Şimdi Ara

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-3 DH Özel 39TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
20
Favori
48.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-3 DH Özel 39TL

Abilerim, kardeşlerim, sevgili yöneticiler ve üyeler, cümleten herkese selamun aleyküm. Adeta bir gelenek haline getirdiğimiz, geçtiğimiz sene ikincisini düzenlediğimiz DH Ramazana özel iftar menümüzün üçüncüsü ile tekrar karşınızdayım.

Geçtiğimiz iki senede olduğu gibi bu sene de elimden geldiğince uygun bir fiyat çıkarmaya çalıştım. Allah izin verirse bu sene de sizleri memnun edebilmek ilk hedefim.

Detayları paylaşıyorum;

Kişi başı fiyatı 49 tl yerine Donanımhabere Özel 39 TL'dir.

İftariyelik (hurma-kayısı-zeytin-reçel-peynir-mini atıştırmalıklar)
    Çorba (günün çorba çeşitleri)
    Ara Sıcak (tepsi böreği ve z.yağlı dolma)
    Ana Yemek (ızgara köfte veya ızgara tavuk veya mantı çeşitleri)
    Salata (yeşil salata)
    Tatlı (muhallebili kadayıf veya güllaç veya bal mantısı veya mozaik pasta)
    Meyve (mevsimin en taze meyveleri)
    Meşrubat (kutu içecek veya limonata + su + çay)

Geçtiğimiz sene ki fırsat fiyatımız olan 34 TL'yi bu sene de uygulayabilmeyi, uygulayabilecek ekonomik ortama ve şartlara sahip olmayı çok isterdim. Ancak kullandığım ham madde fiyatlarındaki artış fiyatı yükseltmeme sebep oldu.(%33,5 lik bir ham madde fiyatı artışı söz konusu,Mini bir 2017/18 2018/19 karşılaştırmasını konunun son kısmına ekleyeceğim)
    Ancak şunu peşinen ve yineden söz olarak verebilirim ki; birinci sınıf kalitede, temiz, sağlıklı yemekler yiyeceğiniz ve hizmet anlamında ben ve çalışan arkadaşlarımın elinden geleni yapacağı.:) Eşiniz ile dostunuz ile veya ailenizle geleceğiniz o iftar sofrasından yüzleriniz gülerek, keyifli bir şekilde ayrılacaksınız inşallah. Para kazanmaktan önce bu gayemiz geliyor samimiyetle söyleyebilirim.

*Bu fırsat sadece DH'üyelerine özeldir, başka bir sitede, fırsat sitelerinde kullanılamaz.
    *Gelmeden lütfen rezervasyon yaptırın, telefonda Donanımhaber'den geliyoruz demeniz yeterli.
    Yanlış anlaşılmasın, DH'den geldiğinizi söylemeseniz de, ödeme yaparken söyleseniz de olur.
    Ama DH'den geldiğinizi bilirsem o masanın extra olarak üzerine düşer ilgilenirim hem de tanışmak isterim.
    *Nakit ve kredi kartı ile ödeme kabul edilir.
    *otopark/vale vardır. Bahşiş usulü çalışırlar

Adres: Kızılırmak Mahallesi 1450.Sokak Ankara Ticaret Merkezi B Blok Çukurambar/Ankara
    Telefon: 0(312) 286 86 46 - 0(312) 286 86 56
    Cep Telefonu ve Whatsapp: 532 675 05 64
    Web Sitesi:www.balmanti.com
    Instagram:https://www.instagram.com/balmantiankara/
    Instagramdan bizi takip ederseniz ayrıca çok sevinirim.

Geçtiğimiz seneden Ürün Görselleri (İftariyelik-Yemek Çeşitleri-Tatlı Çeşitleri). Bu sene bir miktar değişiklik olacak, daha güzel olacak:)

Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
    Eren Bal

Kısaca fiyatlardan bahsetmek isterim. Herkesin bildiği üzere market fiyatlarında aşırı bir artış oldu. Fiyat çalışması yaparken bu artışın tam tespitini yapmak için kalem kalem her ürünün fiyatlarına 2017 yılına kadar inip ulaştım. Karlılaştığım manzara hakikaten ürkütücü cinsten :(. Bir kaç kalem ürün;
    un: 2017(29,73TL) 2018(34,20TL) 2019(45,23TL)
    yağ: 2017(35,77TL) 2018(38,63TL) 2019(46,25TL)
    Ketçap: 2017(4,650TL) 2018(5,500TL) 2019(9,000TL)
    sabun: 2017(24,12TL) 2018(30,00TL) 2019(39,62TL)
    ÇöpTorbası:2017(2,750TL) 2018(3,000TL) 2019(4,200TL)

Edit: hatalı imla vs düzeltilecektir
    Geçtiğimiz sene fırsattan yararlanan abileri,kardeşleri,dostları ve yöneticileri haberdar ediyorum konudan, umarım rahatsızlık vermem.

