Şimdi Ara

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.847
Cevap
55
Favori
171.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb. Cam tavanli arac icin yazin gunesin etkisini azaltmak amaciyla film cekiyomusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_carisma33 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eski filminiz camda iz bırakmadan kolayca sökülürse ücret almıyoruz. İz bırakırsa işin durumuna göre fiyat 50-150 TL arası değişiyor. Reziztansa zarar verme olasılığı sökme sırasında size bildirilir duruma göre hareket edilir.
  • Passat B8 10" ekran android multimedya sistem montajlarımız

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası
    Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• randa R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet cam tavan uygulamasını sıkça yapıyoruz. İstediğiniz koyulukta filmi çekiyoruz. Film maliyeti araç camı büyüklüğüne göre değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vay-vay

Passat B8 10" ekran android multimedya sistem montajlarımız

yakında plazmaları görürüz herlde kardeşim ;)

• kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Beklemeyelim hemen görelim :)

Megane 4 tesla ekran montajımız

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Film yaptirmayi düşünüyorum.Ön ve arka yan camlar icin 1 mi 2 mi tavsiye edersiniz? Gece Karanlik ve sürüşü etkelemeyecek şekilde istiyorum. Genelde 1 mi 2 mi yapiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 4 Mayıs 2019; 21:23:15 >
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yan aynaları rahat göreyim diyorsanız 1 numara %50 film tavsiye ederim. Diğer taraftan araç açık renkse renkli cam gibi hafif kalacaktır. Genelde 2 numara %35 yapıyoruz. Görme problemi yoksa sorun yaşamazsınız.
  • Avangart cam filmi diye internetten araştırdım bişey çıkmadı .asıl marka nedir

• ie36 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, internet aramasında ilk sayfada ithalatçı firma sitesine ulaşabilirsiniz. Güney Koreden ithal edilen bir üründür. Tiner testimizden geçmiştir. Boyalı naylon değildir. Film kalınlığı LLumar AT serisinden daha fazladır. Bizden yaptırmanız önemli değil sağlığınız açısından 200 TL altı film yaptırırken küçük bir örnek isteyin. Tinere batırın boya bırakıyorsa o filmden uzak durun.

Avangart film 2 yıl garantilidir, garanti kartı ile birilikte teslim edilmektedir. Bu süreçte oluşabilecek her türlü sorunda değişim garantilidir.

Saygılarımla.
  • Fiat egea avangart %20 (3 numara) cam filmi montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Citroen cactus 2017 için elinizde multimedya sistem var mıdır? Ayrıca internette onun kendi ekranının içine entegre edilmiş videolar var. Ayrıca bir ekran takma yada değiştirme olmuyor, tek tuşla kendi ekranı üzerinden android sisteme geçiyor. Böyle bi uygulama yapma imkanınız var mıdır?
    Hayırlı işler.

• bbyjr B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef şimdilik uygun cihaz yok efendim.
  • Haftaici yerlerine gittim. Giriste kimse bir hosgeldin buyrun falan demedi, ustalar arabalarla ilgileniyodu ama yinede bir kisi cikip hosgeldin demesi gerekir musteri gelmis sonucta. Teyp baglattim bir yarim saat bekledikten sonra. 220lira dediler sonra forumdan geliyorum ozel kampanyaniz yokmu dedim 200liraya baglattik. (N11 de ayni teyp 130lira) hadi dedim isciliktir falan. Neyse teyp bluetoothda cok iyi ama radyo dinleyemiyorum hep cizirti var. Dinledigim 6kanal vardi hicbiri cekmiyordu. Gittim haftasonu yine kalabalik, yine hosgeldiniz diyen yok 1 saate yakin bekledikten sonra ilgilendiler. Teype bi baglanti parcasi ekledi yine cekmiyor radyo. Pionerr almadigima bin pisman oldum. Arabanin eski dandik teypi radyolari cok iyi cekerdi. Bluetooth olsun diye aldim pisman oldum

• -gg- kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşanan durum için üzgünüm. Bazen iş yoğunluğu nedeniyle olabiliyor. Maalesef uygun fiyatlı teypler aracın orijinal radyosundan çok daha kötü çekim gücüne sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vay-vay

Merhaba, evet cam tavan uygulamasını sıkça yapıyoruz. İstediğiniz koyulukta filmi çekiyoruz. Film maliyeti araç camı büyüklüğüne göre değişiyor.
    Mrb. Cam tavan icin acik renkli ama gunes isigina karsi korumali modeliniz varmi mesela lumar markaydi sanirim onda bu tarz bi urun var.
    Arac pejo 3008 komple cam tavan
    Montaj esnasinda cok fazla su kullanildigi icin yanlardan akan su tavan perdesinin doseme kisimlarina zarar verme leke yapma gibi bir durum olusurmu? Daha once bi lumar bayisine gittigimde bahsettigim durumdan dolayi yaptirmani tavsiye etmem demisti

• Merhaba sahibinden.com'daki ürünlerinizin (İlan No: 690139132, 689946800, 682869239) farkı nedir? Bu ürünlere geri görüş kamerası dahilmi? Son olarak Astra J 2017 aracımda arka kapılarda hoparlör yok hoparlör montajı için fiyat verebilirmisiniz? Teşekkürler...
  • randa R kullanıcısına yanıt
    Merhaba tavana genelde ATC50 uygulaması yapıyoruz. LLumar AIR80'de uygulanabilir ama hem çok açık hem de maliyeti 3 kat yüksek olur. ATC50 zaten renkli cam kıvamında ışık geçirgenliğine sahip. ,5008, 3008, 308 gibi birçok araca cam tavan uygulaması yaptık. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadık. Hassasiyetinizi iletirseniz döşemeye tek bir damla su püskürtmeden hallederiz. Kullandığımız su sabunlu su, herhangi bir kimyasal madde değil.
  • mrtcakmak kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilandaki ürün farklı marka ve model ürünler. Mağazamızda çalışır halde inceleyip karar verebilirsiniz. Ekranın IPS olması, marka farkı, menü farkı gibi birçok fark mevcut. Hopalör uygulaması istediğiniz hoparlöre göre değişiyor. Müsait bir zamanınızda uğrayabilirseniz detaylı açıklama yapmak isterim.
  • vay-vay kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar acaba? Adres ve iletisim bilgisi verirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.