Şimdi Ara

Ankara'da Express Temizlik 50 TL ( Koltuk, taban, kapı döşemesi, havalandırma dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
9
Favori
4.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ankara'da Sportif Oto Yıkama firmasında 'Express Temizlik' Ocak sonuna kadar 50 TL. Yapılan işlemler

Koltuk, taban, kapı döşemelerinin temizliği

İç dış cilalı temizlik

Havalandırma kanallarının temizliği

Yapılan işlemler 2-2,5 saat aralığında tutuyor.

Yer: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:43/1 Çukurambar/Ankara

https://www.instagram.com/sportif_auto_car_wash/

İnstagram hesabından resimlere de bakılabilir
    İletişim: 0549 541 99 90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 13 Ocak 2017; 12:41:14 >

• " Koltuk, taban, kapı döşemelerinin temizliği "

bunu biraz detaylandırı mısınız ? klasık ıc dıs yıkama işlemlerınden farklı olarak ne yapılıyor. Gelıp te suprızle karsılasmayalım dıye sormak istedim.. tşkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

" Koltuk, taban, kapı döşemelerinin temizliği "

bunu biraz detaylandırı mısınız ? klasık ıc dıs yıkama işlemlerınden farklı olarak ne yapılıyor. Gelıp te suprızle karsılasmayalım dıye sormak istedim.. tşkler..

aynen !

Eğer gerçektende samimi düzgün bir hizmet ise gelelim
  • benim aracın koltuklarındada lekeler var bende detaylı bir açıklama bekliyorum
  • Koltuk temizliği konusunu ben de merak ediyorum. Yani sadece silim işlemi mi yoksa makine ve kimyasallar kullanarak koltuk temizleme işlemi mi. Eğer ikincisi gibiyse ben de düşünüyorum gerisi hava cıva zaten
  • Makine ve kimyasal deterjanlar kullanıyor hocam. Memnun kalacağınızı düşünüyorum, örneğin dün gelen içi krem döşeme rengi olan aracı gayet güzel bir şekilde temizlendi.

Söylediğim gibi işlemler zaten 2 saat civarında tutuyor, lekeler çok derin değilse rahat bir şekilde çıkacaktır.

Bu temizleme işini zaten günde en fazla 5 tane yapılacak zaman oluyor. Mekan sabah 9 akşam 9 saatleri arasında açık oluyor.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    yaptığınız işlemlerle ilgili öncesi ve sonrası resimleri koyarsanız. konu daha faydalı olacaktır

hayırlı işler
  • hani neydi ne oldu resimleri vardır ya o tarz bir paylaşım yapabilirseniz bir görmek isteriz bakalım nasıl bir hizmet veriyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detaylı iç temizlik için Ankara da firma bakıyordum bende. Ustam arabamı arkadaştan yeni aldım koltuk ve döşemeleri (kapılar,tavan ve hava kanalları dahil) temizletmek istiyorum. Bu fiyattan yapar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneblood -- 12 Ocak 2017; 16:16:20 >
  • güzel bir fırsata benziyor. benim koltuklar fena durumda.
  • Deneyen arkadaşların yorumlarına göre getirebilirim aracımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 12 Ocak 2017; 16:32:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Randevu almak gerekiyor mu? Yarın fırsat bulursam gelmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler.
  • Hocam ben yıkamacı değilim fakat asıl bu işi yapan kişiden örnek fotolarını yarın alıp koyarım siteye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: japonadam

Merhaba,
    Randevu almak gerekiyor mu? Yarın fırsat bulursam gelmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler.

Dediğim gibi günde en fazla 5 arabanın temizliği yapılıyor ve yapılan işlem 2 saat sürüyor.

Malum kış şartları olduğu için fiyatlar daha uygun. Randevu alırsanız daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Koltuk temizliği konusunu ben de merak ediyorum. Yani sadece silim işlemi mi yoksa makine ve kimyasallar kullanarak koltuk temizleme işlemi mi. Eğer ikincisi gibiyse ben de düşünüyorum gerisi hava cıva zaten

Tavan yok hocam :) tavan fiyata dahil değil, işin içine tavan girince fiyat baya artıyor ve fırsat olmaktan çıkıyor açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

yaptığınız işlemlerle ilgili öncesi ve sonrası resimleri koyarsanız. konu daha faydalı olacaktır

hayırlı işler

Sağolun hocam, yarın fotoğrafları koyacağım.
  • https://www.instagram.com/sportif_auto_car_wash/

İnstagram adresimiz. Buradan da resimlere bakabilirsiniz.
  • Güncel
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Bugün gelmeyi düşünüyorum arkadaslara da referans olurum randevu gerrkli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Bugün gelmeyi düşünüyorum arkadaslara da referans olurum randevu gerrkli mi acaba?

Randevu şuan gerekli değil hocam ama ararsanız yine daha iyi olur. Ben sizi söylerim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.