2018 fırsat konusu:https://forum.donanimhaber.com/ankara-cukurambar-da-iftar-menusu-2-dh-ozel-34tl--132823377-3
    2017 fırsat konusu:https://forum.donanimhaber.com/ankara-cukurambar-da-iftar-menusu-dh-ozel-30tl--126599487-3

Öne çıkabilmek adına konuyu sıcak bulan dostlar sıcak olarak işaretlerse çok sevinirim

Güncel Edit: 23.05 itibariyle alınacak grup rezervasyonlarında kişi sayısını 8 kişiyle sınırlandırıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 23 Mayıs 2019; 3:0:21 >

• @mahmut716 bey fiyat inanın iyi. 3-5 güne hemen hemen tüm restoranlar fiyatlarını açıklar. Çok uç fiyatlar olacak piyasada. Bu sene dersimi çok iyi çalıştım, kalem kalem her ürünün maliyetini çıkardım, üzerine makul bir kar koydum. A restoran şu fiyat demiş B restoran şu fiyat demiş diyip bir fiyat çıkarmadım. Tam olarak maliyet bilgisine sahip olduğum için ve koyduğum kar marjını bildiğim için gerçekten fiyat iyi işin özü :)). Çok uzattım kusura bakmayın
    gidenlere benden bir uyari

arabanizla yaklaştığınızda kapida bir abi, bal mantiya mi geldiniz diyor.

evet dediğinizde karşıdaki topraklik camur (bizim gittigimizde yagmur yağmıştı) alana park edebilirsiniz diye yer gosteriyor ve memnun sekilde park edip mekana geçiyorsunuz

ancak çıkışta giris kapisini tutup otopark ucreti 10tl diyorlar.

not : biz ramazanda gitmedik bi tanıdığımız organizasyon için mekanı kiralamıştı. ölü sezondu yani. ramazanda diye düşünüp tıklım tıklım olur park yeri bulamazdin diye kafanizda canlanmasin. bilsek 2adim assagi musait oraya park ederdik. heryer bos biz oraya dolusup bide para vermistik. o gun kendimi kandırılmış hissettim ve suan bu olayi anlattığım icin anlatilmaz bi huzurla doluyum
    Benim 3. Gidişim geçen sene güzel yorumlar yapmıştım ancak bu sefer misafirlerime mahçup oldum.Eren bey masamızı ayırmış başta herşey güzeldi kalabalıktı tabi aksaklıklar olur ama birden fazla aksaklık olunca üzüldüm.
    Kalabalığa rağmen çorba sıcak geldi Biz 5 kişi gelmemize rağmen 2 adet salata vardı bir salata ve salata için yağ ve nar ekşisi istedik ve bunu usanmadan 3-4 defa söyledim salata hazırlanıyor dendi ve en son sorduğumda kalmadı denildi soslar zaten hiç gelmedi yağsız salata yedik masada 1 kişinin yemeği biz 4 kişi bitirince geldi 4 kişi köfte istedi geç gelen köfteydi çorbanın yanında pide olmasını bekledim ama ekmek geldi normal iftar vakti insan olur böyle şeyler diyor ama 2 kişilik masaya konan ekmek,su,salata,meyve vs ile 5 kişilik masaya konan aynı miktarda olmamalı
  • @atespare çok teşekkür ederim, fiyatı olabildiğince aşağıda tutmaya çalıştım. Geçen senelere nazaran makas da arttı (30-34 / 34-39 iken bu sene 39-49 oldu) Servis ve lezzet konusunda elimden gelenin en iyisini yapacağımdan şüpheniz olmasın
  • Hiç ramazanda gelmek nasip olmadı ama bir kere mekanınızda yemek yedim. Bana uzak olmasından ötürü devamlılığı olmadı lakin yemekleriniz lezizdi. Başarılarınızın devamını diliyor ve kampanyanız için özellikle bu ekonomik şartlarda sizi tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 29 Nisan 2019; 19:25:37 >
  • @FrknEgeOztrk çok teşekkür ederim, yemeklerimizi beğendiyseniz ne mutlu bana. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
  • fiyat iyi gibi
  • Geçtiğimiz sene gittim. Çok memnun kaldım. Herşey çok güzeldi. Sayemde giden tüm arkadaşlarım memnun kaldı. Allah bol kazanç versin. En kısa zamanda görüşmek üzere😊
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    @mahmut716 bey fiyat inanın iyi. 3-5 güne hemen hemen tüm restoranlar fiyatlarını açıklar. Çok uç fiyatlar olacak piyasada. Bu sene dersimi çok iyi çalıştım, kalem kalem her ürünün maliyetini çıkardım, üzerine makul bir kar koydum. A restoran şu fiyat demiş B restoran şu fiyat demiş diyip bir fiyat çıkarmadım. Tam olarak maliyet bilgisine sahip olduğum için ve koyduğum kar marjını bildiğim için gerçekten fiyat iyi işin özü :)). Çok uzattım kusura bakmayın
  • gumus2929 G kullanıcısına yanıt
    @gumus2929 çok teşekkür ederim yorumunuz için. Allah sağlık versin, inşallah bu sene de buluşuruz sizlerle:) Dilekleriniz için teşekkür ederim.
  • Bol kazançlar. Daha önce 2 defa yedim, oldukça memnun kaldım. Bu sene ilk kez ramazanda gitmeyi düşünüyorum. Yine memnun kalacağımdan eminim.

