Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
131
Favori
122.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 363
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 604
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 165
  • Favoriye Eklediklerim 132
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (604 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (394 mesaj) Mobil (551 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    409 Mesaj
    Öncelikle dükkanınız hayırlı olsun.

2015 Model 1.3 Multijet Euro5 motor aracımı 80000 bakımına sokacağım. Aşağıda saydığım işlemler yapılacak. Malzemeleri ben almayı planlıyorum böyle olursa işçilik ücretiniz ne olur? Ayrıca malzeme sizden (tamamı orjinal istiyorum) olursa toplam ücret ne olur?

Mazot,yağ,polen,hava filtreleri-Şanzıman yağı, direksiyon hidroliği, fren hidroliği, motor yağı değişim işlemleri.
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: zeroone

Dukkan Numarasini aradim dun ancak ulasamadim o yuzden buradan soruyorum.

8 litre yag olursa fiyat ne kadar olur?
    5w-40w olursa yag 8 litrede ne kadar fark cikar? Hangi markayi kullanirsiniz?
    Uc filtrede gercek Bosch marka mi?
    Yaglari biz getirsek fiyat ne olur? (Elf Moligraf F1 5w-40w dusunuyorum)
    Birde randevulu calisiyormusunuz? musaitseniz Pazartesi oglen arasi gelmeyi dusunuyorum.
    Simdiden tesekkurler

Not: Arac Ssangyong Kyron 2008
    Merhaba. Yoğunluktan dolayı geç cevap yazıyorum. Kusura bakmayın.Sizin aracınızın euro 4 ya da euro 5 normu nedir. Geldiğinizde ona bakalım. Euro 4 için 10\40 kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
    8 litre 10\40 olursa 100 TL ekstra fark çıkar.
    8 litre 5\40 isterseniz shell marka 8 litre 190 TL fark çıkar.
    8 litre 5\40 Castrol marka 210 TL fark çıkar.
    Filtreleriniz tedarikçimde yok. Sardes ya da delphi marka var.Sizinki diğer araçlara göre daha pahalı maalesef ama ben farkı size yansıtmayacağım.
    Balatalar delphi marka 150 tl+50 TL işçilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 20 Nisan 2019; 17:55:12 >
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Bak buradaki adamlar pimpiriklidir; güven olmazsa olmazdır. İşinizde de iddia ettiğiniz kadar iyi iseniz forum müdavimleri sizi müşterisiz bırakmaz. Uzun dönemli, kaliteli bir müşteri kitlesi de edinmiş olursunuz; tabi sonradan kaliteyi bozmaz ve itimadı kaybetmezseniz.
    Dükkan nerede?
    Merhaba. Forumdakileri az çok tanıyorum😂. Bu forumda iddialı konuşmak her babayiğidin harcı değildir. Amacımız zaten uzun süreli dost kazanmak. Maalesef günü kurtarmaya çalışanlar yüzünden sektör ne hallere düştü. İnşallah doğrular kazansın. Bu fiyatlarla para kazanmanın zaten olmayacağı malumunuz. Bizim reklamcılarımız sizlersiniz.😂
    İvedik OSB deyiz. 05418968852 Yunus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 20 Nisan 2019; 18:6:59 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bgkn

Öncelikle dükkanınız hayırlı olsun.

2015 Model 1.3 Multijet Euro5 motor aracımı 80000 bakımına sokacağım. Aşağıda saydığım işlemler yapılacak. Malzemeleri ben almayı planlıyorum böyle olursa işçilik ücretiniz ne olur? Ayrıca malzeme sizden (tamamı orjinal istiyorum) olursa toplam ücret ne olur?

Mazot,yağ,polen,hava filtreleri-Şanzıman yağı, direksiyon hidroliği, fren hidroliği, motor yağı değişim işlemleri.
    Öncelikle merhaba. Aracınızın markasını yazmamışsınız. Egea için söyleyeyim. Orjinal mazot filtresi 271 TL. Orjinale yakın genel herkesin kullandığı filtre 45 TL. Ne zaman müsait olursanız gelin. Ben size detaylı marka ve model söyleyerek fiyat vereyim. Siz kararı kendiniz verin. Mazot filtresi işçilik 50 TL. Fren ve direksiyon hidrolik değişimleri işçilik toplam 50 TL. Periyodik Bakım fiyatımız zaten belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    751 Mesaj
    yeni araçlarda garantiyi bozmayacak yasaya uygun hizmet verirseniz müşteriniz artacaktır
  • Yarbay
    2374 Mesaj

Mazot fitresini için periyodik bakım ile birlikte değiştirmek istediğimiz zaman da ek 50 tl işçilik alıyor musun hocam?
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugün forumdan 4 dostumuzun bakımını yaptık. Mutlu olarak ayrıldık. Google yorumlarımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Mazot fitresini için periyodik bakım ile birlikte değiştirmek istediğimiz zaman da ek 50 tl işçilik alıyor musun hocam?
    Mazot filtresinin işçiliği biraz zahmetli. O yüzden onun işçiliğini 50 tl olarak ayrıca alıyoruz.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ie36

yeni araçlarda garantiyi bozmayacak yasaya uygun hizmet verirseniz müşteriniz artacaktır
    Maalesef mevcut düzende kuralları araba üreticileri koyduğundan küçüklere yaşama şansı tanımıyorlar.

|
    |
  • Yarbay
    2672 Mesaj
    Malzemeleri biz getirirsek ne kadara değişiyorsunuz?

