Şimdi Ara

ankara bahçelievler kablo döşeme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_68090043/tm.htm Ben de böyle bir başlık açmıştım neyse yazdığımı buraya da kopyalayayım.
    "Yetkili ile görüştüm şubat sonu hizmete başlanacağını söyledi.Apartman olarak değil de tek daireye çekiyor musunuz dedim yapıyoruz dediler.Ama burada yazılan eski mesajlarda toplu olursa fiberin çekildiği felan yazıyordu.Bilginize... "
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan1287

dün 6.caddede fiber çalışması vardı sanırım. aynı yenimahalledeki gibi yolu ince bir şekilde kazılmıştı. konu hakkında bilgisi olan paylaşsın.

Evet, 6 ve 7 caddeye kablolar döşendi. Ancak sadece caddelere. Sokaklara yok şu an..
  • bu çekilen fiber kablolar hangi firmanın acaba? telekomun mu? superonlin mı? vs??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan1287

bu çekilen fiber kablolar hangi firmanın acaba? telekomun mu? superonlin mı? vs??

Superonline..
  • Bi sokaga kablo dosendikten ne kadar sonra aktif oluyor ve apartmanlara doseniyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatacam ama yıl olmuş 2014 hala fiber internet hakkında gram ilerleme yok. en son caddelere döşediler ondan sonra tırt. caddedekiler bile kullanamıyor interneti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alijchan

konuyu hortlatacam ama yıl olmuş 2014 hala fiber internet hakkında gram ilerleme yok. en son caddelere döşediler ondan sonra tırt. caddedekiler bile kullanamıyor interneti.

İyi yaptın hakikaten kaç yıldır bekliyoruz en ufak bir gelişme yok.
  • alijchan A kullanıcısına yanıt
    İyi yaptın emek 8cadde tarafındayım bende burayada döşediler geçen sene hala bir hizmet yok ortada
  • bu fiber hizmeti neden yok? kim döşedi niye döşedi neden hizmet yok. resmen terkedilmiş gibi oldu. ankaranın göbeğinde en önemli semtte en parası olan semtte fiber yok. sen evlere fiberi çek bak bakalım kapış kapış satılmazmı gör. ama noldu bilmiyorum birden kesildi herşey.
  • Keçiören Aşıkpaşa Caddesinde harıl harıl çalışma var. Kabinler yerleştirilmiş. Dün personel fiberleri sonlandırıyordu. Apartmanımızın içine kadar gelmiş, kutu koymuşlar.
  • Bildiğim kadarıyla Ankara Bahçelievler'de kabloları süperonline döşedi. Kablolar döşenirken yollar kazındı tekrara asfalt yapıldı. Kaç sene oldu halen hizmet yok. Bahçelievler gibi nerdeyse bir site düzenindeki semte neden fiber gelmiyor anlamış değilim. Sanıyorum sorun hukuksal. Utanç verici. Bahçelievlerdeki reklam panolarında fiber reklamları olması ayrı bir komiklik. Dalga geçiliyor sanki.
  • Dün yine fiber kablo döşeniyordu 1. cadde'de 3 sene aradan sonra.
  • yapılan çalışmalar genellikle kendi mevcud omurgalarını iyileştirmek için elit yerler, belli siteler dışı, fiber projelendirmesi yapılmıyor(sol + telekom) telekom anca vdsl veriyor oda şansı olana dsl kafasıyla fiber veriyorum diyor ya oda ayrı
  • Aradan 5 sene geçmiş, hala aktif etmediler fiberi görüyorsunuz değil mi şaka gibi?

Temmuzda gelecek dedi bana bir şubeleri. Hep gelecek gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Aradan 5 sene geçmiş, hala aktif etmediler fiberi görüyorsunuz değil mi şaka gibi?

Merhaba,

Temmuz geldi, bitecek bile... :)

Emek/Bahçelievler sakinleri olarak gidip görüşebileceğimiz veya toplu mail atabileceğimiz kimse yok mudur hocam?

ayıptır artık.
  • bize çoktan dayama döşeme yaptılar size daha yeni mi yapıyorlar ajfşlsdjfkşlaskdfkşljafçkvhskşdfnvkşl3rj3nvşoasdmjvöşlajevueltyao8cwpq
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teken

quote:

Aradan 5 sene geçmiş, hala aktif etmediler fiberi görüyorsunuz değil mi şaka gibi?

Merhaba,

Temmuz geldi, bitecek bile... :)

Emek/Bahçelievler sakinleri olarak gidip görüşebileceğimiz veya toplu mail atabileceğimiz kimse yok mudur hocam?

ayıptır artık.

Yok hocam kime anlatalım derdimizi. Kaç kere aradım, mail attım. Ankara, bahçelievler gibi güzide bir semti bile takmadıklarına göre. Napalım bizde mi ceo'ya ulaşalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teken kullanıcısına yanıt
    Sabah'ın 7'sinde, ceolara twitterden yazdım. Detaylıca bilgi verdim. Bana dönüş oldu. Bölgeyi detaylı inceleyip bana dönüş yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 12 Temmuz 2017; 22:40:36 >
  • quote:

Sabah'ın 7'sinde, ceolara twitterden yazdım. Detaylıca bilgi verdim. Bana dönüş oldu. Bölgeyi detaylı inceleyip bana dönüş yapacaklar.

Umarım çıkar.. Nedir adresleri? isteyenler iletişime geçsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teken

quote:

Umarım çıkar.. Nedir adresleri? isteyenler iletişime geçsinler.

https://twitter.com/Kaan_Terzioglu

https://twitter.com/murat__erkan

Ceolar, ben iki kişiye yazdım.

https://twitter.com/SuperYardim kısmı benimle iletişime geçip, Ankara bölge sorumlusu Onur bey aradı. Projeyi kontrol edip bilgi verecek.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.