Şimdi Ara

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
54
Favori
68.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SÜREKLİ SEBEPSİZCE KAPATILAN KONUMUZU YENİDEN AÇIYOR VE SİZİ BU FIRSATTAN YARARLANDIRMAK İSTİYORUZ.

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!
    Arkadaşlar Merhaba

- Menzerna-Puris-3M ve 3D ürünleriyle profesyonel boya koruma ve detaylı temizlik
    - Dünyaca ünlü Amerikan markası Ceramic Pro 9H'ın Ankara Distribütörlüğü ve seramik kaplama hizmeti
    - Dünyaca ünlü Amerikan cam filmi markası LLumar Ankara Distribütörlüğü ve cam filmi uygulama hizmeti
    - Şeffaf ve Renkli Araç Kaplama hizmeti

Randevu ve İletişim:

0(534)583 29 29
    http://www.baserhan.com.tr

Uygulama Alanımız;

Kampanyalarımız;

Profesyonel Boya Koruma Kampanyası

Profesyonel Boya Koruma KDV Dahil 550 tl yerine 349 TL.

Boya Koruma Uygulama 5 aşamadan oluşmaktadır!

KİL TEMİZLİĞİ FİYATA DAHİL EDİLMİŞTİR.
    - Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi fırçasız, süngersiz cilalı şampuanla yıkanıp temizlenir.
    - Aracın ihtiyacına göre temizlik sonrası kalın pasta ile mümkün olduğunca çizikler giderilir.
    - Aracın dış yüzeyindeki ince çizikler için ince pasta uygulaması yapılır.
    - Girdap izleri için çift başlıklı polisaj makinesiyle hare giderici uygulama yapılır.
    - En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruyucu wax uygulaması ile araç boyası koruma altına alınır.

Boya koruma işleminden sonra aracınız boyası üstünde suyu itici özelliğe sahip olacak ve eskisi kadar kir tutmamaya başlayacaktır

Boya koruma uygulamasında tüm bu işlemler 349 TL!!!

Seramik Bazlı Boya Yenieme Ve Koruma İşlemlerimizde 100 TL Fiyat Farkı Vardır.

Boya koruma öncesi ve sonrası

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!D
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!e
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!t
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!a
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!y
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!lı Temizlik Kampanyası:

Profesyonel Detaylı Temizlik 450 TL yerine KDV dahil 349 TL.

Detaylı temizlik uygulamasında aşağıdaki işlemler uygulanmaktadır.

- Aracın tüm koltukları, yan kapı döşemeleri, taban halıları ve tavan döşemesi, bagaj içi temizliği başta olmak üzere aracınızın içindeki her nokta titizlikle vakumlu makinelerimiz ile temizlenmekte,Ahtapot kurutucularımız ile Kurutulup lekelerden ve sinmiş kokulardan arındırılmaktadır.

UYGULAMA SONRASI KURUTMA FİYATA DAHİL EDİLMİŞTİR.

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!C
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!E
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!R
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!A
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!M
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!IC PRO 9H KAPLAMA KAMPANYASI

2 Kat Ceramic Pro + 1 Kat Ceramic Pro Light (Ultra Parlaklık) Uygulaması 1950 TL yerine sadece 1299 TL !!!!
    Ceramic Pro Yüzey Kaplama ve Koruma

Seramik kaplama 2 Yıl sorunsuz garanti taahhüt etmektedir.Max 3 ayda bir bakım yapılması lazımdır. Aracın kaza, darbe gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışındadır.

Türkiye'de noter tasdikli ve 2 yıl garantili tek seramik kaplama Ceramic Pro 9H'tır.

Faydaları

• Yeni ve kullanılmış otomobillerde uzun süreli ve kalıcı parlaklık sağlar.
    • Son derece dayanıklı ve kristal parlaklığında yüzey oluşturur.
    • Gerçek ve uzun süreli koruma sağlar.
    • Uzun süreler aracın daha temiz kalmasını sağlar.
    • Aracı kuş pisliğine ağaç reçinelerine karşı korur.(!5 Gün)
    • Güneş ışınları, asit yağmuru ve çözücülere karşı tam koruma sağlar.
    • Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı tam koruma sağlar.
    • Yıkama makineleri, fırça ve temizlik ürünlerine karşı koruma sağlar.
    • Camlara ve jantlara uygulanabilir, uzun süre temiz kalmalarını sağlar.
    • Çürüme ve paslanmaya karşı korur.
    • Aracınızı dolu yağışı sırasında oluşabilecek göçüklere karşı korur. (Çok Ufak)

