Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
137
Favori
127.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 374
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 637
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 170
  • Favoriye Eklediklerim 139
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (637 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (428 mesaj) Mobil (561 mesaj) Mini (43 mesaj) Uygulama (310 mesaj) (17 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj

Teşekkür ederim randevu için tekrar iletişime geçeceğim
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Bu sabah ben de aracımı (qasqai) bakıma götürdüm ve çok memnun kaldım. Aracımı ilk defa ozel servise getirmiş oldum ve neredeyse yarı fiyatına tüm parçalar orijinal olacak şekilde değişimler yapıldı. Yunus beyin samimiyeti, herseyi tek tek anlatması ve ustaların gayreti ve muhabbeti çok güzeldi, hiç yabancılık çekmedim. Bundan sonra da gönül rahatlığıyla aracımla ilgili tüm işlerimi danışabileceğim bir dost kazandığımı düşünüyorum. Tekrar teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

fiyatları gayet uygun ve sunduğu hizmet çok değerli, bu tür girişimlere destek olmak gerekli.

Çok teşekkür ederiz. Saygılarımızı sunuyoruz. 😀 😀
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: pasa61

Bu sabah ben de aracımı (qasqai) bakıma götürdüm ve çok memnun kaldım. Aracımı ilk defa ozel servise getirmiş oldum ve neredeyse yarı fiyatına tüm parçalar orijinal olacak şekilde değişimler yapıldı. Yunus beyin samimiyeti, herseyi tek tek anlatması ve ustaların gayreti ve muhabbeti çok güzeldi, hiç yabancılık çekmedim. Bundan sonra da gönül rahatlığıyla aracımla ilgili tüm işlerimi danışabileceğim bir dost kazandığımı düşünüyorum. Tekrar teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum...

Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀 😀
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Mutlaka bekleriz. Yunus 05418968852
    |
    |
    emreZsuat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafattos

Bugün ilk kez Yunus Bey'e bakım yaptırmaya gittim. Kendisi çok beyefendi, karşısındakine güven veren, her detayı anlatan birisi. Her konuda yardımcı oldu sağolsun. Emeğine sağlık hocam. Sanayide görmeye alışık olmadığımız bir ahlakta kendisi tebrik ederim.

Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀 😀
    |
    |
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj

2008 model suzuki sx4 benzinli aracım için yağ ve yağ filtresi değişimi yaptırmak istiyorum (5-30). filtre elinizde var ise perşembe akşamına randevu alabilir miyim?

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

2008 model suzuki sx4 benzinli aracım için yağ ve yağ filtresi değişimi yaptırmak istiyorum (5-30). filtre elinizde var ise perşembe akşamına randevu alabilir miyim?

Merhaba. Filtreleri temin edebiliriz. Ama bocsh marka bulunmayabiliyor. Nf ya da blueprint marka olabilir.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sevgili dostlarımız olmasını istemeyiz ama kaza durumunda bizi arayın. Tüm kasko ve sigorta şirketleri ile çalışmaktayız.
    Saygılarımızla
    |
    |
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    azzazelll

Merhabalar,

2016 mart ayı çıkışlı Opel astra K aracım 34000 km 'de yıl devrinden dolayı bakım yaptıracağım . Bugüne kadar yetkili serviste periyodik bakım harici sadece bujiler değişti . Araç yaşına bağlı olarak değişmesi gerekenler var ise fiyat teklifiniz ile paylaşabilir misiniz rica etsem.

• Onbaşı
    29 Mesaj
    Merhabalar, 2011 model astra h 1.3 ctdi manuel vitesli aracim var, 120 kmde. Bütün filtrelerle birlikte yağını degistirecegim. Ayrica şimdiye kadar hic degismeyen fren hidroligi, şanzıman yagi ve direksiyon hidrolik yagini da degistirmeyi düşunuyorum detayli bir fiyat verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: nonpassaran

Merhabalar,

2016 mart ayı çıkışlı Opel astra K aracım 34000 km 'de yıl devrinden dolayı bakım yaptıracağım . Bugüne kadar yetkili serviste periyodik bakım harici sadece bujiler değişti . Araç yaşına bağlı olarak değişmesi gerekenler var ise fiyat teklifiniz ile paylaşabilir misiniz rica etsem.

Merhaba. Aracınız benzinli mi dizel mi. Detay yazarsanız net rakam verebiliriz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: serberk

Merhabalar, 2011 model astra h 1.3 ctdi manuel vitesli aracim var, 120 kmde. Bütün filtrelerle birlikte yağını degistirecegim. Ayrica şimdiye kadar hic degismeyen fren hidroligi, şanzıman yagi ve direksiyon hidrolik yagini da degistirmeyi düşunuyorum detayli bir fiyat verirseniz sevinirim.
    Merhaba. Aracınızın bakımını castrol 5 30 dizel partiküllü yağ ile yaparız. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Ayrıca mazot filtresi her iki bakımda bir değişmesi gerekir. Onu da dahil edersek bakım için 600 tl ödersiniz. Filtrelerimiz bosch ya da orjinal (gm) olur. Diğer sıvıların durumlarına bakarak değişim ihtiyacı varsa değiştirmek daha uygun olur bizce. Fiyat vermek gerekirse 4 tekerden hava alınması ve fren hidroliği değişimi için 120 tl ödersiniz.
    Saygılarımızla.

• Teğmen
    139 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    azzazelll

Merhabalar,

Aracım 1.4 turbo benzinli manuel ,teşekkürler

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: nonpassaran

Merhabalar,

Aracım 1.4 turbo benzinli manuel ,teşekkürler

Aracınız yaklaşık 5 litre yağ alır. Castrol magnatec 5 30 tam sentetik yağ ile yaparız. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Tüm kontroller ve motor temizliği de fiyata dahil olmak üzere toplam 460 tl ödersiniz. V kayışınızı kontrol edelim. Diğer aksamları da aynı şekilde kontrol edelim. Eğer sıkıntılı bir parça varsa önceden net fiyat veririz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sevgili dostlarımız olmasını istemeyiz ama kaza durumunda bizi arayın. Tüm işlemlerinizi biz yapalım. Tüm kasko ve sigorta şirketleri ile çalışmaktayız.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sevgili dostlarımız ilk sayfamızdaki fiyatlarımız günceldir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1474 Mesaj

Merhaba

2008 impreza 1.5 awd aracım var. Filtreler + yağ , ön ve arka balatalar elimde mevcut.

İşçilik fiyatı ne kadara olur ? İyi çalışmalar...

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Reno Clio 1.2 benzin 75 bg 2014 aracım 46000 km de periyodik bakım ücreti neolur acaba. ? Km bağlı değişmesi gereken parçaları varsa onlarıda fiyata ekleyebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.