Polen filtresi ve yağ değişimi.

Not kia sportage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 20 Nisan 2019; 22:14:50 >
  • Çavuş
    43 Mesaj
    aracım ford B max powershift 75bin km de. yağ bakımları yapılacak ne kadar tutar?Birde normalde bu km de başka şeylerde yapılıyor mu bilmediğim için soruyorum :)
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Malzemeleri biz getirirsek ne kadara değişiyorsunuz?

Polen filtresi ve yağ değişimi.

Not kia sportage
    Yağ değişiminde yağ filtresi de değiştirilirse iyi olur.Hava filtresi her bakımda mutlaka değiştirilmelidir. Parçaları siz getirirseniz 100 TL işçiliğimiz olur

• Yarbay
    2672 Mesaj

Biraderimin tanıdığına bütün filtreler+yağı 40 liraya değiştirtiyorum da siz daha ucuz verseniz size gelecektim :)
    Neyse kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: serhatsafkan

aracım ford B max powershift 75bin km de. yağ bakımları yapılacak ne kadar tutar?Birde normalde bu km de başka şeylerde yapılıyor mu bilmediğim için soruyorum :)
    Uygun zamanınızda bize uğrayın. Balata, disk, buji vb. kontrollerinizi ücretsiz yapalım. Değişecek parçaların fiyatlarını söyleyelim. Sizin kararınıza göre hareket edelim. Bizde kötü sürpriz olmaz. Söz veriyoruz.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

😂 😂 😂 Siz gelmeyin biz forum olarak topluca o tanıdığınıza gelelim.

|
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2672 Mesaj

Tabii izmir bergama sanayide melih usta deyin bulursunuz gelecek olan gelsin. Yardımcı oluruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    Castrol yağ 100 TL parekende fiyatı, siz bayii olarak 60a falan alıyorsunuz muhtemelen,

filtreler de n11de 100 tl, onada 60 desek

periyodik bakima 50 tl de işçilik alıyorlar sanayide, toplam 170tl , hadi düz 200 olsun yine pahalı...

gecen hafta Sincan'da mobil1 5w30 yag ile gittim rastgele bir ustaya , 3lu filtreyi 60tl den saydı, işçilik almadan değiştirdi hepsini, sağolsun arabayida detaylı elden geçirdi, şanzıman yağı değişimi tavsiye etti falan

diyeceğim odur ki fırsat denilen işlerde bile karlar muazzam arkadaşlar, sanayi dmek kurtlar vadisi demek

• Yarbay
    3051 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

Castrol yağ 100 TL parekende fiyatı, siz bayii olarak 60a falan alıyorsunuz muhtemelen,

filtreler de n11de 100 tl, onada 60 desek

periyodik bakima 50 tl de işçilik alıyorlar sanayide, toplam 170tl , hadi düz 200 olsun yine pahalı...

gecen hafta Sincan'da mobil1 5w30 yag ile gittim rastgele bir ustaya , 3lu filtreyi 60tl den saydı, işçilik almadan değiştirdi hepsini, sağolsun arabayida detaylı elden geçirdi, şanzıman yağı değişimi tavsiye etti falan

diyeceğim odur ki fırsat denilen işlerde bile karlar muazzam arkadaşlar, sanayi dmek kurtlar vadisi demek
    Yetkili serviste sadece 5w30 luk yağa 600 tl . O filtrelerin her birine de 150 200 tl odeniyor. İnanılmaz fahiş fiyatlarla iş yapan yerler varken eğer iyi oldugunu dusundugunuz yerlere bence 100 200 tl lik fazla vermek hicbir sey degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 21 Nisan 2019; 0:46:15 >

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    Oncelikle hayirli olsun.

Corolla 2014 dizel 1.4 m/m aracin 70.000 bakimi geliyor, kampanya varken erkenden yaptirabilirim fiyat farki olurmu? Bir de yag castrol edge mi?

• Teğmen
    153 Mesaj
    hocam tüm malzemeler bizden olsa yağ degişimi +3lu filitre+ mazot filtresi degisimine 150 tl işcilik almak biraz çok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobey -- 21 Nisan 2019; 2:0:35 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.