Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara Boya Koruma Kampanyası 269 TL // Detaylı Temizlik 269TL // Seramik Kaplama 1199 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
437
Cevap
65
Favori
53.034
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Boya Koruma Kampanyası 269 TL // Detaylı Temizlik 269TL // Seramik Kaplama 1199 TL!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • SÜREKLİ SEBEPSİZCE KAPATILAN KONUMUZU YENİDEN AÇIYOR VE SİZİ BU FIRSATTAN YARARLANDIRMAK İSTİYORUZ.

Arkadaşlar Merhaba

- Menzerna-Puris-3M ve 3D ürünleriyle profesyonel boya koruma ve detaylı temizlik
    - Dünyaca ünlü Amerikan markası Ceramic Pro 9H'ın Ankara Distribütörlüğü ve seramik kaplama hizmeti
    - Dünyaca ünlü Amerikan cam filmi markası LLumar Ankara Distribütörlüğü ve cam filmi uygulama hizmeti
    - Şeffaf ve Renkli Araç Kaplama hizmeti

Randevu ve İletişim:

0(534)583 29 29
    http://www.baserhan.com.tr

Uygulama Alanımız;

Kampanyalarımız;

Profesyonel Boya Koruma Kampanyası

Profesyonel Boya Koruma KDV Dahil 475 tl yerine 269 TL. (Faturalı)

Boya Koruma Uygulama 5 aşamadan oluşmaktadır!

KİL TEMİZLİĞİ FİYATA DAHİL EDİLMİŞTİR.
    - Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi fırçasız, süngersiz cilalı şampuanla yıkanıp temizlenir.
    - Aracın ihtiyacına göre temizlik sonrası kalın pasta ile mümkün olduğunca çizikler giderilir.
    - Aracın dış yüzeyindeki ince çizikler için ince pasta uygulaması yapılır.
    - Girdap izleri için çift başlıklı polisaj makinesiyle hare giderici uygulama yapılır.
    - En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruyucu wax uygulaması ile araç boyası koruma altına alınır.

Boya koruma işleminden sonra aracınız boyası üstünde suyu itici özelliğe sahip olacak ve eskisi kadar kir tutmamaya başlayacaktır

Boya koruma uygulamasında tüm bu işlemler faturalı ve KDV dahil 269 TL!!!

Boya koruma öncesi ve sonrası

D
    e
    t
    a
    y
    lı Temizlik Kampanyası:

Profesyonel Detaylı Temizlik 500 TL yerine KDV dahil 269 TL. (Faturalı)

Detaylı temizlik uygulamasında aşağıdaki işlemler uygulanmaktadır.

- Aracın tüm koltukları, yan kapı döşemeleri, taban halıları ve tavan döşemesi, bagaj içi temizliği başta olmak üzere aracınızın içindeki her nokta titizlikle temizlenmekte, lekelerden ve sinmiş kokulardan arındırılmaktadır.

UYGULAMA SONRASI KURUTMA FİYATA DAHİL EDİLMİŞTİR.

C
    E
    R
    A
    M
    IC PRO 9H KAPLAMA KAMPANYASI

2 Kat Ceramic Pro + 1 Kat Ceramic Pro Light (Ultra Parlaklık) Uygulaması 1950 TL yerine sadece 1199 TL !!!!
    Ceramic Pro Yüzey Kaplama ve Koruma

Seramik kaplama 2 Yıl sorunsuz garanti taahhüt etmektedir. Aracın kaza, darbe gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışındadır.

Türkiye'de noter tasdikli ve 2 yıl garantili tek seramik kaplama Ceramic Pro 9H'tır.

Faydaları

• Yeni ve kullanılmış otomobillerde uzun süreli ve kalıcı parlaklık sağlar.
    • Son derece dayanıklı ve kristal parlaklığında yüzey oluşturur.
    • Yıkama dışında bakım gerektirmez.
    • Gerçek ve uzun süreli koruma sağlar.
    • Uzun süreler aracın daha temiz kalmasını sağlar.
    • Aracı kuş pisliğine ağaç reçinelerine karşı korur.
    • Güneş ışınları, asit yağmuru ve çözücülere karşı tam koruma sağlar.
    • Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı tam koruma sağlar.
    • Yıkama makineleri, fırça ve temizlik ürünlerine karşı koruma sağlar.
    • Camlara ve jantlara uygulanabilir, uzun süre temiz kalmalarını sağlar.
    • Çürüme ve paslanmaya karşı korur.
    • Aracınızı dolu yağışı sırasında oluşabilecek göçüklere karşı korur.
    • Aracınıza anahtar çarpsa bile çizilmez.

Ceramic Pro, dünyanın önde gelen araştırma, inceleme, test etme ve sertifikalama kuruluşu "SGS" tarafından test edilip, onaylanmıştır. – SGS hakkında daha fazla bilgi için:www.sgs.com

A
    D
    R
    E
    S
    İ
    M
    İ
    Z
    ;

[
    s
    i
    m
    a
    g
    e]http://store.donanimhaber.com/50/5d/8f/505d8f6950a868a1cd7e085348f7721b.png[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baserhanotomotiv -- 4 Nisan 2019; 10:34:32 >

