Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.divanotokuafor.com/?SyfNmb=1&pt=Anasayfa
  • ankara keçiörende en güzel oto yıkama divan oto kuaför bence arkadaşlar tamamı kapalı alan yaklaşık 800 metrekare şebeke suyu ile yıkanıyor araçlar arkadaşlarda çok iyi üstelik sıkılmıyorsun avm de gezerken aracınızda yıkanıyor kışın soğuktan yazın güneşten ve tozdan etkilenmeden araba yıkanmış oluyor artı yıkamaya würth camsuyu asma koku flanda hediye ediyorlar şu an iç dış yıkama fiyatı 13 tl ilerde ne olur bilmem on numara yer size web sitesinin linkinide yazayım inceleyin iyi günler
    http://www.divanotokuafor.com/?SyfNmb=1&pt=Anasayfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: efortinia

Car M/// Garage yi denediniz mi ?
    OTO Yıkamaya farklı bir anlayış getirip bu işi müşteriyi sayı bazından çıkarıp profosyenel oto detaylama konseptinde aracın her noktasına ulaşarak yıkama yapmaktalar.Özellikle ostim'den alınma solvent bazlı ürünler değil,Ph derecesi insan sağlına uygun ve arıtılmış suyla Atas meguiers grubu ürünler ,mikrofiber eldiven 130 barlık karcher yıkama cihazı foamlage kullanarak step step araç yıkanmaktadır.
    Özellikle bebek koltuğu olan araçlarada ekstra koku giderici ile aracın iç ortam havası değiştirilmekte ve bu kişiye bedelsiz yansıtılmaktadır.
    Referans isterseniz kendiniz yazılandan öte ziyaret edişinizdeki deneyimle gerçek farkı ve kendiniz aracınızı yıkarmışcasına özenildiğini görerek anlayabilirsiniz...

Kesinlikle tavsiye ederim.İşlerini para kazanmak için değilde sanki hobi olarak yapıyorlar.Çok ilgililer hem müşteriye hem araçlara..Bu arkadaşlarla forumdan tanışmıştım, daha sonra çok yakınımıza açtılar yerlerini..Ankaramanın hemen altında. Bir tanışın derim bence Kırkkonaklar civarında oturuyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

İstanbul yolu Göksu ya giderken sağda Bp içi Berkay Oto Yıkama kuzenime ait iç dış yıkama 8 tl ve o fiyattan fazla hizmet alacağınıza eminim

Baya bir zaman önce (sanıyorum ilk açıldıklarında) bahsettiğiniz yerde şirket aracını yıkattım, fiyat da 5TL idi. Şirket aracı olduğu için sık yıkatıyordum ve özellikle AVM'lerin tamamında araba yıkatmışımdır. Oradaki işi görünce utanıp 15TL bahşiş verdim yıkayan arkadaşa. Kendi arabası gibi gözünü ayırmadan temizlemişti, hem de soğuk bir günde akşam gitmeme rağmen

Şimdi de pasta cila, çizik giderme için yer arıyorum ama fiyatlar çok yüksek, istedikleri fiyatlara en iyisinden ekipman dizerim heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre

quote:

İstanbul yolu Göksu ya giderken sağda Bp içi Berkay Oto Yıkama kuzenime ait iç dış yıkama 8 tl ve o fiyattan fazla hizmet alacağınıza eminim

Baya bir zaman önce (sanıyorum ilk açıldıklarında) bahsettiğiniz yerde şirket aracını yıkattım, fiyat da 5TL idi. Şirket aracı olduğu için sık yıkatıyordum ve özellikle AVM'lerin tamamında araba yıkatmışımdır. Oradaki işi görünce utanıp 15TL bahşiş verdim yıkayan arkadaşa. Kendi arabası gibi gözünü ayırmadan temizlemişti, hem de soğuk bir günde akşam gitmeme rağmen

Şimdi de pasta cila, çizik giderme için yer arıyorum ama fiyatlar çok yüksek, istedikleri fiyatlara en iyisinden ekipman dizerim heralde

çizik giderme&boya koruma işine ben bakıyorum hocam piyasa işleri ile kıyaslamayın lütfen burada malzeme kalitesi ve işçilik çok önemlidir bunlar yaptığım araçlardan bir kaçı

http://www.meganeforum.net/forum/2000-honda-civic-boya-duzeltmekoruma-t8441.0.html

http://www.meganeforum.net/forum/2002-skoda-octavia-boya-duzeltme-koruma-t8580.0.html

http://www.meganeforum.net/forum/2004-bmw-x5-boya-duzeltme-koruma-t8581.0.html

• Arkadaşlarımdan biri oto yıkama açmış, geçen hafta gittim mekanlarına kendi malzemelerimle tabi :) Sadece basınçlı sularını ve elektrikli süpürgelerini kullandım, kendim yıkadım arabamı :) Süper oluyor valla. İşim bittiğinde de tüm çalışanlara kola ısmarladım ( zaten topu topu 4 kişiler :) ) beraber içtik muhabbet ettik. Bana toplamda 5 kolaya maloldu. Sanırım arabamı kendim yıkayacağım bundan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlarımdan biri oto yıkama açmış, geçen hafta gittim mekanlarına kendi malzemelerimle tabi :) Sadece basınçlı sularını ve elektrikli süpürgelerini kullandım, kendim yıkadım arabamı :) Süper oluyor valla. İşim bittiğinde de tüm çalışanlara kola ısmarladım ( zaten topu topu 4 kişiler :) ) beraber içtik muhabbet ettik. Bana toplamda 5 kolaya maloldu. Sanırım arabamı kendim yıkayacağım bundan sonra

Aslında imkan ve vakit olsa en iyisi kendi yıkamaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Arabanin arka koltuğuna kedimiz çişini yaptı ve mahfetti. Daha once basina gelen biri varmidir bilmiyorum ama ankarada surasi sorunu halleder denecek bir yer bilen varmi?

