Şimdi Ara

Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
102
Favori
131.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pasaport icin biyometrik fotograf lazim oldu sağolsun.Gittim yardımcı oldu beyefendi.Benden +referans.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizde iki kişi gittik geçen hafta. Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bu sabah gittim. sabah gittigimde kapaliydi, ilk sayfada yazan numaraya mesaj attim. sag olsun abi geri dönüş yaptı, hemen gidip fotoğrafları çektirdim. bilmeniz açısından söylüyorum, dükkan kapalı olduğu an ben başka fotoğrafçılara gidip fiyat sordum. biometrik icin 6'liya 15 istediler, biri de en az 8 li olur o da 20 dedi. benim bir de memurluk başvurusu için 6x9 fotografa ihtiyacim vardi. diğer fotoğrafçılardan biri 4 tanesine 20 istedi, digeri 2 tanesine 15 istedi. burası ise 4 tanesine 10 lira aldı. ve dukkan sahibi baya kibar bir insan, işini de para icin degil sevdigi icin yaptigi belli. 2 milim yanlış yaptigini söylediği fotograflari yeniden cikartti. ben gayet memnun kaldım açıkçası. başka yerde daha az adet fotoğrafa en az 35-40 lira verecektim, burada 20 lira verdim. öneriyorum kısacası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsunda 4 biyometrik 10 lira 8 lisi 15 lira sanırim

• quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

Samsunda 4 biyometrik 10 lira 8 lisi 15 lira sanırim

Siz fotoğraflarınızı gönderin toplu olarak, kargo ile yine oradan daha uygun rakamlara gönderebilirim :)
  • İstanbul Avcılarda 4 tanesine 18 TL fiyat çekti. Üstelik 3 kişi gittiğimiz halde indirim bile yapmadı bizde çektirmedik:)

Konu dışı olmazsa İstanbulda biyometrik fotograf fiyatı alanlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozan CK

ben de bu sabah gittim. sabah gittigimde kapaliydi, ilk sayfada yazan numaraya mesaj attim. sag olsun abi geri dönüş yaptı, hemen gidip fotoğrafları çektirdim. bilmeniz açısından söylüyorum, dükkan kapalı olduğu an ben başka fotoğrafçılara gidip fiyat sordum. biometrik icin 6'liya 15 istediler, biri de en az 8 li olur o da 20 dedi. benim bir de memurluk başvurusu için 6x9 fotografa ihtiyacim vardi. diğer fotoğrafçılardan biri 4 tanesine 20 istedi, digeri 2 tanesine 15 istedi. burası ise 4 tanesine 10 lira aldı. ve dukkan sahibi baya kibar bir insan, işini de para icin degil sevdigi icin yaptigi belli. 2 milim yanlış yaptigini söylediği fotograflari yeniden cikartti. ben gayet memnun kaldım açıkçası. başka yerde daha az adet fotoğrafa en az 35-40 lira verecektim, burada 20 lira verdim. öneriyorum kısacası.

Hocam icra katipliği için mi 6x9 resim çektirdiniz ? :)

• +reflerimi sunuyorum abime. Sohbeti güzeldi. Fotoğraflar için 2 kere uğraştı sağolsun. "Tüm fotoğrafçılar eşittir, Selim hocam daha da eşittir."

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

quote:

Orijinalden alıntı: Ozan CK

ben de bu sabah gittim. sabah gittigimde kapaliydi, ilk sayfada yazan numaraya mesaj attim. sag olsun abi geri dönüş yaptı, hemen gidip fotoğrafları çektirdim. bilmeniz açısından söylüyorum, dükkan kapalı olduğu an ben başka fotoğrafçılara gidip fiyat sordum. biometrik icin 6'liya 15 istediler, biri de en az 8 li olur o da 20 dedi. benim bir de memurluk başvurusu için 6x9 fotografa ihtiyacim vardi. diğer fotoğrafçılardan biri 4 tanesine 20 istedi, digeri 2 tanesine 15 istedi. burası ise 4 tanesine 10 lira aldı. ve dukkan sahibi baya kibar bir insan, işini de para icin degil sevdigi icin yaptigi belli. 2 milim yanlış yaptigini söylediği fotograflari yeniden cikartti. ben gayet memnun kaldım açıkçası. başka yerde daha az adet fotoğrafa en az 35-40 lira verecektim, burada 20 lira verdim. öneriyorum kısacası.

Hocam icra katipliği için mi 6x9 resim çektirdiniz ? :)

aynen icra katipligi icin cektirdim. Kızılay'da en ucuz 4 lusunu 20 ye cekiyorlar. burada 10 tl
    bir de diger fotocular illa en az 4 tane satiyor ya da 2 tane. bu mekanda istedigin sayida alabiliyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende icra katipliği için orada çektirdim sağolsun uygun fiyatta halletti
  • Katiplik, memurluk için belirtilen özel ebatları da çekip basıyoruz arkadaşların da belirttiği gibi.
  • Çekildiğimiz fotoyu elektronik ortamda alabiliyor muyuz? Bunun için talep ettiğiniz ücret nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Çekildiğimiz fotoyu elektronik ortamda alabiliyor muyuz? Bunun için talep ettiğiniz ücret nedir?

Çekilen fotoğraf açısından elektronik ortamda verilecek belge boyutu çok büyük oluyor, bunun için size tek tavsiyem şu olabilir, fotoğraf çekildikten sonra taramasını yapıp belge boyutunu minimale indiririz bu şekilde yapılabilir, ya da belge ve fotoğrafı siz gönderip bunun basıma hazırlanmasını mı bizden talep ediyorsunuz acaba? Bunu biraz daha açabilirseniz eğer yardımcı olabiliriz.
  • Çekilen fotogafi raw olarak degil küçültülmüş bicimde jpg biçiminde almak istiyorum dijital ortamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Çekilen fotogafi raw olarak degil küçültülmüş bicimde jpg biçiminde almak istiyorum dijital ortamda.

Üzerinde bizim logomuzun bulunması şartı ile yapılabilir tabi ki(iş başvurusu vs , gibi dijital platformlarda kullanılmak kaydı ile).Bunun dışında biometrik çekimde hiç bir suretle logo bulundurmadan teslim ederiz.
  • Fotoğraf çektirip de almaya gelmeyen arkadaşları bekliyoruz,akşam saat 20.00 a kadar işletmedeyiz. :)
  • Merhaba; pasaport, kimlik ve ehliyet değişecek. Sanırım bunların ölçüleri aynı değil mi? Hepsine kullanabiliyoruz?

Bir de italya vize başvurumuz olacak. 3 kişiyiz toplu bir fiyat verirsen gelip çektirelim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

Merhaba; pasaport, kimlik ve ehliyet değişecek. Sanırım bunların ölçüleri aynı değil mi? Hepsine kullanabiliyoruz?

Bir de italya vize başvurumuz olacak. 3 kişiyiz toplu bir fiyat verirsen gelip çektirelim hocam.

Ölçüleri kesinlikle aynı hocam,pasaport-ehliyet ve kimlikte.özel mesaj atıyorum.
  • Fotoğraflarını almamış arkadaşları bekleriz tekrar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanet Olasıca Federaller

Fotoğraflarını almamış arkadaşları bekleriz tekrar :)

kampanya devam mı,yarın sabah kaçta açarsın bide foto ne kadar sürede çıkıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.