Şimdi Ara

Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
255.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul - Zeytinburnu - Türkiyenin EN BELALI Yeri - DİKKATLİ OL :D
  • arkadaş kaldırıldı demiş artık çin çin diye bir yer yok demiş ama yanılıyor

orada gecekonduda oturan zatlar o evlere taşındı tek fark görüntü

ben orayı bu forumda en iyi bilenlerdenim anlatacak cok şey varda neyse boşverin oraya ne yapsanız boş tamamen kapalı kutu orası
  • Silmişler ama inatla yazayım ben gene ÇORLU/KORE MAHALLESİ üstüne tanımam
  • quote:

Orjinalden alıntı: oeste

çinçinli delikanlı nasıl faça atmış bi bakın hele

http://www.youtube.com/watch?v=zBkvOMhpPfw

yuh fırlama bunlar
  • Eniştemin kardeşi çinçinde oturuyordu.Sordum, anlattı.Melih gökçek çinçin bırakmadı kentsel dönüşümle hep yıkıp sosyal konut yaptı diye.Yukarıdaki resimlere bakarsak doğru galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: berat23

burda çoluk çocuk anlamsız bir yarışa girmiş.amaç ne anlamadım...

ankarada çinçin ayarında saysanız en az 10 sem var ama çinçin bundan birkaç sene önceki haliyle bir fenomendi.çok eski bir ankara semti olduğu için ayrı bir havasıda vardı.yaşı 70-80 civarında olan ankaralılar orayı hala çinçin bağları olarak bilir.

sadece çinçin değil civarındaki birçok semt ondan aşşağı kalmaz aslında.altındağ ilçesinin geneli böyle.gündüz aşşağı yukarı her yer güvenlidir ama gece samanpazarı bile güvenli olmaaybiliyor.

benim çinçinli bir arkadaşım vardı,tanışmamızı anlatayım;birgün bir arkadaşla sıkıntılarımız hakkıda konuşurken bunu duydu,hayırdır bir sorun varsa keselim ,hergün mahallede adam kesiyruz birgünde sizin için keseriz dedi.ama allah var o cocuk iyi niyetli temiz biriydi.eminim o mahallede yaşamayı istemez ama kimi hergün silahlı kavga olan br mahaleye koysanız bu hale gelir.

çok maceram anım var bu konuda aslında:)

Yok Aydınlıkevler, Türkiş felan gayet temiz yerler. Benim gibi mülayim insanlar yaşıyor buralarda.
  • her şehrin bu tip semtleri vardır.çinçin e özgü bi durum yok yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: JacquelineЯ

quote:

Orjinalden alıntı: berat23

burda çoluk çocuk anlamsız bir yarışa girmiş.amaç ne anlamadım...

ankarada çinçin ayarında saysanız en az 10 sem var ama çinçin bundan birkaç sene önceki haliyle bir fenomendi.çok eski bir ankara semti olduğu için ayrı bir havasıda vardı.yaşı 70-80 civarında olan ankaralılar orayı hala çinçin bağları olarak bilir.

sadece çinçin değil civarındaki birçok semt ondan aşşağı kalmaz aslında.altındağ ilçesinin geneli böyle.gündüz aşşağı yukarı her yer güvenlidir ama gece samanpazarı bile güvenli olmaaybiliyor.

benim çinçinli bir arkadaşım vardı,tanışmamızı anlatayım;birgün bir arkadaşla sıkıntılarımız hakkıda konuşurken bunu duydu,hayırdır bir sorun varsa keselim ,hergün mahallede adam kesiyruz birgünde sizin için keseriz dedi.ama allah var o cocuk iyi niyetli temiz biriydi.eminim o mahallede yaşamayı istemez ama kimi hergün silahlı kavga olan br mahaleye koysanız bu hale gelir.

çok maceram anım var bu konuda aslında:)

Yok Aydınlıkevler, Türkiş felan gayet temiz yerler. Benim gibi mülayim insanlar yaşıyor buralarda.