• Yarbay
    4554 Mesaj
    En son zarar verdiğiniz aracın videosu ve telafisi paylaşılacakti noldu o iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracın çıtası yenilendi. Bizim yenilediğimiz gün yabancı bi numaradan whatsappdan mesaj geldi sen konu açtıkca ben kapattıracağım diye. Ve 2 dk sonra konu silindi. Sağolsun Donanım haberin yetkililerine konuyu ilettik bakalım yardımcı olacak. Sanırım arkadaş bugün yarın paylaşımlarını yapar.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    batkent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj
    Araç çıtasında hangi işlem sırasında ne gibi bir sorun oluşmuştu geçmiş olsun. Ayrıyetten konularınız ne sebeple kapattırılıyor o numaraya yazın bakalım derdi neymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leanyok -- 10 Nisan 2018; 17:9:49 >

• Teşekkür ederim. Seat Leon marka model aracın sağ arka Kelebek camının etrafındaki çıtanın ufak bi kısmı maskeleme yapıldığı halde polisaj zarar verdi malesef. Bizde hemen kusurumuzu giderdik. Hatta arkadaşımız sağolsun hoş karşıladı bizde hemen müdahale ettik. Sorun şu numaraya ulaşamıyoruz. O günden beri kapalı. Sadece bize atılan mesaj “Sen Konuyu Açtıkca Bende Kapattıracağım.” Dedi. Ve 2dk sonra gerçekten konumuz silindi ve bu 3. Kez oldu. Kendisinin sanırım bizim yaptığımız işlerde ve Markalarımızda gözü var anlaşılan. Sağolsun üst yetkilileri bilgilendirdik araştırma yapacaklarını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baserhanotomotiv -- 10 Nisan 2018; 17:19:42 >
    |
    |
    leanyok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Bugün 2. kez detaylı temizlik uygulaması yaptırmak için aracımı buraya bıraktım. İlkinden memnun kalmıştım aracımı değiştirince yine burayı tercih ettim. İlgi, alaka, güleryüz ve işçilik bakımından bir şey değişmemiş. Yine memnun kaldım. Sağolsunlar aracımı sıfır gibi teslim ettiler. Buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Aracının detaylı temizliğe ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim.

• Sıcak Fırsatımızdan Yararlanan Aracımız.

Aracımıza Yapılan İşlemler;

Detaylı İç Temizlik

Sizleride Bu Fırsatımızdan Yararlandırmak İstiyoruz.

0(534)583 29 29

|
    |
    JacquesReverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    150 Mesaj
    acaba cam filmi uygulama fiyatlarınız nedir. ben air 80 uygılması yaptırmak isterim. ön cam hariç fiyatlarınız nedir.

• LLumar Air 80 5 cam uygulaması 799₺

LLumar Air 80 En ön cam uygulaması 499₺

Ama LLumar Air Serisine alternatif diğer serileride öneririm. Air serisi diğer serilerinin içinde yüksek rakamlı bi filmdir.

|
    |
    ayhan1966 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baserhanotomotiv

LLumar Air 80 5 cam uygulaması 799₺

LLumar Air 80 En ön cam uygulaması 499₺

Ama LLumar Air Serisine alternatif diğer serileride öneririm. Air serisi diğer serilerinin içinde yüksek rakamlı bi filmdir.
    teşekkür ederim. pahalıymış. diğer serilerin fiyatı nedir.

• Evet malesef dolar kurundan dolayı ve LLumarın yapmış oldu son zamdan sonra iyice pahalılaştı.

At Serisi 250₺

Atc Serisi 350₺

Atr Serisi 450₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baserhanotomotiv -- 12 Nisan 2018; 10:35:25 >
    |
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baserhanotomotiv

Evet malesef dolar kurundan dolayı ve LLumarın yapmış oldu son zamdan sonra iyice pahalılaştı.

At Serisi 250₺

Atc Serisi 350₺

Atr Serisi 450₺
    atr 350 atc mi olacak. iki atr fiyat yazmışsınız.

• Pardon yanlış yazmışım. Düzelttim tekrar

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

atr cam filminde kampanya düşünüyor musunuz.
    |
    |
    baserhanotomotiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Düşünüyorduk ama hem LLumarın yapmış olduğu zam hemde dolar kurundan dolayı kampanyadan çok zam bile gelme olasılığı var malesef

|
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    Kendilerine daha önce Honda Civic 2011 aracım için boya koruma yaptırdım. Gerçekten işçilikleri ve kullandıkları ürün çok iyiydi. Gayet başarılıydılar.

Son paylaşımlardan sonra tekrar gittim, kendileriyle görüştüm hatta cam filmine çektirdim.

Kendisiyle forum üzerine konuştuk. Konuda herhangi bir hata veya kural dışı içerik olmamasına rağmen gözümüzün önünde konu kapandı.

Kendileri gayet iyi ama beden bu şekilde birisi bela olur anlamış değilim.

Babamın aracı için detaylı temizliğe götüreceğim.

• İyi dilekleriniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sizinde kendi gözünüzle tesadüfen şahit olduğunuz olayda büyük mağduriyet yaşadık. İnşallah yönetim işbirliği yapan kişileri bulur ve cezalandırır. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız

|
    |
    Ment kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    15314 Mesaj
    Merhaba,

1- Google haritalarda isminiz ne olarak geçiyor? (boya koruma için)

2- Pazar günü açık mısınız?

• Merhabalar Kabil caddesi no 34 yazarsanız direkt gelebilirsiniz

Malesef pazar günü kapalıyız

|
    |
    Kıdemli Yarbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj
    Megane 2 aracımın bu seneki pasta cila boya koruma işleminide Serhat bey de yaptırdım. Teşekkür ederim. Forum yönetimininde sıkıntısı neyse açıkca yazsalarda bilsek...
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Blogio
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,495
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.