Şimdi Ara

Ankara Boya Koruma Kampanyası 349 TL // Detaylı Temizlik 349TL // Seramik Kaplama 1299 TL!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
54
Favori
68.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayramı takip eden hafta içi için randevu almayı düşünüyorum boya koruma+ detaylı iç temizlik.. Aracın içi ilk sayfadaki araçlar gibi perişan değil yeni alındı o yüzden temiz temiz binmek istiyorum koruma ve temizlik ile birlikte takribi kaç saat ayırmamız gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahtan bırakırsanız eğer aracınızı aynı gün akşam teslim ederim. Ayrıca kullandığımız kimyasalların içinde dezenfektanda mevcuttur. Sağlıklı bi şekilde kullanabilirsiniz aracınızı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baserhanotomotiv kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar aracin kaputunda derin de olmak uzere cesitli cizikler mevcut. Bunlari ve tas izlerini de rotus boyayla vs giderebiliyor musunz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • corvinnus kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Uygulamaya aracınızı bırakmaya gelirken yanınızda rötüş boyanızıda getirirseniz taş izlerinin üzerine boya korumadan sonra en son rötüş yapabiliriz 😊😊

• baserhanotomotiv kullanıcısına yanıt
    Peki avuc ici kadar bi yerde isidan kaynakli verdik atmasi var orasi nasil duzeltilebilir ?

• corvinnus kullanıcısına yanıt
    Malesef bişey yapılamaz. Birazcık belki belirginliğini azaltabiliriz ama tamamen geçmesi için yeniden boyanması,eğer kurtarırsa yeniden vernik atılması gerekir.

• istanbul'da anadolu yakası uygun ve kaliteli nerede yaptırabiliriz tavsiye edebilecek var mı?
  • Bursada kampanyali şekilde kaliteli yaptiracagimiz yer bilen varsa yesillendirsin lutfen

• Merhaba Fluence aracımı detaylı temizlik icin getirmek istiyorum. Kampanya devam ediyor mu?Kredi kartı gecerli mi? Islem ne kadar sürüyor?

• dedelekk D kullanıcısına yanıt
    Evet kampanyamız devam ediyor. Kredi kartı geçerlidir. Aracınızı sabah bırakıyorsunuz aynı gün akşam teslim ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: baserhanotomotiv

Evet kampanyamız devam ediyor. Kredi kartı geçerlidir. Aracınızı sabah bırakıyorsunuz aynı gün akşam teslim ediyoruz.
    @baserhanotomotiv kaput koruma filmi için foruma özel kampanyanız varmı
  • İstanbul'da da çıkmadı ki şöyle biri, en azından forumdan referanslı olarak, aklımızda şüphe olmadan iş yaptırırdık.

Hayırlı işler olsun. Güzel fırsat. İstanbul'da olsa boya koruma yaptırtmak isterdim.
  • alirbsh A kullanıcısına yanıt
    Malesef kaput filmi kampanyamız bulunmuyor şuan ama uygun fiyattan uyguladığımızı düşünüyoruz. Oracal Oraguard Tam Boy Kaput Filmi şuan için 249₺

• Balliba kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah Ankaraya gelirseniz beklerim. 😊

• Şuan getirsek akşama alabilir miyiz :)

• merhaba. seramik kaplama işlemi ne kadar sürüyor. kredi kartı taksit var mı yoksa tek çekim mi? Birde aracın tavanında belli belirsiz iki yerde kuş pisliğinin izi var. seramik kaplama ile bu izlerde azalma olur mu? Bu kaplama yapıldıktan sonra kuş pisliği yanıklarını tamamen durdurur mu?
  • Ment kullanıcısına yanıt
    Malesef. Randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bayramdan sonraki hafta yardımcı olabilirim 😊

• differentt D kullanıcısına yanıt
    Seramik kaplama aracı biraktığınız günün ertesi gün akşamı alıyorsunuz. 1 gece kalıyor araç. Bonus Kartınız var ise 3 taksit yapabiliyorum. Ayrıca bankanızda size +taksitler vermektedir. Dünki müşterimize +3 daha verdi mesela. Tavandaki kuş yanığı uzun soluklu birşey değilse almaya çalışırız. Alamasakta azaltırız. Üzerine seramikte gelirse de baya bi belirginliği azalmış olur lekenin.

• Aracı dün teslim aldım çok güzel işçilik çıkarmışlar teşekkür ediyorum.
  • Aslında 2 tane aracımız var (hyundai i30 ve mercedes w211) İkisini de hem detaylı temizlik hem de boya koruma yaptırmak istiyorum ancak bazı yorumlar beni korkutuyor. Kimisi çok memnun kimisi ise aracında zarar olduğundan veya işçiliğin kötü olduğundan bahsediyor. Çok kararsızım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.