Şimdi Ara

Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
255.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki çok aptalca ama bir gün macera olsun diye yanımda 10 lira parayla birkaç tane de sağlam arkadaşla böyle bir yere girmeyi istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

ismi kulağa hoş geliyor çinçinçin tuttifruttinin cıngılına benziyo. Gereken bağlantıyı siz kurarsınız artık

ÇinÇin ÇinÇin Avokado, ÇinÇin ÇinÇin Kiraz, ÇinÇin ÇinÇin Ananas.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rio aLbérTo

quote:

Orjinalden alıntı: Farabî

Pek tekin bir yer olmasa da,Kurban Bayramı'nda arabayla et dağıtmaya gittiğimizde ordakilere hiçte öyle olmadıklarını gördük.

Sanki çinçine o rol biçilmiş ve onu oynuyor gibiydiler...

Allahtan kurban diyerekten kesmemişler sizi Farabi

çinçinden foto yokmu ya

benim arkadaş çekmeye gittiydi de sağ çıkamadı

• Merak ettiğim çinçinde travesti ve türevleri yaşıyomudur ?
  • Bu konudaki kullanıcılar: mrcopper, _Game_Shadow_, BluuBZeR0, azah, SanSaR Salvo, serious_captain, _Beta_, Anectodhe, bonobopanzer, Hocam?, BARKU, |Uqur|, LastDestruction, DunkeR, NirVaNa, Rio aLbérTo, posetr, Airbourne, EmReErDeM 07, Joke®™, Boidae, 4EveRaP, NidderuN, ByNeron, tegben, yasincelik, OldNightDisco, BerAnGe, ClassRouGe, ugr7, ondeire, ironblood, Black Sabbath, fil avcısı
  • lae çinçinde oturuom hiç böle bişey yok yalan ne atıonuz olm
  • Türkiyenin en belalı yerimi hiç istanbula gelmedin heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrcopper

Bu konudaki kullanıcılar: mrcopper, _Game_Shadow_, BluuBZeR0, azah, SanSaR Salvo, serious_captain, _Beta_, Anectodhe, bonobopanzer, Hocam?, BARKU, |Uqur|, LastDestruction, DunkeR, NirVaNa, Rio aLbérTo, posetr, Airbourne, EmReErDeM 07, Joke®™, Boidae, 4EveRaP, NidderuN, ByNeron, tegben, yasincelik, OldNightDisco, BerAnGe, ClassRouGe, ugr7, ondeire, ironblood, Black Sabbath, fil avcısı

• quote:

Orjinalden alıntı: rehaatabey

yanında fbi olsun gene giremen :D

adamlar sokakta ........ yapiolar :D

kimse bisi diemio

çinçinde olaylarda 155 yok :D

onlarda ayrı bir hat biz ona burda ıslık dioruz :D

Yok artık sizde abarttınız zenci mahallesine beyaz polis giriyor sanki.

İki jilet atıp kendini belalı gösterip bundan başka övünecek hiç birşeyi olmayan insanlarada acımıyor değilim hani.
  • Polis'in giremediği yer yok polisi küçümsemeyelm
  • Sincanda oturuyorum.Maşallah çinçini aratmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 14 Ocak 2009; 22:16:23 >
  • Merak edilecek bir yer değil. Ayrıca polisi de küçümsememek lazım. Sonuçta devlet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anectodhe

Türkiyenin en belalı yerimi hiç istanbula gelmedin heralde

10 yıl istanbul da yaşadım istanbul yanında paris kalır

ama artık eski havası kalmadı çinçinin sincanın arkalarına yenikent törekent civarlarına dağıttılar; onlar zaten kalabalık olmasa bişi yapamazşar

• quote:

Orjinalden alıntı: THR

quote:

10 yıl istanbul da yaşadım istanbul yanında paris kalır

ama artık eski havası kalmadı çinçinin sincanın arkalarına yenikent törekent civarlarına dağıttılar; onlar zaten kalabalık olmasa bişi yapamazşar

istanbulda yaşadıgın yere baglı ;) bana türkiyede ; dolapdere tarlabaşı gazi mahallesi z.burnu vs gbi yerler gösterbilirmisin ;)

• Türkiye'nin Harlem'i denebilir.
  • Çekerim emanetimi girerimde çıkarımda sesi çıkanın dilini keserim.Çin miş minmiş anlamam
  • İstanbulda Gülensuyu görün isterseniz bir de
  • quote:

aynen bi gazi mahallesine sarı gole girmemişlerdir hele nevruzdanevruzda bi kac yıl once gopla mac vardi minik takımdaydım gazi mah vermişlerdi macı mac cıkısı az kalsın bizide halaya alıolardı yolları kapatmıslar yolun ortasında halay cekiyorlar ates ediyorlar tufeklerle ateside yakmıslar zor kacdikBi kerede sarı golde dayak yemişdim çingenelerden hiç unutmam az kovalamamıslardi

• quote:

Orjinalden alıntı: call of

quote:

aynen bi gazi mahallesine sarı gole girmemişlerdir hele nevruzdanevruzda bi kac yıl once gopla mac vardi minik takımdaydım gazi mah vermişlerdi macı mac cıkısı az kalsın bizide halaya alıolardı yolları kapatmıslar yolun ortasında halay cekiyorlar ates ediyorlar tufeklerle ateside yakmıslar zor kacdikBi kerede sarı golde dayak yemişdim çingenelerden hiç unutmam az kovalamamıslardi

Yani çinçin bizim sarıgölün yanında cami avlusu kalır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.