Şimdi Ara

Ankara Cepa Teknosa yanıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
2.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok avantaj ve fiyatı öğrendiğim, faydalandığım "DH Sıcak Fırsatlar" sayfasına bu haberi vermeyi boynumun borcu bilirim
    Belki haberiniz vardır Teknosa ların Media Markt tarafından satın alındığı söylentileri resmi olmasa da artık alenen gerçek. Bundan mütevellit aldığım sağlam haber kaynaklarına dayanarak dün Cepa Teknosa Exxtra mağazasına süpürge bakmak için gittim ve aşağıdaki 899 lira etiketi olan ürünü kasadaki şok indirim ile 666 TL ye aldım. Sonradan kasaya sorduğum birçok üründe bu ve çok daha fazlasını içeren düşüşler olduğunu gördüm. Fiyatları not almadım ama hatırladığım kadarı ile aklımda kalan birkaç ürünü belirteyim. (yerel stok bazılarında yoktu)
    Bu arada teknosa nın fiyat skalası birçok üründe piyasanın üzerinde olduğu için yapılan indirim ile zaten alınabilen fiyatlara denk geliyor o da ayrı bi konu. Ancak genel olarak gördüğüm personel de durumun farkında ve birçok ürün zaten kapışılmış Koca mağazada ortada görünen adam sayısı 3 ve kimse sizinle ilgilenemiyor. Beğendiğiniz ürünün mutlaka kasada fiyatını sorun.

ELECTROLUX ZUCHARDFL ULTRA CAPTİC HARD FLOOR ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
    http://www.teknosa.com/urunler/115040733/electrolux-zuchardfl-ultra-captic-hard-floor-elekt
    Etiket = 899 TL
    Kasada = 666 TL
    (Net te bulabildiğim en ucuz fiyat 750 TL idi)

ELECTROLUX ULTRA CAPTİC ZUCDELUXE+ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
    http://www.teknosa.com/urunler/115040692/electrolux-ultra-captic-zucdeluxe-elektrikli-supur
    Etiket = 1099 TL
    Kasada = 825 TL (yanlış hatırlamıyorsam)

http://www.teknosa.com/urunler/115040682/fakir-veyron-turbo-oko-toz-torbasiz-elektrik-supur
    http://www.teknosa.com/urunler/115040682/fakir-veyron-turbo-oko-toz-torbasiz-elektrik-supur
    Etiket = 699 TL
    Kasada = 470 TL

ROWENTA RO8366 SILENCE FORCE MULTICYCLONIC SÜPÜRGE
    http://www.teknosa.com/urunler/115040618/rowenta-ro8366-silence-force-multicyclonic-supurge
    Etiket = 1099 TL
    Kasada = 700 TL (yaklaşık)

PHILIPS SHE3595BL/00 MAVİ MİKROFONLU KULAKİÇİ KULAKLIK
    http://www.teknosa.com/urunler/110261612/philips-she3595bl00-mavi-mikrofonlu-kulakici-kulak
    Etiket = 30 TL
    Kasada = 15 TL (arkadaşım bizzat aldı model buydu sanırım)

• Teknosa'ya iyi olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen mouse almak için gittim. Fiyat 39₺ idi, bir de media markt'a gittim, orda da 39₺'ydi.
    Türk mağazası diye teknosaya gittim. Kasada fiyat 49₺ çıktı, bir iki illa 49 dediler ama kanundan bahsedince yan çizmeye başladılar. Yok bizim cebimizden çıkar, yok özel fiyattan size veririz ama 1-2 saat sürer vs. vermediler yani. Bunlara gittiğime pişman oldum.
    Aynı sorun Media Markt'ta olsaydı nasıl ve ne kadar hızlı sonuçlanacağını eminim hepiniz biliyorsunuzdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazikci teknosanin batmasini tercih ederdim ama olsun artik sagda solda gormeyeceksek onada raziyim hic yoktan iyidir darisi bimeksin basina

• madhane kullanıcısına yanıt
    7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Teknosa batsin bimeks batsin diyorsunuz da bunlar gidince rekabet kalmayacak, o zaman kazigi gorursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Teknosa batsin bimeks batsin diyorsunuz da bunlar gidince rekabet kalmayacak, o zaman kazigi gorursunuz

Doğru tespit
  • Laptoplarda durum nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adanada ki teknosalar da mı böyle acaba bilen var mı

• philips kulaklıktan başka var mıydı?
  • Ürünler outlet yada teşhir miydi acaba?