Ceramic Pro, dünyanın önde gelen araştırma, inceleme, test etme ve sertifikalama kuruluşu "SGS" tarafından test edilip, onaylanmıştır. – SGS hakkında daha fazla bilgi için:www.sgs.com

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!A
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!D
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!R
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!E
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!S
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!İ
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!M
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!İ
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!Z
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!;

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!![
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!s
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!i
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!m
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!a
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!g
    Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!!e]https://store.donanimhaber.com/50/5d/8f/505d8f6950a868a1cd7e085348f7721b.png[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baserhanotomotiv -- 4 Eylül 2019; 13:30:17 >

• bu işletmeyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. telefonda llumar film 250tl diyip dükkana gidince yok çekiyorlar. bizde yoksa hiç bir yerde yoktur boşuna aramayın 350tlye yapalım diyerek müşteriyi kandırmaya çalışıyorlar. hiç bir yerde kalmadı dedikleri 250 liralık filmi ertesi gün başka yerde yaptırdım. buranın sahibi de telefonla arayıp rahatsız ediyor. bizim vaktimizi aldın başka randevu alacaktık diye azalıyor. hiç memnun kalmadım. önceki konun kapanmasına vesile olan kim ise o arkadaşa da teşekkür ederim. insanların mağdur olmasına mani olmaya çalışmışlar. inşAllah bu konu da kapanır ve bir daha açılmaz.
    Ben işletme sahibiyle bire bir bu konuyu tartışma ortamına girmek istemiyorum, istesem telefon ederim ya da işyerine giderim (Zaten mesajlaşmalardan sonuç alamayacağımı anlamıştım.) ancak söylediklerine cevap vermem gerektiğini düşünüyorum. Çünkü başımdan geçenleri yazarken forumda bilgilendirme olsun diye yazdığımı söylemiştim.

"Hatamız olsa bütün arabalarda olur." Aldığımız bir üründe hata/kusur çıktığında böyle diyen bir işletme yoktur sanırım. İphone aldınız kusuru vardı garantiye gönderdiniz. Apple "ya hata olsa tüm telefonlarda olur" demez sanırım. Asıl ustalık hatalı olmuş olabilir, bakalım bizden ise düzeltelim diyebilmekte bence.

"Olay şöyle arkadaş aracı yeni alıyor ve cam tavanın perdesini aldığından beri hiç açmıyor." Aracın perdesini satın aldıktan sonra hiç açmadım demedim, yıkamadan aldıktan sonra hiç açmadım dedim. Perde zırt pırt açıp kapattığım bişey değil zaten. Bu nedenle 2 hafta sonra döndüm kendilerine. Kaldı ki aracı işyerinde arkadaşımdan aldım. hiç binmediysem 50 kere binmişimdir almadan önce.

"Arkadaş telefonda zaten yeni aldım bende bilmiyorum hiç açmadım acaba böylemiydi dedi." Telefon konuşmasından ziyade mesajlaşma oldu. Onu da paylaşabilirim gerekirse. Aracı aldıktan sonra perdeler sağlam ve kapalıyken de fotoğrafı vardır illa ki. Karıştırır bulurum, o kısmını keser koyarım çok şüpheye düşülürse.

"Bende kendisine bizlik bişi olsa sadece bombe veya hafif sarklma yapar dedim." Tam bunu anlattığını düşündüğüm 2 fotoğraf ekliyorum mesaja. Daha önce kendisine de yollamıştım aynı fotoğrafları. Ayrıca hiç bombe sarkma falan demedi, direk misina gevşemiştir falan. Arkadaş isterse o mesajı da paylaşırım.

"makaranın sarmayıp perdenin sarkması malesef bizim işlemimiz akabinde oluşabilecek bi durum değil." Makara gayet de sarıyor, video da çekebilirim. İlk mesajımda anlattığım gibi, yanda perdenin gergin durmasını sağlayan yerden perde çıkmış durumda. O yüzden bombeli duruyor.

Keşke arkadaş ilk yazdığım gün cevap verseydi de sonradan "ihaleyi yıktı" falan demeseydi. Kimseye ihale yıkma derdim yok. Çok açık söylüyorum bu arkadaş masraflarını ben karşılayacağım dese de bir önemi yok benim için. Çok şükür kimseye yıkılmadan o parayı verip yaptıracak gücüm var. Kendisi üst düzey panoramik cam tavanlı araçlar yapıyoruz diye özellikle belirttiği için benim aracımı üst düzey görmedi sanırım. (Araç Volvo / panoramik tavana kadar dolu bu arada. Ayrıca herkesin malı kendince değerlidir.)

