Şimdi Ara

Ankara Buluşması 02.11.2013 İlk Resimler Eklendi... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
5
Favori
12.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Karşılıklı hocam fikirler. Bir ara İstanbul oranizasyonu düzenleyerek tanışınız hocam.

İnşallah.
  • 1 gun oncesinden yurtdisindan misafirim gelmeseydi size 1 arac dolusu arkadas getirirdim. Baska zaman tanismak dilegiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nemésis N kullanıcısına yanıt
    Okula yakın olması en önemlisi zaten, gerisi sıkıntı değil.Ben de Toki'deyim :)
  • Siyah 59 zz plaka cee'd görürseniz korna selektör yapın, tanışmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemésis -- 29 Ekim 2013; 23:33:21 >
  • gelmeyi çok isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Istanbuldan toplanıp gelelim. Çıkarma yapalım Ankara'ya.

Ben de gelebilirim toplu gidilirse.

Sen, ben, cihan. Şimdilik üç kişiyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Siyah 59 zz plaka cee'd görürseniz korna selektör yapın, tanışmış oluruz.

Tamamdır Buluşmaya gelirseniz görüşme fırsatı buluruz zaten.
  • quote:

quote:

quote:

Abi yalnız o ekiple yolda ne muhabbet döner var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

quote:

quote:

quote:

Şenersongurla cihanair aynı araçta olunca dükkanı kapatıp bendemi gelsem diye düşünmeye başladım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geliş yolculuğunu olduğu gibi kayda alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Selamlar sevgili arkadaşlar.

Eğer kısmet olursa 02.11.2013 Cumartesi günü öğleden sonra saat 4 gibi Ankara da Ankarayı iyi bilen arkadaşlarımızın belirleyebileceği bir yerde bir buluşma düzenleyebiliriz.

Ben sevgili @umutsirvan ve @algeabraic yeni Corolla testi yaptıktan sonra belirtilen saat ve mekanda gelen arkadaşlarımıza katılacağız.İstnabul dan gelmek isteyen arkadaşlarımız @umutsirvan ile iletişime geçebilirler.Hoş ve otomobil dolu bir sohbet olacağından şüphem ve şüphemiz yok.

İsteyen arkadaşlar yer ve mekan konusunda fikirlerini beyan edebilirler.Ankarayı bilmediğim için bu konuda sevgili @algeabraic ile istişare yapabilirler.

Sabah yola çıkacağım için belli bir saatten sonra konudaki mesajlara cevap yazamayabilirim.Anlayışınız için teşekkürler.

Görüşmek dileği ile,keyifli forumlar.

ne zamandır aklımdaydı ankaralı üyeleri toplamak. çok iyi bir düşünce tebrik ediyorum. katılmak için elimden geleni yapacağım.
    güzel bir liste çıkarıne bence kesin katılımcı listesi belirleyin. bir de kalabalık olacaksa park sıkıntısı olmayacak bir yer seçin ki forum üyelerinin geneli araba ile gelir. size tavsiyem aoç içindeki tigem tesisleri olabilir. araç otoparkı geniş, bekleyen üyeler araçlarını bile yıkatabilirler. yeme içmesi bol ve çeşitli alternatifleri mevcut. hem merkezi hem de fazla trafiği olmayan bir yer. yapabileceğim şey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademiamania -- 30 Ekim 2013; 0:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Ben de gelebilirim sanırım
    Mekan önerim Eymir Kayıkhane Restorant. Arabayla giriş yok ancak sürekli ring geçiyor. Manzara, ortam muhteşemdir. Fiyatlar her keseye göre.
    Diğeri de Mogan Beykoz Restorant. Burada fiyatlar ortalama üzeri sayılır. Buraya arabayla girilebilir.
    Şehir merkezinde ise AOÇ geliyor aklıma. Eski Tekel binasının arka tarafında bir yerler var isimlerini bilmiyorum tam. Fiyatlar yine uygun.http://goo.gl/maps/eiPd2
    Tigem de olabilir yine çiftlikte.

eymir deki otopark olan noktayı çitle çevirmişler sanırım birşeyler yapıyorlardı 1 ay önce :D içeri almazlarsa park sıkıntısı olabilir o noktada uyarayım. O kadar araba odtü kimliği olmadan nasıl girer bilmiyorum. TİGEM candır
  • Buluşmayı Pazar yapalım bence.

Cumartesi olursa gelemeyebilirim.
  • Ankara uzak kalıyor yahu, Ben müsait olurum arabasına alan olursa gelebilirim Kısmet değil diyelim yada bir sonraki İstanbul buluşmasında görüşürüz.
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Hocam o pazarın bir de dönüş kısmı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Selamlar sevgili arkadaşlar.

Eğer kısmet olursa 02.11.2013 Cumartesi günü öğleden sonra saat 4 gibi Ankara da Ankarayı iyi bilen arkadaşlarımızın belirleyebileceği bir yerde bir buluşma düzenleyebiliriz.

Ben sevgili @umutsirvan ve @algeabraic yeni Corolla testi yaptıktan sonra belirtilen saat ve mekanda gelen arkadaşlarımıza katılacağız.İstnabul dan gelmek isteyen arkadaşlarımız @umutsirvan ile iletişime geçebilirler.Hoş ve otomobil dolu bir sohbet olacağından şüphem ve şüphemiz yok.

İsteyen arkadaşlar yer ve mekan konusunda fikirlerini beyan edebilirler.Ankarayı bilmediğim için bu konuda sevgili @algeabraic ile istişare yapabilirler.

Sabah yola çıkacağım için belli bir saatten sonra konudaki mesajlara cevap yazamayabilirim.Anlayışınız için teşekkürler.

Görüşmek dileği ile,keyifli forumlar.

ne zamandır aklımdaydı ankaralı üyeleri toplamak. çok iyi bir düşünce tebrik ediyorum. katılmak için elimden geleni yapacağım.
    güzel bir liste çıkarıne bence kesin katılımcı listesi belirleyin. bir de kalabalık olacaksa park sıkıntısı olmayacak bir yer seçin ki forum üyelerinin geneli araba ile gelir. size tavsiyem aoç içindeki tigem tesisleri olabilir. araç otoparkı geniş, bekleyen üyeler araçlarını bile yıkatabilirler. yeme içmesi bol ve çeşitli alternatifleri mevcut. hem merkezi hem de fazla trafiği olmayan bir yer. yapabileceğim şey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

Hocam sonsuz tesekkurler.Malum Ankarayi bilmedigim icin mekan konusunda yirum yapamayacagim bazi oneriler var @algebraic ile secenekleri ve degerli arkadaslarimizin onerilerini gizden gecirecez.

• Üstat, ara sıra gelecekler listesini yayınlarsak sayıyı da görmüş oluruz diye düşünüyorum, senin için de uygunsa.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Düşünemiyorum
  • Teklifin için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun oldum. Maalesef katılamayacağım.

Askerlikten daha fazla kaçamadım, Yüksek, tecil vs hepsi bitti. Askere gidiyorum haftaya. 5 ay Bursa'da askerim. Yarın memlekete gidiyorum aile ziyaretine, o yüzden katılamıyorum.

Hoş bir buluşma olacak, imkanı olanlar kaçırmasın. Her zaman bulunmuyor. Bu arada düzenleyenlerin emeğine sağlık. Böyle etkinlikler düzenleyenleri ayrı bir kutlamak lazım.

Sizlere iyi eğlenceler diliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Geliş yolculuğunu olduğu gibi kayda alırım.

Shadowgeist eksik ama, onu da ekleyip öyle düşün.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.