Şimdi Ara

ANKARA DA EN UCUZ VE EN İYİ REKTEFİYE NERESİ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
10
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> ANKARA DA EN UCUZ VE EN İYİ REKTEFİYE NERESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    ARACIMDA KESİN OLMASA DA, SİLİNDİR KAPAK CONTASININ YANMIŞ OLMASI SİNYALLERİ VAR.

SADECE SİLİNDİR KAPAK CONTASINI YAPACAK, EN UCUZ EN İYİ USTA,DÜKKAN VB. NERESİ ?

EĞER SİLİNDİR KAPAK CONTASI İLE KURTARMAZSA YARIM MOTOR YAPILMASI İÇİN, EN UCUZ EN İYİ USTA,DÜKKAN VB. NERESİ ?

ODA KURTARMAZSA, KOMPLE MOTOR REKTEFİYESİ İÇİN, EN UCUZ EN İYİ USTA,DÜKKAN VB. NERESİ ?

BUNLAR OLMAZSA, YENİ VEYA 2. EL 1.6 VE AŞAĞISI ÖZELLİKLE DİZEL VEYA BENZİN MOTOR TAKTIRMANIN BÜRAKRASİ VE SANAYİ TOPLAM MALİYETİ VE DETAYLARI NEDİR ?
    YAPAN VAR MI, ÖNEREN VAR MI, BENZİNDEN DİZELE GEÇMEK ÇOK ZOR MU?

ARACIMIN ÇALIŞMASINDA, GİDİŞİNDE, HARARET DURUMUNDA BİR SIKINTI YOK, YAĞ EKSİLTME VEYA EGZOZDAN BAŞKA RENK ÇIKIŞI DA YOK, SU EKSİLTME DE YAŞINA, BORULARA SAĞIN SOLUN DURUMUNA GÖRE NORMAL SAYILIR. GENEL OLARAK Bİ ŞİKAYETİM YOK, AMA; SU BORULARININ SERTLİĞİ, ARADA BİR HORTUM PATLATMASI VB. BAZI BELİRTİLER %100 VE KESİN OLMASA DA SİLİNDİR KAPAK CONTASI YA YANDI YA 10-20 BİN KM2YE GİDER HAZIR OL DİYOR GİBİ.

MOTOR USTASI DA BENİM GÖRÜŞÜMDE, SADECE AÇMADAN PEK ANLAYAMAYIZ DİYOR.

BU AÇMADAN ANLAYAMAYIZ DAHA DOĞRUSU KAZIKLAYAMAYIZ'A DA AYRI GICIĞIM YA.

YUKARIDA BELİRTTİKLERİMİ;
    DAHA ÖNCE YAPAN, YAPTIRAN, BİLEN, DUYAN, ŞAHİT OLAN KİŞİLERDEN EN EN UCUZ VE GÜVENİLİR YAPACAK, KİŞ, DÜKKAN ,ADRES, YER VB. BELİRTMELERİNİ RİCA EDİYORUM.

|
    |

• Yarbay
    5234 Mesaj
    Dünyaları yazmışsınız ama araç model motor yazmamışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Skoda Octavia, 2004 model, 1.6 102 hp Benzinli, A4 kasa, bildiğim kadarıyla, Skoda, Seat, Volkswagende ortak olarak 2000 civarından 2013'e kadar kullanılan motor.
    |
    |

Motor konusunda bildiklerimi yazdım. Motorun, conta yakma ihtimali yüksek gibi ama; başka parçalar %90 sağlam, ibre de 210-220 zorlayabiliyorum, çekiş, kalkış ,gidiş vb. de normal 300000 binde lpg'li araca göre iyi sayılır, motorun geçmişini de bilmiyorum, hiç ellenmemiş olma ihtimali de yüksek, bu yüzden de para avcılığı ile olamayanı çıkartıp, 30-35 lik arabaya bi ton para harcamayalım, akrabadan bile kazık yeiğimiz için dikkatli ve araştırarak iş yapmaya kalkıyorum.
    |
    |
    cancan_burak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Neden belirtiler daha belirginlesince yaptirmiyorsunuz hocam?

Belki bu şekilde sizi 100 bin km daha götürecek? Çok can sıkan bir durumda yok ortada hatta anlattığınıza göre hiç yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Demişssiniz.Bunlar yokken nasıl conta yaktığınıza bu kadar emin olabiliyorsunuz?

Bu conta yandığı halde herhangi bir belirti göstermeyen birşey mi ? Araç gene son süratını görebiliyor mu herhangi bir belirti göstermeden.Ben yanlış biliyorum herhalde
    |
    |

If it runs,it's crackable...
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Araçta belirtiler var, çünkü sürekli su hortumu patlatıyor, bir yerlerden su kaçırmaya sebep oluyor ve bugün baya kesinleştirdi, egzozdan baya su atışı oluyor, conta civarından dışarı su geliyor ve mootr yağ kapağı beyazlaşıyor, benim kadar sanayide gezseniz, sizde anlardınız.

Bu arada çalışma, gidiş, performans hala iyi, son sürati denemedim, ama; normalle aynı. Bu araba bana o kadar çok sudan sebeple sanayi gösterdi ki, sonunda motordan sokacağı da belliydi.

Ben stockholm sendromunda ısrar ettim.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.