Şimdi Ara

Ankara'da araç ses sistemi için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kolay gelsin hepinize öncelikle ben aracıma çıkma bir ses sistemi buldum elimde 2 tiz 2 tane alpine 250 lik component 2 tane de 150 lik component hoparlör bir de çift kabin 2500w jbl bass kabin var 2 tane de amfim var son olarak da bir tane kapasitörüm var araca tesisat çekmek istiyorum ama orjinal teyp olduğu için dönüştürücü de almam lazım tesisat çok güçlü olduğu için bana ortalama 250-350 tl arası fiyat çekiyorlar bu fiyatlar normal mi acaba yoksa bana mı çok geldi daha uygun yaptırabileceğim bir yer var mı her yere gidebilirim benim için sorun yok ankara içi olduktan sonra farketmez bu arada aracım 2010 accent era bu konuya hakim birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim bu arada eğer geriye kalan parçaları kablo ve dönüştürücüyü internet alıp taktırmam ucuza gelirse ona da yardım ederseniz beni çok mutlu edersiniz teşekkürler

• ankarada bildiğim usta yok. 4 kapıya hoparlör bağlanacak, aküden anfiye hat çekilecek, kablolama yapılacak. en az 4 saatlik işlemi var aracın. belki daha bile uzun sürer. sadece işçilik bu işlemler için 250tl normal. çift anfi olduğu için 5 kanal deck dönüştürücü gerekli. massive ms h 01 modeli bu iş için biçilmiş kaftan . 97tl ile tam bir f/p.
    kablo seti cadence 60tl civarıdır. paketten 1 çift rca çıkar. 2 çift rca daha gerekli sana. toplam 3 çift rca olacak. deck çevirici şu oluyor.
    https://www.google.com.tr/amp/urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/massive-ms-h01-5-kanal-profesyonel-deck-cevirici-267203725%3Famp%3D1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.