Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Görkem !

araç yeni hocam pisliklerde yıllık değil sonuçta. benek benek gölgeli gibi duruyor. silince geçmiş gibi duruyor fakat kuruyunca belirginleşiyor.. hiç mi umut yok cidden

Alıntıları Göster
    Hayır hocam umut yok bence. Tabi yıkamacı görsün yine de.

Kuş pisliği meşhurdur yıkamacılar da bilir izi mutlaka kalır. Güneş yakınca ekstra işliyor boyaya kuş pisliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordsMan

quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: serkane35

Arkadaşlar slm binbir zorluklar ile almış olduğumuz güzelim araçlarımizin temizliği için hepimiz işini hakkıyla yapan oto yikamacilar arayışı içindeyiz yaklaşık 3 ay öncesine kadar pazarda domates in iyisini arayan teyzeler gibi temiz ve kaliteli işçilik yapan araba mi yikatmak için oto yikamacilar arıyordum tabi o zamana kadar yikattigim yerlerde pek hoşuma gitmeyen olaylar oldu kimisi temiz yikamadi kimisi saygısız ve küstahça davrandı kimisi aracima zarar verdi en çok sinirimi bozan olay hem küçük dairesel cizikler oldu hemde ışıl ışıl parlayan arabam mat bir hale geldi yani rengi soldu arkadaşımın tavsiyesi üzerine ATLANTİS AVM altın da bulunan AUTOSHINE oto kuaföre gittim isleri nin hakkını gerçekten verdiler 3 ay oldu Araba mi hep orda yikatiyorum adamlar in kullandıkları ürünler gerçekten kaliteli kullandıkları ürünler merdiven altı değil alman ürünleri boy boy afiş yapmışlar dr.weber diye bir ürün kullanıyorlar kullandıkları ürün ile görüşümü belirtmenin nedeni aracım her yikamadan sonra daha parlak hale geldi gidip denemenizi tavsiye ederim

Fiyatları nasıl hocam?

Hocam belli ki arkadaş firma çalışanı. Üye olur olmaz gelmiş konuya mesaj atmış. Şöyle yapacağına insan gibi firmanı tanıtsan olmaz mı?

Alıntıları Göster
    Birkaç gün evvel aracımı bahsi geçen yerde yıkattım.Ancak arkadaşın abarttığını düşünüyorum.Standart bir oto yıkamacı.Memnuniyetsizlik söz konusu değil,ancak çok memnun kaldım diyemem.Orta derecede diyeyim.

• Merhaba arkadaşlar,
    Ayrancı'da oturuyorum. Arabamı makul fiyata ve titiz bir şekilde yıkayan yer arıyorum. Ayrancı, Esat, Dikmen Balgat civarı olabilir. Kapı içlerindeki ceplerin tozunu alan, arka kapıyı da zahmet edip açıp süpürgeyle alan ve maksimum 30 TL alan bir yer olsa iyi olur.
    30 lira verip araca oturduktan sonra bir de toz alıp, kurulama yapmaktan gına geldi.
    Acayip parlatmalar, cilalar filan aramıyorum. Temiz ve titiz çalışsın yeter.
  • Ankara’da Toyota Auris marka aracımı tam 2 hafta araştırmalarım sonucunda 6 EKİM 2018 tarihinde MF Oto Kuaföre götürmeye karar verdim. Karar vermeden önce yeni açıldığı için biraz şüphelerim vardı. Ama hem fiyat (Gold Paket) hem kullanılan malzeme (Meguiars) hemde uygulama açısından (Pasta Cila+ Boya Koruma) ortaya süper bir sonuç çıktı. Hiç düşünmeden aracınızı teslim edebilirsiniz. Burdan Mustafa Bey ve ekibine tekrar teşekkür ediyorum.

