Şimdi Ara

Ankara Big Bang Burger'e giden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabâ arkadaşlar, birçok yerde hakkında yazılıp çizilmiş ama mantıklı bir inceleme bulamadım. Oburcan'ın incelemesi tatmin etmedi.

Ankara Çiftlik'te bulunan Big Bang Burger nasıl bir yer, lezzet olarak?

Facebook'tan kendilerine sordum; eve sipâriş veremiyormuşuz. Gittiğimiz yola, verdiğimiz paraya değer mi sizce?

• hocam ben 3-4 defa gittim açıkcası herşey mükemmel gerçek hamburger yediğinizi hissediyorsunuz , patatesler felan mükemmel burgerking mc donals bu markanın yanında bi hiç fakat big bang burger diğer yerlere göre biraz tuzlu
  • Eyvallah hocam, biraz geç oldu cevap ama...

Geçenlerde, sonunda ilk kez ben de gittim; ve dedikleri kadar varmış hakikaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofrhye

Eyvallah hocam, biraz geç oldu cevap ama...

Geçenlerde, sonunda ilk kez ben de gittim; ve dedikleri kadar varmış hakikaten

tunalıya şube açtılar , inşallah büyürler çok kaliteli hizmet veriyolar
  • Bunu yeni duydum.

Bence de büyümeleri çok iyi olur; Burger King ya da Mc Donald's'ın eşek etinden hâllice ürünlerine kalmayız.
  • Bende merak ediyorum burayı. arabasız nasıl ulaşım çiftlik şubesine ?Honda efe plaza'nın yanındaymış galiba hiç gözüme çarpmadı daha önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 10 Ağustos 2014; 23:12:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Bende merak ediyorum burayı. arabasız nasıl ulaşım çiftlik şubesine ?Honda efe plaza'nın yanındaymış galiba hiç gözüme çarpmadı daha önce.

hocam çiftlik kavşağından geçen her hangi bi otobüse binin önünde inersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxious.31

quote:

Bende merak ediyorum burayı. arabasız nasıl ulaşım çiftlik şubesine ?Honda efe plaza'nın yanındaymış galiba hiç gözüme çarpmadı daha önce.

• quote:

quote:

quote:

HAmburgeri sunuşları çok güzel ve özenle gözüküyor.En azından burgerking deki gibi savurnamışlar.Birde birşey söylemek istiyorum ; bu menüyü ne kadara aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

quote:

quote:

quote:

HAmburgeri sunuşları çok güzel ve özenle gözüküyor.En azından burgerking deki gibi savurnamışlar.Birde birşey söylemek istiyorum ; bu menüyü ne kadara aldınız?

yanlış hatırlamıyosam 38 liraydı hocam bizi 20 biri 17 mi 18 mi neydi 2 menü aldım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

quote:

quote:

quote:

yanlış hatırlamıyosam 38 liraydı hocam bizi 20 biri 17 mi 18 mi neydi 2 menü aldım

Fiyat 2 burgere göre uygun bence.Tek sorunu var oda patatesler biraz küçük gibi geldi.

• Gimart'a da şube açtılar , şu a city nin yanındaki yeni açılan market

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 30 Ağustos 2014; 9:46:32 >
  • İlk açıldığından beri giderim o gün bugündür burger king mc donalds tarzı yerlerden yemiyorum hamburgeri

Ankaranın en iyisi diyebilirim Big Bang için
  • Eyvallah arkadaşlar, bu vesileyle de iyi reklamını yaptık forumda çaktırmadan

• Mukemmel. Defalarca gittim. Parasini sonuna kadar hakediyor. Hele burger ve mc donaldsi dusununce.

• Arkadaşlar, madem bu kadar lafı geçti, ben de kendi fikrimi yazayım.

Hâliyle(bu konuyu açtıktan sonra) benim de gitme fırsatım oldu ve diyebilirim ki, eğer bu gidişatı bozmazlarsa, Türkiye ile adı anılan oluşumlardan olabilirler. Uzun uzadıya yazmayacağım, gidin ve bir kere de olsa deneyin

• Bende az önce sipariş ettim buradan.Single menuydu aldığım galiba 15tl gibi fiyatı vardı.Bakalım f/p oranı nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empty Words.

Bende az önce sipariş ettim buradan.Single menuydu aldığım galiba 15tl gibi fiyatı vardı.Bakalım f/p oranı nasıl olacak.

Hocam SS'lerle destekleyebilirseniz çok iyi olur
    Birde fiyat listesinin resmini de atabilir misiniz size zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: CT Fletcher

quote:

Orijinalden alıntı: Empty Words.

Bende az önce sipariş ettim buradan.Single menuydu aldığım galiba 15tl gibi fiyatı vardı.Bakalım f/p oranı nasıl olacak.

Hocam SS'lerle destekleyebilirseniz çok iyi olur
    Birde fiyat listesinin resmini de atabilir misiniz size zahmet

Bence fiyat ve doyurucu olarak çok iyi.Normalde 15tl bu menü ama ben yemek sepetindeki joker indirim ile 2 menuyu 20tl ye aldım.
     Ankara Big Bang Burger'e giden var mı? Ankara Big Bang Burger'e giden var mı? Ankara Big Bang Burger'e giden var mı?

Edit: Birde yanına değişik bir sos getirdiler.Ben pek beğenmedim tadını.Patatesler ise bana çok tuzlu geldi ama yinede tadı bence hoştu.Hamburgerin ise ekmeği kalındı ve büyüktü.Fiyat listesi yemek sepetinde farklı oldugundan atmadım.1tl daha fazla oluyordu galiba orada fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empty Words. -- 21 Mayıs 2015; 21:23:21 >

• Hamburgerde ekmek çok önemli benim için, fotolarda çok standart gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.