Ben kimseye gidin gitmeyin demiyorum arkadaşlar. Firmanın edeceği kardan/zarardan da bir çıkarım yok. Olanı biteni anlattım o kadar.
    Arkadaşlar ben de aracıma burada detaylı temizlik + boya koruma yaptırdım, genel anlamda fiyatına göre güzel iş yapıyorlar ANCAK aracınızda bir sorun çıkarsa KESİNLİKLE ilgilenilmiyor. Ben başımdan geçenleri anlatayım.

Yaklaşık 1 ay önce, aracımı sabah bırakıp akşama teslim aldım. Aracım cam tavan ve haliyle tavanda bir perde var. Aracı teslim ettiğimde perde KAPALIYDI yani tavandaki cam temizlenmeye müsaitti. Çok sık kullanmıyorum ancak bir süre sonra yola çıkarken perdeyi açmaya çalıştığımda perde gelmedi. Biraz araştırdıktan ve bir kaç deneme yaptıktan sonra perdeyi açmayı başarabildim. Ancak o da ne? Perde yanlardan rayından çıkmış. Tekrar içeri sarılırken üst üste toplanmış vs.

Hemen Serhat beyle iletişime geçtim, whatsapp üzerinden fotoğrafları gönderdim. Bana bu tarz cam tavanlı araçların kendilerine çokça geldiğini dolayısıyla dikkatli olduklarını, perdeyi yalnızca camı silmek için açtıklarını - ki zaten perde KAPALI cam tavan açıktı bıraktığımda- daha sonra tekrar kapattıklarını, güneşte kalmaktan dolayı misinalarının atmış olabileceğini falan söyledi. (Apartmanda kapalı garaj, işyerinde kapalı garaj var) (Perde motoru vs çalışıyor bu arada, ileri geri gidip geliyor ancak kenarlardaki yerine oturmamış ve gergin olmadığı için perde toplanıyor. Yani perdenin çalışması ile ilgili bir sorun yok)

Cumartesi günü aracı servise ve Şaşmaz'da, İvedik Sanayi'de dört beş ustaya gösterdim. Güneşten falan misina atmayacağını, araç içinden müdahale ile perdenin rayından çıkabileceğini söylediler. Ustadan ustaya fikir değişir diye farklı yerlere götürdüm ancak hepsi benzer şeyler söyledi. 1000-1200 TL tamir masraf olacağını söylediler. Servisin değiştirmek için istediği fiyata hiç girmiyorum bile. Şimdi 1 - 1.5 ay sonra bunları neden yazdım. Ben iyi niyetle, sorunun Serhat bey'in dediği gibi bi sebepten kaynaklanmasını bekledim, bayram tatili sonrası ilk fırsatta sanayiye gittim ama maalesef öyle olmadı.

Kendisine bunları özelden de yazmadım çünkü onların yaptığı işlem sırasında böyle bir şey yaşanması Serhat bey'in dediğine göre mümkün değil. Hem de whatsapptan benim attığım mesajı gördükten 1 dk sonra cevap yazdığı için ne yolladığım fotoğraflara baktığını düşünüyorum ne de yanındaki çalışanlara temizlik yaparken böyle bir şey olup olmadığını sorduğunu düşünüyorum.

Kusura bakmayın biraz uzun oldu ancak dediğim gibi başımdan geçenleri anlatmak istedim. Şu an aracımın üstünde gergin bir cam tavan perdesi yerine kırışık nevresim serilmiş gibi gözüküyor :)
  • En son zarar verdiğiniz aracın videosu ve telafisi paylaşılacakti noldu o iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Aracın çıtası yenilendi. Bizim yenilediğimiz gün yabancı bi numaradan whatsappdan mesaj geldi sen konu açtıkca ben kapattıracağım diye. Ve 2 dk sonra konu silindi. Sağolsun Donanım haberin yetkililerine konuyu ilettik bakalım yardımcı olacak. Sanırım arkadaş bugün yarın paylaşımlarını yapar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araç çıtasında hangi işlem sırasında ne gibi bir sorun oluşmuştu geçmiş olsun. Ayrıyetten konularınız ne sebeple kapattırılıyor o numaraya yazın bakalım derdi neymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leanyok -- 10 Nisan 2018; 17:9:49 >
  • leanyok L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Seat Leon marka model aracın sağ arka Kelebek camının etrafındaki çıtanın ufak bi kısmı maskeleme yapıldığı halde polisaj zarar verdi malesef. Bizde hemen kusurumuzu giderdik. Hatta arkadaşımız sağolsun hoş karşıladı bizde hemen müdahale ettik. Sorun şu numaraya ulaşamıyoruz. O günden beri kapalı. Sadece bize atılan mesaj “Sen Konuyu Açtıkca Bende Kapattıracağım.” Dedi. Ve 2dk sonra gerçekten konumuz silindi ve bu 3. Kez oldu. Kendisinin sanırım bizim yaptığımız işlerde ve Markalarımızda gözü var anlaşılan. Sağolsun üst yetkilileri bilgilendirdik araştırma yapacaklarını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baserhanotomotiv -- 10 Nisan 2018; 17:19:42 >
  • Bugün 2. kez detaylı temizlik uygulaması yaptırmak için aracımı buraya bıraktım. İlkinden memnun kalmıştım aracımı değiştirince yine burayı tercih ettim. İlgi, alaka, güleryüz ve işçilik bakımından bir şey değişmemiş. Yine memnun kaldım. Sağolsunlar aracımı sıfır gibi teslim ettiler. Buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Aracının detaylı temizliğe ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim.