Ankara'da en iyi OtO yıkama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarheart -- 9 Ekim 2018; 20:38:58 >

• Ruhumun kullanıcısına yanıt
    Bende bu dediğiniz yerde yıkattım. hiç memnun kalmadım. 35 tl verdiğimle kaldım. Opel Astra aracım var. J kasa. Dedim güzel yıkarsanız komple iç dış temizlik ve pasta cila da yaptıracağım. ama yok abi. aracı aldım camlar leke. bagajı açtım iç kısımlar dan çamur akıyor. arabanın üzerinde bariz lekeler. bir daha asla uğramayacağım yerdir.
  • İlk ve son yıkatmam oldu.Yazdıklarına hak veriyorum.Şayet iyi bir yer bulursan bize de tavsiye etmeyi unutma

• Ruhumun kullanıcısına yanıt
    Hocam ben artık kendim yikayacam galiba. Ilk arabam. Içın i eşim dışını ben. Turtle wax arac şampuanı. Petrol de su ve elektrikli süpürge var. iç kısım içinde torpido parlatici leke çıkarıcı var. Birde cant ve lastik parlatıcı da var. Yeterli temizlik saglarim diye düşünüyorum. Ama 20 tl ye temiz yıkayacak iç dis yer bulsam hiç dokunmam ama yok. O auto shine 35 tl alıyor. Arabadan çamur akiyor o kadar olur abi diyor. Içi pis arabanın el atmıyor. Birde 2 gün önce 20 tl ye iç dış yıkattim o sadece kabasini aldı. Buna 35 verdik birşey yapmadı. Kesinlikle gidilmemesi gereken bir yer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en güzeli boş bir zamanda kendiniz yıkamanız
  • Batıkent Autowax'ı öneriririm. İşlerini doğru düzgün yapan güvenilir insanlar.

Üstelik sadece yıkama, cila vs. değil göçük onarımı sigara yanığı tamiri vs. işleri de yapıyorlar.

• petrolde kendim yıkıyorum.
    1 lira köpük tutuyorum önce,
    2 lira su tutuyorum,
    1 lira tekrar köpük tutuyorum ve araba süngeri ile baştan sona kadar ovalıyorum,
    2 liraya tekrar su tutuyorum,
    çekiyorum kenara önce camları, sonra kalan kısımları peş peşe 2 bezle siliyorum. sonra kapıları açıp araları siliyorum.

önümüzdeki hafta sonu eşimin aof sınavları var beklemek yerine aracı yıkamayı düşünüyorum yine.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben şurada yıkatıyorum diye yalan söylemek istemiyorum.
    İstanbul yolu üzerindeki Macit Petrol (Honda Efeyi geçince Büyük Petrol Ofisi) içerisindeki oto yıkamayı Ağustos ayı içinde devraldık. Adı PAMİR OTO YIKAMA. İç-Dış cilalı yıkama 25 TL. Bugüne kadar gelip de memnun kalmayan misafirimiz olmadı çok şükür. Merdiven altı imalat değil ISO 9001 kalite belgeli Köpük, Lastik Parlatıcı ve Süt kullanıyoruz. Kaporta için ayrı, kapı kenarları için ayrı, plastik aksam için ayrı, camlar için ayrı bez kullanımına özen gösteriyoruz. Ayna ve cam kenarlarına hava tutarak araç hareket halindeyken su sızmalarının önüne geçiyoruz. Aracınız yıkanırken dinlenebilmeniz için misafir bekleme salonumuz var. En özen gösterdiğimiz konu personelimiz. Kesinlikle aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz kaliteli insanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    pamirotoyikama instagram hesabımızı takip edebilir, yaptığımız uygulamaları oradan görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selcuk_k -- 13 Kasım 2018; 12:3:12 >

• Selcuk_k S kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam, dogru insan er ya da gec her zaman kazanir. Allah (c.c.) hayirli kazanclar versin.

Acikcasi araba temizligini cogu zaman kendim yapiyorum. Ama araba kirlenir kirlenmez size gelecegim.

Selamlar.

