Şimdi Ara

Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
255.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskiden türkiyenin en belalı yeri diye bi konu vardı yanlış hatırlamıyorsam güzel bir konuydu orda sözü çok geçen yerlerden birisi çinçin...ama abartılıyor yok polis giremiyormuş yok psikopat mekanı falan filan diye....şöyle bi etrafınıza dönüp baktığınızda bu tip insanların heryerde olduğunu görürsünüz bolca bulunduğu mekan ise çinçin..
  • 3-4 sene olmustur en son gittigimden beri,Ankara'daki amcaoglu ile 2 kisi alisveris yapmaya gitmistik,pek kötü muamele olmadi,elmas abla diyorlar bir kadin var,onunla laklak bile yaptik mahallede,belki yasinda etkisi vardir bilmiyorum.
    Yinede yaninda etrafi iyi bilen biri olmadan 30 yas alti için sakat yer,gerek yok.
  • istanbul kartal
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasincelik

Polis'in giremediği yer yok polisi küçümsemeyelm

+1 jandarma fılan gıremıyo yazmıslar. polıs jandarma ıstedıgı yere gırer ıstedıgı elemanı alır. bu sadece bu tur yasantıyı gosterıs sayanların zavallıların uydurması
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

kiralar çok pahalı en lüks yer, çok modern insanlar var, 1000$ dan başlıo kiralar....

önce iyi bir eğitim şart....

yakın dövüş, kung fu tekvando havada kurşun yakalama tarzı ha bide atletizm....

Baycan kardeşimi sevdim beeee
  • Üniversitenin ilk yılları.. Devrimci bir arkadaşım vardı, Çinçin'de gecekonduları varmış. Neyse bahçesinde mangal yapmak için çağırdı bizi, arabayla 4-5 kişi gidiyoruz. Başta öyle çok da anlatıldıkları yer gibi gelmedi. Neyse yedik, içtik... Alkolün de etkisiyle arkadaş arabayı evin avlusundan çıkarırken yan evin avlusunun duvarına çarptı.. Orda evleler böyle bir çevre duvarı içerisindedir, sokaklar daracaktır. Sokaklarda ısık falan yoki tek ışık arabanın farları.

Arabadan indik, ne oldu falan diye. O anda avlusunun duvarına çarptığımız adam içerden bir çıktı, elinde bir pompalı bir de kırkbeşlik. Ama topal bir adam ve pompalı tüfeği baston gibi kullanıp ondan destek alarak yürüyor. Küfürler saçarak silahı doğrulttu bize. Kaçacak yer bakıyorum ama kaçacak hiç bir yer yok. Sokaklar tek arabanın çeçeceği genişlikte, ve avlu dyvarları var. Bahçedden içeri bile kaçamazsın, o udvarları aşamazsın. Bari bacağımıza sıksın falan derken orda oturan arkadaş geldi, bunun komşusuymuş. Öyle olunca olay tatlıya bağlandı ama gece gece gidiyoduk ..ok yoluna. Bir daha da uğramadım zaten Çinçin'e.

Ama Çinçin darbe yıllarında falan sosyalizmin kalesi olmuş bir yerdir... O zaman da polis, asker giremezdi. Hala da öyledir. Ancak imdi siyasetin ötesinde suç merkezi olmuş 5 lira için insanlar öldürülüyor o mahellede, esrarın-eroinin, çalıntı maların merkezi olmuş. Eski delikanlıları yok yani mahallelerin, varsa da çok az.

• Ankaragüçlü grup gecekondun kaynağı burasımı?
    cidden merak ettim o gruptan olan varsa sölesin.
  • siz Eskişeihr 71 evler e hiç gelmediniz galiba kaç tane adam öldü bir yılda bi araştırın
  • istanbulun hertarafı öyle
  • bizim insanlarımız kadara abartan insan varmıdır acaba şu dünyada biri polis giremiyor diyor diğeri jandarma dış devletlerde çinçinden korktukları için bize bir şey yapamıyorlar değilmi
    polis yada jandarma istesin orda tek ayak üstünde yürütürler sokaklarda
  • Valla benim üni sırasında bağzı mal arkadaşlarım ki hala çok severim hepsini ,araba ile oraya gitme gafletinde bulunmuşlar bişeyler almak için ve yaptıkları tek icraat araba ile onları gezdirip(2 kişi toplam 4 benim arkadaşlar ile ) sonra da telefonlarını vermişler ve paşa paşa geldiklerini hatırlıyorum .
    Ayrıca polisin bile oraya kolay kolay giremeyeceğini duydum ! Daha önce çatışma bile olmuş orada polislerle ve almamışlar semte ... Tabi sadece duyum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrekaa

quote:

Orjinalden alıntı: yasincelik

Polis'in giremediği yer yok polisi küçümsemeyelm

+1 jandarma fılan gıremıyo yazmıslar. polıs jandarma ıstedıgı yere gırer ıstedıgı elemanı alır. bu sadece bu tur yasantıyı gosterıs sayanların zavallıların uydurması

Ne cabuk nevruzu ve gazi mahallesini unuttunuz gecen yıl haberleri izlemedinizmi bi hafta ist/gazi mah. polisler panzerlerle giremediler :S
  • Polis veya Jandarma giremezmiş, pehhh.
  • benim arkadaş malboro da çalışyodu anlatıyo çin çinde arabayı çektim arkadan sigarayı indiriyorum diğer kapıdan başka biri arabayı boşaltıyo dedi ne yapıyon lan demiş çekmiş arabadan sopayı bi baktım arabanın etrafı bi sarıldı öldürecekler dedi gittiğim marketin sahibi bi çıktı oranın babalarındanmış dağılın lan deyince hepsi sıraya geçti diyo sonra marketci bu arabadan bi tek kağıt kaybolsun kırarım kemiklerinizi demiş arabayı kitlemedim bile diyo arabayı nöbet halinde korudular dedi bida ben buraya gelmem abi demiş bu ne demiş bida arabayla girmemiş onlar gelip güvenli bi yerden alıyolardı diye anlatıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: єянαη

bizim insanlarımız kadara abartan insan varmıdır acaba şu dünyada biri polis giremiyor diyor diğeri jandarma dış devletlerde çinçinden korktukları için bize bir şey yapamıyorlar değilmi
    polis yada jandarma istesin orda tek ayak üstünde yürütürler sokaklarda

Tek ayağı bırak süründürerek temizletirler sokakları.
  • Ankara da uyduruyorum çinçinede defalarca gittim kesinlikle abartıldığı kadar değil, yok polis giremezmiş lafıda tam atmasyon polis yada asker oraya girmek istedikten sonra rahatlıkla girer burdaki sorun şu adamlar bulaşmak istemiyorlar öylede böylede maaşımı alıyorum diyo adamlar yoksa giremediğinden felan değil, öyle olsa askerin güneydoğuda operasyona felan hiç gitmemesi lazım
  • Babam otobüs şoförüydü. Birgün arkadaşını Çinçin servisine vermişler. Durağa gelmiş herkes biniyprmuş ve her otobüse binede arkadaki kart basacak diyormuş. Böyle bir 20 kişilk kalabalık otobüse binmiş ve en arkadan gelen adam 1 tane kart basmış. Bu sormuş tabi noluyor falan 20 kişi bindiniz 1 tane bilet bastınız diye. Adamda soföre "Sen yenisin galiba burada" demiş. Bu anlamış olayı, sesini bile çıkaramamış.
  • İstanbul Hacıhüsrev, girebilirsin ama çıkamassın
  • hacıhüsrev tarlabaşı hacıahmet karabayır
  • Bursa Alemdar,Kamberler,Panayır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.