Şimdi Ara

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.847
Cevap
55
Favori
171.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıl garantili Avangart cam filmi kampanyamız 150 TL fiyatla devam ediyor.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vay-vay -- 11 Nisan 2019; 15:46:43 >
  • 150 TL'lik filmde de 700 liralık filmde aynı yüksek kalitede işçilik Vay Vay Ankara'da sizi bekliyor.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Kaput ve çamurluklar için koruyucu folyo yaptırmak istiyorum, bu uygulamaları da yapıyormusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alirbsh A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tabiki kaput-çamurluk komple araç kaplama yapıyoruz.

5 yıl garantili Oraguard tam boy kaput filmi 300 TL, 2 adet çamurluk 200 TL'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vay-vay

Corsa Avangart cam filmi.

bu araçtaki film kaç numara?
  • huseyin1831 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2 numara (%35)
  • Polo Avangart cam filmi uygulamamız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Eski nesil ön göğüse sahip araçlar için 450 TL'den başlayan fiyatlarla universal double multimedya çeşitleri için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

• Ford fiesta için cam rüzgarlığı ne kadara takıyorsunuz ?

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef cam rüzgarlığı elimizde yok.
  • Sahibinden mağazamızdan aracınız için uyumlu android multimedya cihaz fiyatlarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.
    https://vayvayankarateypcisi.sahibinden.com/
  • Merhaba boyle bir yoruma denk geldim.sizin dusunceleriniz nelerdir?
    Kullandiginiz malzeme nedir?

• Bende bplus film kullanıyorum ön cam dahil çektirdim en koyu ton 3 numara denilenden öyle aman aman bi görüş kaybı yok 3 gün içinde alıştım zaten 300 lira vermiştim normalde 350 Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilk mesajda aynı yorumu bizde yaptık. Boyalı filmi tiner ile kolayca anlarsınız. Avangart film boyasızdır bunu mağazamıza gelerek tinerle deneyip görebilirsiniz. 150 liraya kaliteli film gerçekten zor. Filmin maliyetinden ziyade işçilik maliyeti kurtarmaz. 2 saatlik işçilikle boyasız filmi kimse 150 liraya yapmaz.

Bizim fiyatımız tamamen tanıtım amaçlı. Yapılan işten para kazanmıyoruz ama değerli müşteriler kazanıyoruz. Üyelerimiz gelsin bizi tanısın, oturalım sohbet edelim firmamızın misyonunu öğrensin bizim için yeterli.

Saygılar.
  • Toyota Corolla 10" ekran android multimedya sistem montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Tahmin etmiştim vay vay ve emr arasında bir bağ olduğunu. :)
    Ne gibi bir bağ varmış?

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Bilmem. Alıntı yapmamdan anlaşılacağı üzere, vay vay'a sorulan sorulara madmax50'nin cevap vermesi üzerine yazdım ben bunu.
    Sorunuzun muhatapları burada. Uygun görürlerse yanıtlarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dukkanin hayirli olsun kardesim ama admin forumda bu konularmi acilcak hep?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brkygt1 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 150 TL'ye piyasada 250 TL üzerinde fiyatla uygulanan bir cam filmi kampanyası yapıyoruz. Forumdan 22 araca uygulama yaptık. Gelen herkes teşekkür edip gitti. Konu sizi ilgilendirmiyor olabilir ama forumda büyük ilgi görüyor. Teşekkürler.
  • Forum üyesi Recep beyin aracına montajı yapılan android universal multimedya cihazı.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.