çoğu diyelim öyle,anlaşalım:)

o resimdeki yerlerde çinçin değil aktaştır.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Logic14

İstanbul - Zeytinburnu - Türkiyenin EN BELALI Yeri - DİKKATLİ OL :D

çinçin'den geriye bisi kalmamış
  • neymiş polis giremezmiş,

10 tane, sayko özel harekat polisine emir ver bakalım adam kalıyomu o mahallede

hepsinin kafasını koparıp önünüze sermezlerde adam değilim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maxie_too

Bursa Alemdar,Kamberler,Panayır

eskisi kadar sorun yok artık oralarda
  • Ben şuan o arkada gördüğün kırmızı konutlardayım
    Buraya yerleşecelerdi ama malum düzenli hayat kaçak elektrik su vs kullanamadıkları için hepsi gitti

quote:

Orjinalden alıntı: onr4249

arkadaş kaldırıldı demiş artık çin çin diye bir yer yok demiş ama yanılıyor

orada gecekonduda oturan zatlar o evlere taşındı tek fark görüntü

ben orayı bu forumda en iyi bilenlerdenim anlatacak cok şey varda neyse boşverin oraya ne yapsanız boş tamamen kapalı kutu orası
  • eskiden oraya arabasını park edenlerin çoğu sabaha tekerleri bulamazdı.(misafirliğe gidenler)
  • quote:

Orjinalden alıntı: acheron

quote:

Orjinalden alıntı: Rio aLbérTo

quote:

Orjinalden alıntı: Farabî

Pek tekin bir yer olmasa da,Kurban Bayramı'nda arabayla et dağıtmaya gittiğimizde ordakilere hiçte öyle olmadıklarını gördük.

Sanki çinçine o rol biçilmiş ve onu oynuyor gibiydiler...

Allahtan kurban diyerekten kesmemişler sizi Farabi

çinçinden foto yokmu ya

benim arkadaş çekmeye gittiydi de sağ çıkamadı

• abartıldığı kadar değil.İnsanlara eyvallahınız varsa çok iyi dostlar bile çıkar burdan.Belki eğitim seviyesi düşük olabilir ama dediğim gibi abartıldığı kadar değil.İstanbul'da çok daha beterleri var.
  • aslında çinçin 7-8 sene öncesine kadar çok sakin bir semtti ben 6 yaşıma kadar oturdum(eski dörtyol) ama benim oturduğum dönemde o kadar güzeldi ki kavga diil tartışma olmazdı komşuluk fln çok güzeldi ama taaa ki çingeneler o bölgeye yerleşene kadar yavaş yavaş sayıları arttı arttıkça olaylar da beraberinde geldi ve en sonunda büyük bir olay sonucu bizde ordan taşındık şimdi ise keçiörendeyim gerçi burada ayrı bi pislik ama neyse !
  • webmaster

o zamandan kalma fotoğraf var mı
  • quote:

webmaster

olmazmı hacı fakat şu an iş yerimdeyim evde fotolar buraya getirip tarayıcıdan aktarınca koyarım

hatta bi foto vardı bulabilirsem
    metin var çinçinde hotel sahibi baba diyolar onun büyük bi olayı olmuştu o günün gazetesinden resim de var onu da bulabilirsem getiririm ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: webmaster-mt

quote:

webmaster

olmazmı hacı fakat şu an iş yerimdeyim evde fotolar buraya getirip tarayıcıdan aktarınca koyarım

hatta bi foto vardı bulabilirsem
    metin var çinçinde hotel sahibi baba diyolar onun büyük bi olayı olmuştu o günün gazetesinden resim de var onu da bulabilirsem getiririm ;)

olay ne ile alakalı
  • ben altındağlıyım

nüfusumda yazan o

fazla girmeyin çinçinime dağıtırım forumu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.