Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 1100 tl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
206
Favori
222.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filtreleri alıyorum (mazot da dahil) gidiyorum ustama 70 tl hepsinin değişimi.. Hatta kızdırma bujisi de arızalıydı onun değişimine de 50! lira alırım demedi. Anlaştığımız fiyatı 70tl verdim çıktım.. Turistik, pahalı bir ilçe hemde..
    Fırsat göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Canınız sağolsun.Size ücretsiz yapalım.

Alıntıları Göster
    Buji değişimi denen şey evde ampul değiştirmekten farklı değil 50 lira istenmesine kızmam insanlar alışmış çünkü.20-30 liraya alacağınız buji anahtari ve internetten sipariş edeceğiniz bujilerle 10 dklik iş.Amerikada adamlar kendi başına neler yapıyor İngilizce bilmeyenler DIY repair yazsın neler çıkacak.Bizde millet güya araba delisi arabaya bakıyor ama baktığı tek şey araba inceleme videosu ile sonax şampuanla araba yikamaktan ibaret.Zor geçinen memur-isçi evinin arabasınin her işini başkasına yaptırıyor anlamak güç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

Castrol yağ 100 TL parekende fiyatı, siz bayii olarak 60a falan alıyorsunuz muhtemelen,

filtreler de n11de 100 tl, onada 60 desek

periyodik bakima 50 tl de işçilik alıyorlar sanayide, toplam 170tl , hadi düz 200 olsun yine pahalı...

gecen hafta Sincan'da mobil1 5w30 yag ile gittim rastgele bir ustaya , 3lu filtreyi 60tl den saydı, işçilik almadan değiştirdi hepsini, sağolsun arabayida detaylı elden geçirdi, şanzıman yağı değişimi tavsiye etti falan

diyeceğim odur ki fırsat denilen işlerde bile karlar muazzam arkadaşlar, sanayi dmek kurtlar vadisi demek
    😂Hesabınıza bayıldım. 60 tlden yağ varsa samimi olarak 1 kamyon bana gönderin. Toptancıya satsam yine zengin olurum.Herhangi bir yerde işyeriniz yok sanırım. Kira, stopaj, işçi maaşı, Sgk primi, vergiler falan gibi tabirleri duydunuz mu bilmiyorum. Etrafımdaki esnafların çoğu benim fiyatları duyunca "sen kafayı yemişsin" diyorlar. Saygılarımı sunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

hocam tüm malzemeler bizden olsa yağ degişimi +3lu filitre+ mazot filtresi degisimine 150 tl işcilik almak biraz çok değil mi?
    Arabanızın ufak tefek sıkıntılarını ücretsiz hallediyoruz. Lifte kaldırıp tekerlerini söküp balata ve disk kontrolünü ücretsiz yapıyoruz. Aracınızı detaylı inceleyip kaporta ve Boya ile ilgili ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. Bunları da hesabınıza dahil etmenizi rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

Oncelikle hayirli olsun.

Corolla 2014 dizel 1.4 m/m aracin 70.000 bakimi geliyor, kampanya varken erkenden yaptirabilirim fiyat farki olurmu? Bir de yag castrol edge mi?
    Merhaba. Aracınızın yağı 5\30 castrol magnatec olursa 30 TL fark çıkar. 5\30 edge partiküllü olursa 50 TL fark çıkar. Onun haricinde bizde sürpriz olmaz.

• Sevgili dostlarım. Ben uzun zamandır sıcak fırsatlar takipçisiyim.Evde çoğu ihtiyacımı internetten satın alırım. Lakin araba konusu biraz hassas.Canınızı emanet ettiğiniz araçlarınız için balata, disk vb parçaları internetten alırken 2 kez düşünün bence. Zira maalesef taklit, çakma ürün çok fazla. 20 lira kar ettiğinizi düşünürken parayla telafisi mümkün olmayacak zararlarla başbaşa kalmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitya karamazov

"Yabancı uyruklu sigortasız ucuz işçi çalıştırıyorum."

nasıl yani??? Bu yüzden mi ucuz bakım da?
    "Calistirmiyorum" demis

• Yunus kardeşim araç 1.3 linea multijet euro 5
    yağ,yağ filtre,hava filtresi değişsin istiyorum.
    yağ 5 30 dpf olacak.(selenia 5 30 pure energy,yeşil teneke) diğer filtreler opar olacak.sendw bosch varsa o da uyar bana..
    Ayrıca ön balata değişse olacak,balatayı ben alsam işçilik 50 lira oluyordu değil mi? bu haliyle toplam ne kadar olur?

• Toyota yaris 2010 benzinli
    Bosch marka hava, polen, yağ ve benzin filtre fiyatı ne kadar olur?

• quote:

Merhaba. Aracınızın yağı 5\30 castrol magnatec olursa 30 TL fark çıkar. 5\30 edge partiküllü olursa 50 TL fark çıkar. Onun haricinde bizde sürpriz olmaz.

