Şimdi Ara

Ankara Ayrancı'da Türknet mi TTnet mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 24 mbit VDSL kullanıyorum. Türknet'in internet sitesinden kontrol ettiğimde 75 Mbit destekliyor altyapım. Yaklaşık 13 gün sonra TTnet taahhütüm bitiyor. 135 tl ödüyordum 24mbit internet için ancak şuan aynı internet için 240 tl gibi bir tutar istiyorlar 2 senelik taahhüt. Ben hızı da yükseltmek istiyorum.

Şimdi sorum şu;

Sizce 288 tl 2 sene 75 mbit Türk Telekom taahhütü mü daha mantıklı?

Yoksa;

250 tl 75mbit taahhütsüz Türknet mi?

Türknete geçmede kafamda 2 soru işareti var;

İlki: fiyat... Diğerinde garanti sabit fiyat 2 sene. Türknette ise her an zam gelebilir. Bu açıdan fiyat olarak Türk Telekom daha mantıklı geliyor.

İkincisi: Hat kalitesi ve servis. Eğer olurda hattım 75mbit kaldırmazsa (daha önce oldu başka evde kaldırıyor deselerde sürekli kopuyordu düşük hıze sabitlemişlerdi.) Türknette sorun yaşayabilirim servis konusunda diye düşünüyorum. TTnette en azından desteklemiyorsa paketi düşürürler servis veremedikleri için.

Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 1 Mart 2023; 12:5:7 >

• TT mantıklı gibi

Ankara Ayrancı'da Türknet mi TTnet mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 1 Mart 2023; 14:17:24 >
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

lol Ankara Ayrancı'da Türknet mi TTnet mi? 

PS: Yukarı Ayrancı [:)]

• 250 tl 75mbit taahhütsüz Türknet çünkü olurda beğenmezsem "İptal edin la bunu." diyorsun sana asla karşı gelmiyorlar çünkü şart koşmuyorlar kolaylıkla ayrılabiliyorsun memnun kalmazsan ttnet kullanan biri olarak pişmanım mahvoluyorum yüksek miktarda para ödeyip 10-20 mbps alıyorum

• Kablonet altyapısına baktın mı? Arkadaşım Ayrancı'da Kablonet'ten çok memnun.

• Brotha B kullanıcısına yanıt

Bakmadım hocam kontrol edeyim sitesinde vardır herhalde

Güncelleme: Baktım hocam en pahalısı kablonet şuan. Zaten çok paketleride yok sanırım fiber dışında. 25 mbit VDSL 289 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 1 Mart 2023; 16:2:10 >
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt

Bir de Millenicom'a bakabilirsiniz, ben memnunum açıkçası

• Tt al geç. En azından aradığın zaman gelip ilgileniyorlar. Diğerlerinin umrunda değil sadece satarken varlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.