Şimdi Ara

Ankara Balgat semti için yol tarifi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 Nisan sabahı otobüsle İzmir'den Ankara'ya geleceğim ve Balgat'ta akşam bir düğün organizyonuna katılacağım. Şehri az tanıyan biri olarak aşağıdaki sorularıma yanıt verilirse memnun olurum ;

1) Otogarın içerisinden Kızılay'a metro olduğunu biliyorum bu noktada sıkıntı yok. Kızılay'da da Sakarya Caddesini biraz biliyorum. Bu bölgede gezerek zamanımı geçirebileceğimi düşünmekteyim. Bölgeden Fazla uzaklaşmama adına Kızılay dışında bana farklı yerler önerileriniz olabilir mi ?

2) Öğleden sonra Kızılay'dan Balgat semtine en kısa ve sorunsuz nasıl gidebilirim. ? Metro , Dolmuş , Belediye otobüsünden hangisini tercih etmeliyim. Balgat'ta olduğu belirtilen Litai TBB Konuk Evi'ne ulaşmak için hangi durakta inmem gerekiyor ?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Kizilay Güvenpark ın hemen üstünde balgat dolmuşları var kime sorsanız gösterir. Bu dolmuş binin Türkiye Barolar Birliği nde ineceğinizi söyleyip oraya vardiğinizda haber vermesini rica edin. Litai zaten TBB nin yanında ve dolmusun güzergahı üzerindedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

18 Nisan sabahı otobüsle İzmir'den Ankara'ya geleceğim ve Balgat'ta akşam bir düğün organizyonuna katılacağım. Şehri az tanıyan biri olarak aşağıdaki sorularıma yanıt verilirse memnun olurum ;

1) Otogarın içerisinden Kızılay'a metro olduğunu biliyorum bu noktada sıkıntı yok. Kızılay'da da Sakarya Caddesini biraz biliyorum. Bu bölgede gezerek zamanımı geçirebileceğimi düşünmekteyim. Bölgeden Fazla uzaklaşmama adına Kızılay dışında bana farklı yerler önerileriniz olabilir mi ?

2) Öğleden sonra Kızılay'dan Balgat semtine en kısa ve sorunsuz nasıl gidebilirim. ? Metro , Dolmuş , Belediye otobüsünden hangisini tercih etmeliyim. Balgat'ta olduğu belirtilen Litai TBB Konuk Evi'ne ulaşmak için hangi durakta inmem gerekiyor ?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Kaybolursan veya bir sıkıntı olursa buraya yazarsan yardımcı oluruz kardeş.Ayrıca gezecek yer tunalıdır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Kizilay Güvenpark ın hemen üstünde balgat dolmuşları var kime sorsanız gösterir. Bu dolmuş binin Türkiye Barolar Birliği nde ineceğinizi söyleyip oraya vardiğinizda haber vermesini rica edin. Litai zaten TBB nin yanında ve dolmusun güzergahı üzerindedir.

İlginiz ve verdiğiniz cevap için size çok teşekkür ederim. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Kizilay Güvenpark ın hemen üstünde balgat dolmuşları var kime sorsanız gösterir. Bu dolmuş binin Türkiye Barolar Birliği nde ineceğinizi söyleyip oraya vardiğinizda haber vermesini rica edin. Litai zaten TBB nin yanında ve dolmusun güzergahı üzerindedir.

İlginiz ve verdiğiniz cevap için size çok teşekkür ederim. Saygılar.

Rica ederim. Kullandığınız değerli üslup için ben teşekkür ediyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.