Hayırlı işler...
  • ah istanbulda olsaniz da toplanip gelsekbi gün ankaraya yolum düserse ugrayacagim
  • Fiyat bence de iyi gibi =) Gecen yıl çok merak etmiştim, giden herkes tavsiye etti, bu yıl kesin giderim diye düşünüyordum, bakalım şartlar elverirse uğramak isterim, görüşmek üzere.
  • Geçen yıl arkadaşlarımla beraber gitmiştim. Herşey gayet güzeldi herkese tavsiye ederim. Kıtır mantının tadı damağımda kaldı desem yalan olmaz. Fiyata gelirsek bence 5 lira zam az bile denilebilir.
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    @vectrac çok teşekkür ederim, inşallah, bekliyorum sizleri
  • Balmantı'ya geçen sene 1 kere iftara 1 kere de normal olmak üzere 2 kere gittim. Daha da fazla gitmek isterdim ama yol biraz ters kalıyor. Yemekler, ortam, servis mükemmeldi. Eren Bal da zaten bal gibi adam. Gitme fikri olanların hiçbir şüphesi olmasın gönül rahatlığıyla gidebilirler.
  • @SHADOW yolunuz düşerse beklerim Geçtiğimiz sene ankara'da ki adminlerimizi ağırlamıştık. Sizin vesilenizle de onlara selam olsun, bu sene de bekliyorum ortadaki yuvarlak masa onların

@awsedrzxc inşallah imkan olur, ağırlamak isterim sizleri de. Umarım sizi de memnun bırakabiliriz.

@furkana. çok teşekkür ederim yorumunuz için, menüye yeni kıtır çinli diye bir mantı ekledik, bu sene de nasip olur da gelirseniz tattırmak isterim size

Öne çıkabilmek adına konuyu sıcak bulan dostlar sıcak olarak işaretlerse çok sevinirim

• @Egrino bu sene de bekliyorum sizleri. Sizler bal gibi insanlarsınız o yüzden bal gibi geliyorum :). Şaka bi yana DH'den gelen insanlarda kendimi görüyorum, onlar da ben de kendilerini görüyordur. Çünkü biz biziz, forum olarak çoğunlukla mütevazi, uç olmayan, sıradan ve bir o kadar da güzel insanlarız ki. İnanın son 3 ramazandır çok seviniyorum ben gibi insanlara hizmet edeceğim, onları memnun bırakmaya çalışacağım diye.
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    ümraniye farika 'da 75 tl iftar menü
    döner porsiyon, salata, tatlı, ayran içecek
  • Geçen sene Ankara ve çevresinde olan ve gelebilen yöneticilerle ayrıca başka bir zamanda ailece olmak üzere 2 defa gittim.

Gerçekten güzeldi.

Nasip olursa bu sene de gideriz...

@-s-laughter
  • @mahmut716 daha ne fiyatlar çıkar ne fiyatlar.

@kocaballi abicim ben de aklımdan seni geçiriyordum, nasip olursa muhakkak bekliyorum ona göre
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.