Şimdi Ara

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.847
Cevap
55
Favori
171.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba octavia icin bu sistemi ne kadara yaptiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vay-vay

Forum üyemizin Mitsubishi Colt aracına Avangart cam filmi uygulaması yaptık.

evet, cumartesi öğleden sonra için randevu aldım..öncelikle firma yetkilisi çok efendi,genç, samimi bir arkadaş... acaba şöyle mi olur, yoksa böyle mi olur diye hiç tereddüt yaşamadım... 150 liralık iş, şansımıza artık demedim.. işlemi yapan Kadir hocam ince ince uğraşınca zaten çayımı aldım, takıldım kenarda..haa -sizi şöyle alalım, ayak altında durmayın falan gibi şeyler burada yok.. başında durup izleyebilirsiniz...

işlem şöyle: önce ince burun hava tabancası ile kapı fitillerin tozları iyice çıkarıldı..fitiller bantlandı...cam üzerinde kalıntı, yapışkan vs ince noktalar temizlendi.. sonra da hafif köpüklü su ve hava yardımı ile camlar temizlendi.. film, camın dış tarafından, koruyucu bandı çıkarılmadan cama su yardımı ile yapıştırılarak ölçülerek kesildi...sonra iç tarafından değişik spatulaların yardımıyla ince işçilikle yapıştırıldı.. kelebek camları dahil ön cam hariç bende 9 cama uygulama yapıldı..

işlem tam 2 saat sürdü..

tabi ki daha pahalı ve kaliteli film ürünleri var... fakat işçilik bence olayın %70'i... temiz bir iş çıkarılmış oldu.. fiyat/performans ürünü olduğunu söyleyebilirim.. ileride bir hata olursa bunu da buradan yazarım elbet.. ama zaten 2 yıl boyunca firma yaptığı işin arkasında.. giderim, ilgili camı yeniden yaparlar..

sağlıcakla..
  • efilefil kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 1550 TL montaj hariç.
  • turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Aracınızı güzel günlerde kullanın.
  • Kampanyanız ne zamana kadar devam ediyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • croweN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maliyetlerle ilgili önemli bir değişiklik olmadığı müddetçe devam edeceğiz.
  • vay-vay kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Ankara'ya döndüğümde mutlaka yanınıza uğrayacağım o vakit.Hayırlı işler dilerim.

• Kampanyamızdan yararlanan forum üyemizin aracı.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vay-vay -- 2 Nisan 2019; 10:56:58 >
  • Flim yeşil dediniz ama siyah duruyor gayet koyu ve güzel,araç çıksın uğrayacağım

• kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Konuyu ilk açtığımda yeşil demiştim ama düzenleme yapıldı ilk mesajlara bakarsanız. Film füme renktir, ilk mesjda uygulama yapılan üye araçları mevcut.
  • Ford mondeo android multimedya cihaz montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası
  • Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası
  • Nissan Juke android multimedya sistem montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası
  • Zaman geçmeden kaput, çamurluk ve farlarınızda oluşacak taş izlerini engelleyebilirsiniz. Oraguard 150 mikron koruyucu ile şeffaf kaplama uygulaması yaptırabilirsiniz.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası
  • Skoda double universal android multimedya montajımız.

• Renault Clio ve BMW F30 android multimedya sistem montajlarımız.

• Cam filmi uygulanirken iç doseme sökülüyor mu?

• merhabalar öncelikle hayırlı olsun. ben size çok yakınım etlik tarafındayım. öğle arası saat 11.30 12.00 gibi gelsem 13.30 a kadar biter mi acaba. bir de detaylı temizlik pasta cila yapıyor musunuz

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    Tahmin etmiştim vay vay ve emr arasında bir bağ olduğunu. :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.