• quote:

söylediğiniz bir nebze doğru ama dün traş makinası alacaktım bimeksten ürün baktım hepsi teşhir bimekste düzgün ürün kalmamış %90 ı teşhir aradım ürün için mağazayı dedim ürünün durumu nasıl diyorki mh 846 gündür teşhir mal!! ve piyasa fiyatının 20, 30 tl hep üstünde maksadım bipara kulanmaktı . yoksa alınacak ürün yok bi ton ürün bakıyom çoğu uçuk fiyat.
  • Teknosa ile rekabetin ne alakası vardı ki satılması iyi olmuş. En yüksek fiyatlar hep teknosada olurdu. Birşeyden anlamayan zengin, parası bol insanları söğüşleyen bir tekno marketti benim gözümde.
  • Tv fiyatlarinda da kasada benzer bi düşüş var mi, yoksa netteki fiyatlarla ayni mi? Giden varsa bilgi verirseniz seviniriz

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Media Markt'ta bu durumda teknosadan farklı davranmıyor.Piyasa fiyatı 39tl olan bir Ürünün etiketinde 29tl yazıyordu.Kasada 79tl çıktı.Etiketi basan eleman yanlış basmıştır falan dediler.Avm'nin kapanmasına yarım saat kaldı mağaza müdürü gitti dedi.Bir daha indirim olmadığı sürece media Markt tan alışveriş yapmayacağıma karar verip oradan ayrıldım.

• Bugun teknosa cepa ya gittim. Büyük ekranlı tv lerin bir çoğu satılmıştı. Aman aman bir indirim yoktu. Sisteme duşen indirimleride kimseye söylemeden birbirlerine paslıyorlar. Yinede ara sıra kontrol etmekte fayda var.

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum, 150 tl lik ürün vatan da 66 tl idi, internet sitesinden gösterdim, indirim yapmadılar, müdürleri geldi, teşhirdir o dedi, gittim, balçova vatandan, yani 300 m öteden 66 tl ye aldım, sıfır ürünü

• quote:

iyi de bu iki firmanın o bahsettiğiniz şekilde rekabeti olmuyorki... ikisi de en kazık fiyatlardan satışa devam.... desemki biri 10 liralık malı 8e satıyor, sonra diğeri de 7ye indiriyor... yok öyle birşey, 10a satan 11 yapıyor, öteki de 12ye çıkartıyor... n11 ve çekleri yeter bize
  • Anteras teknosayi bosaltmislar,mini fırınlar ,süpürgeler,buzdolapları,beyaz eşyaların,çoğunun üzerinde satıldı yazıyor mağaza çalışanları tanıdıklarına kıyak çekiyor ihtiyacı olan kesin degerlendirsin...

• Ya arkadaşlar, reyonda gördüğünüz çoğu üründen adamların deposunda 50-100 tane var, hangi yakınlarına neyi paslayacaklar? Adamlar 1 saatte 2 bin iphone 6 sattı ilk çıktığında. Şu kötü, bu kötü işin geyiği, ben en ucuz printeri ikidir bunlarda buldum, mutfak aletleri vs zaman zaman vaya iyi fiyatlara geliyor, soundbarda her zaman kampanya var, fiyatlat akakcenin altında, inanmayan gitsin baksın

• qazed kullanıcısına yanıt
    Tabi tehşir ürünler de var ancak kapalı kutu ürünleri de kapsıyor. İndirim sadece kapanacak olan şubelerde ürünü kasada sorgulatınca anlaşılıyor ve tamamen rastgele bir oranlama yapılmış. Çok ekstrem rakamlar da olabiliyor, hiç indirim olmayanlarda var. Mesela Ankamall de iade değişim tarafındaki bir çalışan arkadaş, "S6 edgeyi birisi 1500 liraya aldı, ben reyona gidene kadar telefon kalmadı Abi" dedi. Ayrıca seagate harici disklerde de son kullanıcı için güzel fiyatlar var. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.
    Benim bildiğim kapanacak şubeler;
    -Cepa
    -Ankamall 2 (köşedeki)
    -Forum
    -Antares
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.