var, Pirates diye, google dan pirates bahçeli diye aratın bulursunuz, orada da aynı şekilde sinema odası var, yerlerde minderler fln... Yalnız garsonlar bazen zart diye giriyor odaya, dikkatli olmak lazım
    Bu arada bu armut muhabbeti süper olmuş
  • Yarın PMC ye gitmek lazım
    Bi gidiyorum sıra var hic olmadıgı kadar kalabalık.
    zaten donanımhaberci hafiften tipten anlasılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: donelljones

quote:

İki kişinin gönül rızasıyla gideceği bir yer neden rahatsız olalım..
    Cafe'de rahat yamadığım için daha rahat yapacağımız bir yere gidicez. bu kadar basit.

şaka dedim ya sen keyfine bak ankarada çok apaçi var sen kızı öperken gözünün içine bakıp iç çekerler bu yüzden yalnız kalıcak cafe aramakta haklısın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.