DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ankara'da film afişi satan yer? Bilenler lütfen konuya girer misiniz?
19
Cevap
1
Favori
1.735
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ankara'da film afişi satan yer? Bilenler lütfen konuya girer misiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      650 Mesaj
      21 Ocak 2010 19:15:27 Konu Sahibi
      Arkadaşlar uzun süredir film afişi aramaktayım. Fakat daha rastlayamadım.. Bilen arkadaşlar yer belirtirlerse çok sevinirim.

(Direk Tunalı falan değil de tam adrese yakın bir şeyler söylerseniz daha memnun olurum..)

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

|
      |

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      21 Ocak 2010 20:19:13 Konu Sahibi
      Up.
      |
      |

• Yarbay
      3660 Mesaj
      21 Ocak 2010 20:23:00
      gece 7 8 den sonra konur 2 de posterler satıyorlar aralarında film afişleri de olması lazım
      |
      |

• Yüzbaşı
      593 Mesaj
      21 Ocak 2010 20:24:25
      quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

gece 7 8 den sonra konur 2 de posterler satıyorlar aralarında film afişleri de olması lazım

bu konu hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz?
      |
      |

i must consider my sins
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Ocak 2010 20:31:21
      Orjinal cd-dvd alıp, bunları satan, kiralayan dükkanlara gideceksin, onların elinde olur. Kapanmasaydı arkadaşın dükkanı vardı ama kapandı malesef...

Ben bir ara alıyordum istediğimi ama çerçeveletmek felan gerekiyor güzel durması için...
      |
      |

• Çavuş
      93 Mesaj
      21 Ocak 2010 20:32:11

Arkadasim 4 aydir bu afişi ariyorum Léon, Print yapmak istmiyorum film afisi olarak basilmis olanlari ariyorum.. Hatta e-buyda buldum. amerikadan turkiyeye gonderimiyeceklerini soylediler.. ustune amerikadan kuzenime aldirdim ellerinde 4 stok bulunuyordu 1 hafta sonra cektikleri parayi geri yollayip, ellerinde yeterli stok kalmadigini soylediler.. bu posteri gören duyan olursa bana haber vermesini rica ediyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      21 Ocak 2010 20:36:44 Konu Sahibi
      imdrunkisuppose,uAslAnkara yorumlarınız için teşekkür ederim. tufeba inşallah aradağını bulursun dostum
      |
      |

• Yarbay
      3660 Mesaj
      21 Ocak 2010 20:50:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Tom Violence

Alıntıları Göster

bu konu hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz?

bu sene hiç yolum düşmedi oraya fakat geçen sene dershane çıkışında hep rastlıyordum gece 7 8 gibi. olgunlara doğru giderken yolda yere seriyorlar film afişleri simpsons vsvs. afişleri oluyordu. hava çok soğuk bu aralar olurmu bilmem
      |
      |

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      22 Ocak 2010 21:48:53 Konu Sahibi
      uAslAnkara bir ara gideceğim gelişmeleri aktarırım sana da
      |
      |

• Yarbay
      4445 Mesaj
      22 Ocak 2010 21:51:00
      Bende izmir içi'nden arıyorum. Ama pek bulunmuyor, nette satanlar var fakat fiyatlar makul değil.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      650 Mesaj
      22 Ocak 2010 22:00:52 Konu Sahibi
      Teşekkürler yorumun için Exhell, nete pek güvenmiyorum açıkçası
      |
      |

• Binbaşı
      1565 Mesaj
      22 Ocak 2010 22:30:38
      kızılayda akşam olduktan sonra satıyorlar dost kitap evine giden yolda
      |
      |

• Yüzbaşı
      762 Mesaj
      22 Ocak 2010 22:32:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Bende izmir içi'nden arıyorum. Ama pek bulunmuyor, nette satanlar var fakat fiyatlar makul değil.

akşam 7'den sonra kıbrıs şehitlerinde satan bir adam var gerçekten çok iyi yapıyor ve parasını verirsen istek de yapıyo
      |
      |

• Yarbay
      4445 Mesaj
      23 Ocak 2010 01:48:17
      quote:

Orijinalden alıntı: mayklhac

Alıntıları Göster

akşam 7'den sonra kıbrıs şehitlerinde satan bir adam var gerçekten çok iyi yapıyor ve parasını verirsen istek de yapıyo

Sağol dostum haftasonu alsancağa uğrayıp bakayım bi. Fiyatlar konusunda bilgin varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhell -- 23 Ocak 2010; 1:49:06 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      650 Mesaj
      23 Ocak 2010 13:58:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

kızılayda akşam olduktan sonra satıyorlar dost kitap evine giden yolda

Yorumun için çok teşekkür ederim dostum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      762 Mesaj
      23 Ocak 2010 14:06:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Alıntıları Göster

Sağol dostum haftasonu alsancağa uğrayıp bakayım bi. Fiyatlar konusunda bilgin varmı?

çerçevesiz satıyor 5 lira bir tanesi
      |
      |

• Yüzbaşı
      600 Mesaj
      23 Ocak 2010 14:29:11
      Ankarada mesai saatleri bitiminde özellikele cuma ve cumartesi akşamları dedikleri gibi 7-8 den sonra Karanfil sokakta satılıyor. dost kitapevinin önünden başla bakmaya, diğer uca aba pikniğin oraya kadar devam et kesin görürsün en azından 3-5 tane tezgah. fiyatları ilk başta biraz uçuk söylüyorlar ama pazarlık payı var tabikii

dost kitapevinde değilde bu kitap evinin karşısında biraz daha ufak bir tane daha dost mağaası var onun alt katında da bulunmaktaydı bir zamanlar hala var mı bilemiyorum
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Ocak 2010 14:34:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

Ankarada mesai saatleri bitiminde özellikele cuma ve cumartesi akşamları dedikleri gibi 7-8 den sonra Karanfil sokakta satılıyor. dost kitapevinin önünden başla bakmaya, diğer uca aba pikniğin oraya kadar devam et kesin görürsün en azından 3-5 tane tezgah. fiyatları ilk başta biraz uçuk söylüyorlar ama pazarlık payı var tabikii

dost kitapevinde değilde bu kitap evinin karşısında biraz daha ufak bir tane daha dost mağaası var onun alt katında da bulunmaktaydı bir zamanlar hala var mı bilemiyorum

Hacı ben de poster arıyorum dost kitapevinde satılıyo mu ?
      |
      |

Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz... Görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harabeden fenalıklar hep din örtüsü altındaki küfür ve kötülükten gelmiştir.-M.Kemal ATATÜRK
      "Demokrasi esasına müstenit hükümetlerde, hakimiyet, halka, halkın ekseriyetine aittir."-M.Kemal ATATÜRK
      Türkler Bu Ülkede Azınlık Edilmeye Çalışılıyor.Tıklayın, Okuyun ve Görün !
      ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ
    • Yüzbaşı
      650 Mesaj
      23 Ocak 2010 14:52:50 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

Serhat sen de sağol dostum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      24 Ocak 2010 15:52:44 Konu Sahibi
      Güncel.. Daha fazla bilgisi olan arkadaşlar hadi :)
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,406
1.2.165

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.