Şimdi Ara

Ankara'da en ucuz notebook tamiri nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Notebook tamiri deyince hep uçuk tamir ücretleriyle karşılaşıyorum. Örneğin anakartı bozulan eski bir notebook için 280 lira tamir/değişim ücreti ödeyen arkadaşlara şahit oldum.

Güç girişinde problem olan bir notebook'a sahibim. Bunu Ankara içinde en uygun nerede yaptırabilirim?

• senin sorunun cevabı değil ama benimde laptopumun güç girşi kırıldı arkadaşlarım servisin en 100 lira fiyat çekeceğini söyledi
    inanamadım internetten kırılan güç girişinni buldum ve 25 dolar artı kdv şeklinde sattıklarını gördüm sinir oldum
    1 gram bile etmeye plastik parçasını fahiş fiyatlardan gömüyorlar doğal olarak servisini daha fahiş fiyatlardan yapıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: zuhanda

senin sorunun cevabı değil ama benimde laptopumun güç girşi kırıldı arkadaşlarım servisin en 100 lira fiyat çekeceğini söyledi
    inanamadım internetten kırılan güç girişinni buldum ve 25 dolar artı kdv şeklinde sattıklarını gördüm sinir oldum
    1 gram bile etmeye plastik parçasını fahiş fiyatlardan gömüyorlar doğal olarak servisini daha fahiş fiyatlardan yapıyorlar

Kesinlikle haklısınız. Yedek parçalar kat ve kat fiyata satılıyor ve takılıyor. Benim problemim de sizinkiyle aynı, güç girişi bozuk ve sarj etmek için saatlerce uğraşmam gerekiyordu. Artık hiç sarj olmuyor çünkü giriş kısmı ömrünü tamladı. Ben de sizin gibi 25$'a bulup kendi imkanlarım ile takabilir miyim sizce?
  • Ankara da Yenimahalle Gimat ta ATB İş Merkezinde bi yer var, fiyatları uygun oluyor. Notebook un onarımı ucuz oluyor ama yine de fiyat işinize gelmezse onarmayın derseniz de arıza tespiti için ücret talep etmiyorlar.
  • 100.yıl'da bir yer var 100.yıl pc servisi diye,google da aratırsan(ankara 100.yıl bilgisayarcı) blog siteleri çıkıyor,şuana kadar en uygun fiyatlar onda,başka yerlerin 100 hatta 150 TL fiyat çektiği power slot değiştirme işine 60 TL aldılar.Diğer fiyatları da çok uygun.Kesinlikle tavsiye ederim. hatta amcam format attırmış,flash player güncellemesi için tekrar çağırmış evine ücret dahi almamış:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratakgun

100.yıl'da bir yer var 100.yıl pc servisi diye,google da aratırsan(ankara 100.yıl bilgisayarcı) blog siteleri çıkıyor,şuana kadar en uygun fiyatlar onda,başka yerlerin 100 hatta 150 TL fiyat çektiği power slot değiştirme işine 60 TL aldılar.Diğer fiyatları da çok uygun.Kesinlikle tavsiye ederim. hatta amcam format attırmış,flash player güncellemesi için tekrar çağırmış evine ücret dahi almamış:)

adı nedir buranın
  • Merhaba Hocam Ankara'da Tüm markalara hizmet veren 06 SERVİS BİLGİSAYAR HASTANESİ var..

İyi derecede Notebook Garantili Laptop tamiri yapıyorlar.

Arızalı cihazları ücretsiz alıyorlar. Servise girip 1200 TL isteyen cihazmı çok uygun fiyata tamir yaptılar.

www.06bilgisayar.comwww.ankarabilgisayarhastanesi.com

Ankara'da en ucuz notebook tamiri nerede?

• Saraç Bilişim Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri en yeni teknolojilerle donatılmış laboratuvarı ve konusunda uzman,
    deneyimli kadrosuyla güvenilir servis hizmeti sunmaktadır.
    Marka ve Model aranmaksızın her türlü tamir bakım işleriniz zamanında ve güvenilir olarak yapılır zamanında teslim edilir.
    İletişim Bigileri:
    http://www.laptoptamiriankara.net
    Tel: 0312 431 01 44 – 45
    Adres: Bayındır-1 Sokak No: 22/5 – Kızılay / ANKARA
  • demirtepe metro durağının arkasında soneks bilgisayar var. daha önce 2 yıllık acer laptopumun ekranını tamir ettirdim. ekranı tamir ederlerken anakarta zarar vermişler power entegresi yanmış. hem verilerimi kurtardılar hem ücretimi iade ettiler hemde yeni bir bilgisayar verdiler.

tavsiye olunur.
  • Ankara da Gerçekten Güvenilir 1999 dan bu yana garantili iş yapan öğrenci indirimi olan bir servis var..