• Batıkent şevket evliyagil lisesi yanında angora oto yıkamayı tek geçerim.

• Keçiören fatih stadı karşısı gökçek parkı yanındaki oto yıkama nereye taşındı?

Kötü görüşü olan yoktu orası hakkında ve çok fazla iş yapıyorlardı taa ki metro inşaatı şantiyesi gelene kadar. Adamların ekmeğine olan oldu (umarım olmamıştır başka yere taşınıp devam ediyorlardır).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre

quote:

Çok teşekkür ederiz.Sizin memnuniyetiniz bizim doğru yolda olduğumuzu yansıtıyor.
    Kaliteyi ve ilgiyi düşürmeden yeniliklerle sizlere hizmete devam edeceğiz.

• historiyst_45 kullanıcısına yanıt
    Stones haklısınız bir işçilik yapılacaksa adam gibi yapılmalı.
    Az buz yapacağına yapma daha iyi...Bu yıkama piyasında yetişmiş elaman yok ayrıca gelende işini yapmaya değil ankara havası dinleyip bol bahşiş almaya bakıyor iken siz madur biz ise sizden madur oluyoruz.
    Ne güzel dediniz kişilik kimlik saygı emek ...iş yapılıyorsa hakkıyla yapılsın.
  • Rastgele gördüm konuyu.

Yahu, bir araç yıkatmaya 25-30 TL veren arkadaşlara şaşıyorum doğrusu.

İmzamdaki kendi başlığımda benzer konudan bahsetmiştim.

Koca kamyonun motorunu, kasasının içini, kabinini, kasasını yıkatıyorum. Yetmiyor, komple makas ve süspansiyon sistemini hakiki kauçuklu gres yağı ile yağlatıyorum verdiğim rakam iskontosuz 40 TL. Ki adamlar 3 kişi yıkıyor ve 3 kişi min. 90 dakika araçla ilgileniyorlar.

Vasıfsız elemanlara gidip de küçücük araba için 30 TL bayılmayın yahu. Madem fiyatlar böyle kendiniz yıkayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 23 Ekim 2013; 22:24:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

kurtuluş bp benzinliğinin içinde yıkama var, orada dursun adında bir dayı var.. arabayı kaç kere köpürtmesi gerektiğini ve nasıl yıkamasını istiyorsanız söylemeniz yeterli.. iç dış 10 lira, 5 lirada bahsis atarsınız..

daha önceki mesajımdan alıntı yaparak güncelliyorum..

söylediğim yer el değiştirdi, söylediğim dayı oradan ayrıldı.. fırçasız, süngersiz iç dış cilalı yada cilasız farketmeksizin 15 lira oldu.. yeni yıkayıcı elemanlar gelmiş, hepsi bir havada.. dün yani pazar günü aracımı yıkattım, her seferinde 5 lira bahsis veririm ve özellikle camların çok iyi silinmesini söyledim.. bu sabah bir baktım camlar leke içinde gün içinde yolum düştü tekrar gittim 2-3 dk kimse bakmadı ilgilenmedi beni ve arabayı çok iyi tanımalarına rağmen.. sonra yeni işletmecisi yıkamacı bir çocuğa uzaktan kaş göz ederek neden gelmiş biliyormusun diye sordu.. camı indirip camları tekrar silebilirmisiniz su izleri kalmış dünden dedim, neyse oradan yıkamacı çocuğun birisi geldi benzinliğin ve yıkamanın sahibi edalarıyla.. lekeli camı elindeki bezle hepten bombok etti çok affersiniz ve arkasını döndü gitti.. yeni işletmecisine ve camı silen çocuğa kızdım çıktım..

orayı tercih etmemin nedeni o dayıydı oda ayrıldı.. kimseye orayı kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.. güler yüzlü sıcak bir karşılama, ilgi alaka görebilirsiniz ama arabanız orada hiçbir zaman istediğiniz gibi yıkanmaz.. benim söylediklerime inanmayan arkadaşlarda gidip kendileri tecrube edebilirler..

• arkadaşlar anadolu bulvarında bi petrol ofisi var bugün gelirken self servis yıkama diyordu şu 1 liraya 4 dk su veren yerlerdenmi yoksa ?
  • hacettepe otoparkındaki sonax'ta yıkattım bugün aracımı. paspasları kurutmadan arabanın içine atmışlar sonradan farkettim. üstelik ben de oralarda dolanıyorum, hiç dikkat etmemişler.

20 liraydı, pişman oldum.
  • artık iyi oto yıkamacı kalmadı ankarada
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    ANSE MİS OTO YIKAMA ANSE MDM

ADRES:ERLER MAH DUMLUPINAR BULVARI NO.384 B BLOK OTOPARK MİS OTO YIKAMA

ŞAHSEN BEN YIKATTIRDIM ÇOK GÜZEL YIKIYOLAR
  • Etimesgut -Elvankent civarında kaliteli bir oto yıkamacı öneriniz var mı beyler ? ya da bu cevrede kendimizin yıkayabileceği köpüklü ve basınçlı sulu yıkama yapabilieceğimiz yer bilen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 5 Aralık 2013; 16:36:09 >
  • Bir kez çok güzel yıkattığınız aracı aynı yere 2. kez götürdüğünüzde sonuç hüsran olabiliyor. Belli bir kalite ve standartı yakalayabilmiş Oto yıkamacı malesef Ankarada yok.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.