Alıntıları Göster
    Mazot filtresi ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

Castrol yağ 100 TL parekende fiyatı, siz bayii olarak 60a falan alıyorsunuz muhtemelen,

filtreler de n11de 100 tl, onada 60 desek

periyodik bakima 50 tl de işçilik alıyorlar sanayide, toplam 170tl , hadi düz 200 olsun yine pahalı...

gecen hafta Sincan'da mobil1 5w30 yag ile gittim rastgele bir ustaya , 3lu filtreyi 60tl den saydı, işçilik almadan değiştirdi hepsini, sağolsun arabayida detaylı elden geçirdi, şanzıman yağı değişimi tavsiye etti falan

diyeceğim odur ki fırsat denilen işlerde bile karlar muazzam arkadaşlar, sanayi dmek kurtlar vadisi demek
    Toptan 60 lira mı?

Hocam sizde baya abartmışsınız sizin düşündüğünüz gibi kar oranları yok madeni yağlarda

300 lira gayet uygun, işinize gelmiyorsa gitmezsiniz olur biter ama bilmeden de sallamanın insanlatı yanlış yönlendirmenin anlamı yok.

Yunus hocam hayrlı işler

• Hayırlı işler, helalinden bol kazançlar. Böyle konuları görünce keşke bu fırsatlar İstanbul'da da olsa diyorum.

Derken şöyle bir fırsata denk geldim. Umarım konunuzu baltalamis olmam. İstanbul'daki arkadaşlara bir karşılaştırma ve fırsat seçeneği olarak sunuyorum.

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 1100 tl

Bu resmin güncel olduğunu zannetmiyorum. Çünkü firmanın sitesinde 279 yazıyor.

http://www.lasbak.com/periyodik-bakim-279-tl-50-9

Bilenler varsa firma ve fırsat hakkında yorum yazabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyaraziz -- 21 Nisan 2019; 15:6:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fluminense

Yunus kardeşim araç 1.3 linea multijet euro 5
    yağ,yağ filtre,hava filtresi değişsin istiyorum.
    yağ 5 30 dpf olacak.(selenia 5 30 pure energy,yeşil teneke) diğer filtreler opar olacak.sendw bosch varsa o da uyar bana..
    Ayrıca ön balata değişse olacak,balatayı ben alsam işçilik 50 lira oluyordu değil mi? bu haliyle toplam ne kadar olur?
    Yağ bizde castrol 5\30 dpf edge var. Selenia nın fiyatını yarın sorayım. Balata işçiliğimiz 50 TL. Bakıma geldiğinizde net rakamlar veririm. İsterseniz değiştiririz. Bizde kötü sürpriz olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Hayırlı işler, helalinden bol kazançlar. Böyle konuları görünce keşke bu fırsatlar İstanbul'da da olsa diyorum.

Derken şöyle bir fırsata denk geldim. Umarım konunuzu baltalamis olmam. İstanbul'daki arkadaşlara bir karşılaştırma ve fırsat seçeneği olarak sunuyorum.

Bu resmin güncel olduğunu zannetmiyorum. Çünkü firmanın sitesinde 279 yazıyor.

http://www.lasbak.com/periyodik-bakim-279-tl-50-9

Bilenler varsa firma ve fırsat hakkında yorum yazabilirler.
    Bu firmayı arayıp özellikle bosch set ve castrol sorarak fiyat alırsanız bizi de aydınlatmış olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35aramis

Mazot filtresi ne kadar?

Alıntıları Göster
    Şasi numaranızı atarsanız yarın rakam söyleyebilirim.

• Okuyorum konu sahibinin üslübu cok guzel
    Ankarada olsam degisiklik yapip giderdim.

• quote:

😂Hesabınıza bayıldım. 60 tlden yağ varsa samimi olarak 1 kamyon bana gönderin. Toptancıya satsam yine zengin olurum.Herhangi bir yerde işyeriniz yok sanırım. Kira, stopaj, işçi maaşı, Sgk primi, vergiler falan gibi tabirleri duydunuz mu bilmiyorum. Etrafımdaki esnafların çoğu benim fiyatları duyunca "sen kafayı yemişsin" diyorlar. Saygılarımı sunuyorum

Alıntıları Göster
    vallahi isteyen istediği yerde yaptırır, ben cebimden cikan parayı bilirim, kimseyede yalan söyleyecek halim yok bu yaşta

1 hafta oldu daha ,Hepsiburada dan mobil marka yağı aldm, ustaya götürdüm, wurth marka 3 lu filtre setine+ yag degisimi işçiliğine 60tl aldı,

arabanın etrafında da dört döndü, eksper kadar inceledi etti sağolsun

150 tl iscilik az demişsiniz birde, baska esnaflar nasıl bu fiyata yapıyorsunuz diye size soruyormus demenize göre, yani yuh diyorum, bunun üzerine birşey dememe gerek birakmadiniz, sanayiye gitmemiş olsak...

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Google yorumlar için link yazar mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.