06 SERVİS - ANKARA BİLGİSAYAR HASTANESİwww.ankarabilgisayarhastanesi.com

iyi derecede laptop notebook ve masa üstü bilgisayar servisleri var. Her marka bilgisayara bakılıyor.

Yeri çok Merkez bir yerde otopark sorunu yok. Ankara da birkaç yerde şubeleri de var

Ofisleri Ankara Kızılay da Bulunan Koca tepe camisinden, Sıhhiye ve Kızılaya inen Mithatpaşa ana caddesi üzerinde. inerken sağdaki ilk dükkan camiye çıkarken soldaki son dükkan

Kocatepe camisi altından bulunan marketin önündeki trafik ışıklardan inerken hemen sağda

İrtibat: 0312 807 55 65 Whatsapp tel 0554 451 25 85

Mithatpaşa cad. 72/73-B Kocatepe Kızılay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rex

Ankara da Gerçekten Güvenilir 1999 dan bu yana garantili iş yapan öğrenci indirimi olan bir servis var..

06 SERVİS - ANKARA BİLGİSAYAR HASTANESİwww.ankarabilgisayarhastanesi.com

iyi derecede laptop notebook ve masa üstü bilgisayar servisleri var. Her marka bilgisayara bakılıyor.

Yeri çok Merkez bir yerde otopark sorunu yok. Ankara da birkaç yerde şubeleri de var

Ofisleri Ankara Kızılay da Bulunan Koca tepe camisinden, Sıhhiye ve Kızılaya inen Mithatpaşa ana caddesi üzerinde. inerken sağdaki ilk dükkan camiye çıkarken soldaki son dükkan

Kocatepe camisi altından bulunan marketin önündeki trafik ışıklardan inerken hemen sağda

İrtibat: 0312 807 55 65 Whatsapp tel 0554 451 25 85

Mithatpaşa cad. 72/73-B Kocatepe Kızılay
    Vay be sorumun üstünden 10 yıl 2 ay geçmiş,hala cevaplar geliyor, teşekkürler.

• Cevap basit : evde. Varsa ince uçlu lehimin sende yapabilirsin. Elektrik elektronik okumadım ama çoğu işimi kendim halletmeye çalışıyorum. Örnek veriyim bu örneğim lehimsiz bir işti . HTC telefonun hoparlörü patladı telefoncuya gittim HTC yetkili servisi sözde fiyat verdi 130 TL eyvallah dedim çıktım başka dükkana gittim biz tamir yapmiyoruz dedi başka dükkana gittim oda 70 TL dedi sonra eve döndüm açtım youtubeyi açtım ifix.it i baktimki basit bisey aliexpressten telefon açma kiti ve hoparlör sipariş ettim 1 aya geldi. Telefon kiti 1dolar hoparler 1.5 dolardı o zamanda dolar 3.5 TL civarındaydı. Özet 10 TL ye kendim yaptım telefon açma kitide yanima kâr kaldı. Hesabini sen yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt

Merhaba, dell laptoplar için genellikle eğer sorun portlarda ise bu portların anakart üzerinden değiştirilme işlemleri genellikle 160-310 TL aralığında çıkabilmektedir. Ancak net sorun usb portlarından mı yoksa farklı bir sebepten mi kaynaklı net bilgi verebilmemiz adına cihazı servise arıza tespit için getirmelisiniz. Ayrıca servisimizde arıza tespitlerimiz ücretsiz yapılmaktadır. İyi günler dileriz.

Ankara Revolser Çankaya daki servis maile böyle döndü tuzlu geldi. Benim arızam usb portlarıyla alakalı güvenilir uygun fiyatlı adam yok ya koskoca başkentte. Millet dertli yok yapamadı yok daha bozdu yok şunu bunu çaldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.