• Yaklaşık 6-7 yıldır Batıkent Şaşmaz da Angora Oto Yıkama'da yıkatıyorum . AVM yıkamacılarına fazla para bayılmanıza gerek yok . Aradaki farkı arabayı yıkayan elemana bahşiş olarak veriyorum . Eleman devamlılığı esas benim için burada da çok eski çalışanlar var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebrehe84

Merhaba arkadaşlar,
    Ayrancı'da oturuyorum. Arabamı makul fiyata ve titiz bir şekilde yıkayan yer arıyorum. Ayrancı, Esat, Dikmen Balgat civarı olabilir. Kapı içlerindeki ceplerin tozunu alan, arka kapıyı da zahmet edip açıp süpürgeyle alan ve maksimum 30 TL alan bir yer olsa iyi olur.
    30 lira verip araca oturduktan sonra bir de toz alıp, kurulama yapmaktan gına geldi.
    Acayip parlatmalar, cilalar filan aramıyorum. Temiz ve titiz çalışsın yeter.
    Aynı lokasyon aynı şekilde yıkayan düzgün bir yer arıyorum.

Herkes çakal olmuş gıcık oluyorum.
  • Merhaba. Bugun uzun zaman once gitmeyi planladigim pamir yikamaya islerin yogunlugu, kar kis derken anca bugun gidebildim.

Acikcasi oto yikama konusunda uzman degilim, kimseye su cok iyi su daha az iyi diyemem. Gosterilen ilgiden ve hizmetten sahsen memnun kaldim. Tavsiye ederim, bir ugrayin siz de deneyin. Suan kis indirimi yapmislar, 20-TL ye ic-dis yikama yapiyorlar.

Allah (c.c.) islerini guclerini rast getirsin.

Selamlar.

• Selcuk_k S kullanıcısına yanıt
    Şu an bu bahsedilen oto yıkamaya geldim. Güncel fiyatlar aşağıdaki gibi olmuş. Yıkama memnuniyetimi daha sonra ekleyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Şu an bu bahsedilen oto yıkamaya geldim. Güncel fiyatlar aşağıdaki gibi olmuş. Yıkama memnuniyetimi daha sonra ekleyecegim.

Hocam nasıl memnun kaldınız mı

• dadminatör kullanıcısına yanıt
    F/P açısından bakılırsa ben memnun kaldım. Genelde bagaj ve araç içi arka cam temizliğini es geçerler. Ben söylemeden bagaj temizlendi. Araç iç-dış bütün camları sildiler. Tavsiye ederim.
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Sayın Uğur bey ve Osmanyasar bey. Saygıdeğer yorumlarınız için teşekkür ederiz. Memnun kalmanıza çok sevindim. Tekrar görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selcuk_k

Arkadaşlar merhaba,
    Ben şurada yıkatıyorum diye yalan söylemek istemiyorum.
    İstanbul yolu üzerindeki Macit Petrol (Honda Efeyi geçince Büyük Petrol Ofisi) içerisindeki oto yıkamayı Ağustos ayı içinde devraldık. Adı PAMİR OTO YIKAMA. İç-Dış cilalı yıkama 25 TL. Bugüne kadar gelip de memnun kalmayan misafirimiz olmadı çok şükür. Merdiven altı imalat değil ISO 9001 kalite belgeli Köpük, Lastik Parlatıcı ve Süt kullanıyoruz. Kaporta için ayrı, kapı kenarları için ayrı, plastik aksam için ayrı, camlar için ayrı bez kullanımına özen gösteriyoruz. Ayna ve cam kenarlarına hava tutarak araç hareket halindeyken su sızmalarının önüne geçiyoruz. Aracınız yıkanırken dinlenebilmeniz için misafir bekleme salonumuz var. En özen gösterdiğimiz konu personelimiz. Kesinlikle aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz kaliteli insanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    pamirotoyikama instagram hesabımızı takip edebilir, yaptığımız uygulamaları oradan görebilirsiniz.

Tebrik ederim.

En kısa zamanda uğrayacağım.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.