• JacquesReverdi kullanıcısına yanıt
    Sıcak Fırsatımızdan Yararlanan Aracımız.

Aracımıza Yapılan İşlemler;

Detaylı İç Temizlik

Sizleride Bu Fırsatımızdan Yararlandırmak İstiyoruz.

0(534)583 29 29

• acaba cam filmi uygulama fiyatlarınız nedir. ben air 80 uygılması yaptırmak isterim. ön cam hariç fiyatlarınız nedir.
  • ayhan1966 A kullanıcısına yanıt
    LLumar Air 80 5 cam uygulaması 799₺
    LLumar Air 80 En ön cam uygulaması 499₺

Ama LLumar Air Serisine alternatif diğer serileride öneririm. Air serisi diğer serilerinin içinde yüksek rakamlı bi filmdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: baserhanotomotiv

LLumar Air 80 5 cam uygulaması 799₺
    LLumar Air 80 En ön cam uygulaması 499₺

Ama LLumar Air Serisine alternatif diğer serileride öneririm. Air serisi diğer serilerinin içinde yüksek rakamlı bi filmdir.
    teşekkür ederim. pahalıymış. diğer serilerin fiyatı nedir.
    Evet malesef dolar kurundan dolayı ve LLumarın yapmış oldu son zamdan sonra iyice pahalılaştı.
    At Serisi 250₺
    Atc Serisi 350₺
    Atr Serisi 450₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baserhanotomotiv -- 12 Nisan 2018; 10:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baserhanotomotiv

Evet malesef dolar kurundan dolayı ve LLumarın yapmış oldu son zamdan sonra iyice pahalılaştı.
    At Serisi 250₺
    Atc Serisi 350₺
    Atr Serisi 450₺
    atr 350 atc mi olacak. iki atr fiyat yazmışsınız.
    Pardon yanlış yazmışım. Düzelttim tekrar

• baserhanotomotiv kullanıcısına yanıt
    atr cam filminde kampanya düşünüyor musunuz.
    Düşünüyorduk ama hem LLumarın yapmış olduğu zam hemde dolar kurundan dolayı kampanyadan çok zam bile gelme olasılığı var malesef

• Kendilerine daha önce Honda Civic 2011 aracım için boya koruma yaptırdım. Gerçekten işçilikleri ve kullandıkları ürün çok iyiydi. Gayet başarılıydılar.

Son paylaşımlardan sonra tekrar gittim, kendileriyle görüştüm hatta cam filmine çektirdim.

Kendisiyle forum üzerine konuştuk. Konuda herhangi bir hata veya kural dışı içerik olmamasına rağmen gözümüzün önünde konu kapandı.

Kendileri gayet iyi ama beden bu şekilde birisi bela olur anlamış değilim.

Babamın aracı için detaylı temizliğe götüreceğim.

• Ment kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sizinde kendi gözünüzle tesadüfen şahit olduğunuz olayda büyük mağduriyet yaşadık. İnşallah yönetim işbirliği yapan kişileri bulur ve cezalandırır. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız

• Merhaba,

1- Google haritalarda isminiz ne olarak geçiyor? (boya koruma için)

2- Pazar günü açık mısınız?

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Kabil caddesi no 34 yazarsanız direkt gelebilirsiniz
    Malesef pazar günü kapalıyız

• Megane 2 aracımın bu seneki pasta cila boya koruma işleminide Serhat bey de yaptırdım. Teşekkür ederim. Forum yönetimininde sıkıntısı neyse açıkca yazsalarda bilsek...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.